ελληνική μουσική
    878 online   ·  210.851 μέλη

    οι rock livin' live στο bat city 07-06

    ROCKLIVIN3
    29.05.2007, 21:36
    oi Rock livin' live sto bat city 07-06 για 5η φορα,με hard Rock heavy metal μουσικη.διασκευες απο purple,maiden,scorpions,priest,bonjovi,savatage και πολλα αλλα.................σας περιμενουμε για μια ωραια βραδια...!!
    --Elena--
    29.05.2007, 21:51
    θέλω να μου πεις περισσότερες πληροφορίες....πού,tickets.....οκ!!??

    ROCKLIVIN3
    29.05.2007, 22:22
    λεωφορος αλεξανδρας 11 πεδιον του αρεως,ελευθερη εισοδος ωρα εναρξης:10:30
    Paloukeze
    29.05.2007, 23:16
    Παιδιά, θα έρθω κατα πάσα πιθανότητα! Δίνουμε ενδοσχολικές εκείνη την περίοδο, οπότε ούτε λόγος για διάβασμα! Ήταν πολύ ωραία την προηγούμενη φορά! Capone κράτα σκαμπό στο μπάρ!!!
    MagicaDeSpell
    30.05.2007, 12:10
    Που είναι αυτο το batcity μήπως μπορείς να με βοηθήσεις Πρώτη φορά το ακούω


    Orfeus
    30.05.2007, 13:13
    Θα σου πω ....εγώ!!!!


    RoCkLiViN2
    30.05.2007, 18:14
    Οπως ειπε και ο RK3 για 5η φορα θα ειμαστε στο Bat City με ρεπερτοριο απο τραγουδια των '80s '90s αλλα και του σημερα. Θα σας περιμενουμε στην πρωτη συναυλια του καλοκαιριου, για να περασουμε ομορφα.... Scream for me Bat City....
    Scream forme Bat City.....
    --Elena--
    31.05.2007, 15:15
    Βρε παιδιά..βρε παιδιά...εκείνη την εβδομάδα δίνω καθημερινά!!!Θα προσπαθήσω να έρθω..αλλά δεν είναι και σίγουρο!!Και την προηγούμενη φορά που ήθελα να έρθω η συναυλία σας έπεφτε Πέμπτη,είχα Αγγλικά και αν θυμάμαι και καλά πρέπει να έγραφα και διαγώνισμα την επόμενη μέρα!!!Άντε...πάντως κανονίστε να κάνετε και άλλη!!!Κατά προτίμηση όχι τον Αύγουστο γιατί θα είμαι Κρήτη!!!Εκτός αν είμαι τόσο άτυχη και τελικά δεν καταφέρω ποτέ(λέμε τώρα..)να έρθω σε κάποιο live σας!!!
    v-for-variemai
    31.05.2007, 23:53
    I'll tryy :D
    ROCKLIVIN3
    02.06.2007, 00:51
    οσοι μπορειτε ελατε το ξερουμε ειναι δυσκολη μερα η πεμπτη για live αλλα τι να κανουμε;;; α και κατι ακομα θα ειμαστε με νεο μελος στο live...πηραμε μπασιστα, βασικα ηταν ο πρωτος μπασιστας στην μπαντα πριν απο 2 χρονια αλλα ειμαστε και παλι μαζι και δωσαμε πιο ανεση στον τραγουδιστη μας ο οποιος ειχε το μπασσο (αγκαλια) οχι σαν παιξιμο,αλλα του γινοταν βαρος στην φωνη!!!ειναι λογικο δεν παιζουμε τραγουδια με ευκολα φωνητικα!!σχεδον ολα τα κομματια που παιζουμε εχουν ψηλα φωνητικα και σε αυτο το στυλ που παιζουμε εμεις ειναι πακετο...!!!!!ευχομαι να πανε ολα καλα και να εχουμε κοσμο γιατι εσεις μας δινετε πιο πολυ δυναμη!!!!!!!!!!!!!!!!
    MagicaDeSpell
    02.06.2007, 07:50
    Παράθεση:

    Το μέλος RockLIVIN3 στις 02-06-2007 στις 00:51 έγραψε...

    οσοι μπορειτε ελατε το ξερουμε ειναι δυσκολη μερα η πεμπτη για live αλλα τι να κανουμε;;; α και κατι ακομα θα ειμαστε με νεο μελος στο live...πηραμε μπασιστα, βασικα ηταν ο πρωτος μπασιστας στην μπαντα πριν απο 2 χρονια αλλα ειμαστε και παλι μαζι και δωσαμε πιο ανεση στον τραγουδιστη μας ο οποιος ειχε το μπασσο (αγκαλια) οχι σαν παιξιμο,αλλα του γινοταν βαρος στην φωνη!!!ειναι λογικο δεν παιζουμε τραγουδια με ευκολα φωνητικα!!σχεδον ολα τα κομματια που παιζουμε εχουν ψηλα φωνητικα και σε αυτο το στυλ που παιζουμε εμεις ειναι πακετο...!!!!!ευχομαι να πανε ολα καλα και να εχουμε κοσμο γιατι εσεις μας δινετε πιο πολυ δυναμη!!!!!!!!!!!!!!!!


    Εγω παντως θα ειμαι ο πορτιερης και θα τσεκαρω ποιος πρεπει να μπει και ποιος οχι χε χε

    ROCKLIVIN3
    03.06.2007, 19:23
    Παράθεση:

    Το μέλος MagicaDeSpell στις 02-06-2007 στις 07:50 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος RockLIVIN3 στις 02-06-2007 στις 00:51 έγραψε...

    οσοι μπορειτε ελατε το ξερουμε ειναι δυσκολη μερα η πεμπτη για live αλλα τι να κανουμε;;; α και κατι ακομα θα ειμαστε με νεο μελος στο live...πηραμε μπασιστα, βασικα ηταν ο πρωτος μπασιστας στην μπαντα πριν απο 2 χρονια αλλα ειμαστε και παλι μαζι και δωσαμε πιο ανεση στον τραγουδιστη μας ο οποιος ειχε το μπασσο (αγκαλια) οχι σαν παιξιμο,αλλα του γινοταν βαρος στην φωνη!!!ειναι λογικο δεν παιζουμε τραγουδια με ευκολα φωνητικα!!σχεδον ολα τα κομματια που παιζουμε εχουν ψηλα φωνητικα και σε αυτο το στυλ που παιζουμε εμεις ειναι πακετο...!!!!!ευχομαι να πανε ολα καλα και να εχουμε κοσμο γιατι εσεις μας δινετε πιο πολυ δυναμη!!!!!!!!!!!!!!!!


    Εγω παντως θα ειμαι ο πορτιερης και θα τσεκαρω ποιος πρεπει να μπει και ποιος οχι χε χε



    εσυ θα σαι πορτιερης;;;;;;αχαχαχαχαχα δεν νομιζω θα μας αφησεις...........κανονισε να μην παιξουμε!!!!
    Paloukeze
    04.06.2007, 01:08
    Παράθεση:

    Το μέλος --Elena-- στις 31-05-2007 στις 15:15 έγραψε...

    Βρε παιδιά..βρε παιδιά...εκείνη την εβδομάδα δίνω καθημερινά!!!Θα προσπαθήσω να έρθω..αλλά δεν είναι και σίγουρο!!Και την προηγούμενη φορά που ήθελα να έρθω η συναυλία σας έπεφτε Πέμπτη,είχα Αγγλικά και αν θυμάμαι και καλά πρέπει να έγραφα και διαγώνισμα την επόμενη μέρα!!!Άντε...πάντως κανονίστε να κάνετε και άλλη!!!Κατά προτίμηση όχι τον Αύγουστο γιατί θα είμαι Κρήτη!!!Εκτός αν είμαι τόσο άτυχη και τελικά δεν καταφέρω ποτέ(λέμε τώρα..)να έρθω σε κάποιο live σας!!!



    elena, take it easy... Πρώτη Λυκείου είσαι! Σιγά... Μπορείς να διαβάσεις όλη μέρα αν θες, και το βράδυ να έρθεις! Εκτώς αν σε πειράζει να νυστάζεις λίγο την επόμενη μέρα, αφού λες οτι δίνεις καθημερινά... Εγώ στην πρώτη Λυκείου πάντως, ήμουνα χαλαρόόόόόόόόός... (όχι οτι τώρα δεν είμαι, αλλά λέμε...)
    MagicaDeSpell
    04.06.2007, 10:20
    Παράθεση:

    εσυ θα σαι πορτιερης;;;;;;αχαχαχαχαχα δεν νομιζω θα μας αφησεις...........κανονισε να μην παιξουμε!!!!



    Εισαι Λιγο Υπερβολικος πιστευω ...Φυσικα και θα σας αφησω να παιξετε βρε (για την αμοιβη μου θα το κανονισουμε privately χεχε)




    ROCKLIVIN3
    04.06.2007, 22:01
    Παράθεση:

    Το μέλος MagicaDeSpell στις 04-06-2007 στις 10:20 έγραψε...

    Παράθεση:

    εσυ θα σαι πορτιερης;;;;;;αχαχαχαχαχα δεν νομιζω θα μας αφησεις...........κανονισε να μην παιξουμε!!!!



    Εισαι Λιγο Υπερβολικος πιστευω ...Φυσικα και θα σας αφησω να παιξετε βρε (για την αμοιβη μου θα το κανονισουμε privately χεχε)







    Πολυ ωραια θα κανονισουμε και τα φραγκα!!!!!!!!! γιατι ποσο μιλαμε;
    MagicaDeSpell
    06.06.2007, 15:17
    Παράθεση:

    Το μέλος RockLIVIN3 στις 04-06-2007 στις 22:01 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος MagicaDeSpell στις 04-06-2007 στις 10:20 έγραψε...

    Παράθεση:

    εσυ θα σαι πορτιερης;;;;;;αχαχαχαχαχα δεν νομιζω θα μας αφησεις...........κανονισε να μην παιξουμε!!!!



    Εισαι Λιγο Υπερβολικος πιστευω ...Φυσικα και θα σας αφησω να παιξετε βρε (για την αμοιβη μου θα το κανονισουμε privately χεχε)







    Πολυ ωραια θα κανονισουμε και τα φραγκα!!!!!!!!! γιατι ποσο μιλαμε;



    Πληρωνομαι παντα σε ειδος χε χε

    RoCkLiViN2
    06.06.2007, 17:48
    Ok tote.. Tha thusiasoume ton Drummer ws amoibi..... xaxaxaxaxaxaxaxaxa....
    capone69
    07.06.2007, 17:51
    λοιπον ολα καλα αυτα που επιτελους καταφερα να μπω και να δω,αλλα το νου σας ρεμαλια για τα τραγουδια μου αλλιος......... Rock dead

    αντε παω να ετοιμαστω.....
    --Elena--
    07.06.2007, 19:54
    ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!
    Hastaroth
    07.06.2007, 20:12
    Λέω να περάσω κι'εγώ μιά βολτίτσα.

    Εχω καί το μυστικό όπλο που εξουδετερώνει τούς πορτιέρηδες...

    ΥΓ.Αν θυσιάσετε τον drummer σας,προσφέρομαι ώς αντικαταστάτης του....