ελληνική μουσική
    872 online   ·  210.853 μέλη

    Θεσσαλονίκη- συνάντηση στις 25 Αυγούστου

    Brokenchord
    25.08.2007, 11:32
    Ε όχι όχι και πάλι όχι Τελικά αυτό το +1 η 2 δίπλα στο Brokenchord πρέπει να σβιστεί γιατί πάλη σόλο θα έρθω .Και αυτο γιατί αυτό το +1 αποφάσισε να κάτσει σπίτι του !!!. Και εγώ που ως απότερω σκοπώ του η μαλον της είχα την μύηση στα μονοπάτια του MusicHeaven.

    sakisarabatzis
    25.08.2007, 13:08
    Τελικα ισχυει το 6 η ωρα στην Καμαρα απαντηστε μου. Ο Δάσκαλος
    Fler
    25.08.2007, 13:24

    Μα είναι τόσο μπερδεμένες αυτές οι πληροφορίες βρε παιδιά..??Πάμε πάλι...


    Συνάντηση στη Θεσσαλονίκη
    Σαββατο 25 Αυγουστου
    Ώρα 18.00 - Καμάρα

    για καφεδακι και μετά τις 9
    στη "Γωνιά του Μερακλή"- πλατεία Άθωνος


    Λίστα
    - mixalis
    - kotsos_007
    - sea_like_eyes
    - nowaveband
    - justme
    - Christine+2
    - Bruce_dicki13
    - Angelofdeath1990
    - Fler
    - Hastaroth
    - dimitrapan
    - Bignumber
    - bon_scott
    - kpanos
    - sagra
    - sakisarabatzis (να μας ριξει καμια αρια και με τον Βερτη αν ειναι εδω)
    - brockenchord +1 η 2
    - mayia
    - FPapastavrou
    - Pearl_Scorpion
    - Arxigos + 2
    - alicia0
    - mike-railse



    Με ερωτηματικο:
    - paianaris
    - jacamar
    - melageorgiadoy
    - santourman



    Άρα..Ισχύει το ραντεβού στην Καμάρα για όσους επιθυμούν καφεδάκι και μια πρώτη γνωριμία. "Προσυνάντηση", αν προτιμάτε. Έτσι κι αλλιώς, όμως, θα βρεθούμε όλοι το βράδυ στη "Γωνιά του Μερακλή" που είναι το...κυρίως πιάτο.
    Ε, δεν θα χαθούμε..

    Είμαστε εντάξει?
    Peace18
    25.08.2007, 16:25
    Παράθεση:

    Το μέλος kotsos_007 στις 21-08-2007 στις 16:27 έγραψε...

    pouthene den tha me petuxeis katerinio.... an me petuxeis pali pouthena tha kanw oti den se eida........



    Eίσαι ^$%%$*^%4!!!! Δεν σου ξαναμιλάω!!!! Τέρμα!!!!

    mike-railse
    25.08.2007, 18:35
    ante vre katerinio ela kai su....
    ti exeis na xaseis... ante ela!!



    mike-railse
    25.08.2007, 21:40
    telika den katafera na erthw.....

    sygxwreste me!!




    Peace18
    25.08.2007, 23:44
    Αυτή τη στιγμή είμαι Λουτράκι!!! Οπότε λίγο δύσκολο να έρθω! Καλά να περάσετε!
    pastella
    26.08.2007, 12:44
    Καφέέέέέ....

    Πριν απο καμια ωρα με το ζορι σηκωθηκαμε αφου μαζευτηκαμε σπιτι κατα τις 4.30

    Ηταν μια διαφορετικη συναντηση απο τις αλλες, καθως δεν ειχαμε μουσικη απο τα δαχτυλακια μας!!!

    Χτες ολη μερα ειχα ενα αγχος γιατι όλη η θεσσαλονικη ηταν χωρις ADSL μεχρι και αργα το βραδυ, οπότε δεν είχα ιδέα τι γινοταν στη λιστα και από λοιπές συμμετοχές.

    Το παρον στη κυριως συναντηση (στον καφε δεν ξερω, δυστυχως δεν πηγα) εδωσαν οι
    - mixalis
    - kotsos_007
    - Christine
    - Fler
    - Hastaroth
    - dimitrapan
    - Bignumber
    - sagra
    - sakisarabatzis (μαζι με την αδερφη του)
    - brockenchord (σκετος και κουρεμενος)
    - FPapastavrou
    - Pearl_Scorpion
    - Arxigos + 2
    - alicia0
    - santourman
    - Θανασης (soon to be melos)

    Για να ζηλεψετε οσοι το χασατε, οι περισσοτεροι καταληξαμε στην Αργω για αφτερ και μια ωραια βολτα στο Θερμαικό με μια φεγγαραδα κατσε καλα...

    Υποσχομαι η επομενη συναντηση να γινει μεσημεριανη ωστε να μπορεσουμε να παιξουμε και να βγαλουμε τα σπασμενα μας....

    Εν αναμονη των αποκαλυπτικων οπως παντα φωτογραφιων του Αλβερτου και της Φλερυς από τη συναντηση!!!
    Fler
    26.08.2007, 13:09
    Ξέχασες το + μου, Στέλλαααααα..
    Πολύ αποκαλυπτικές φωτογραφίες, δυστυχώς, δεν έβγαλα - έχω σκουριάσει, κάτι πρέπει να κάνω σύντομα! - αλλά κάποιες θα ανέβουν από βδομάδα (γιατί όπως ήταν αναμενόμενο, δεν έφερα μαζί μου το καλώδιο της μηχανής..)

    Ωραία ήταν, παίδες. Αν και ήμουν ψόφια, το διασκέδασα..
    Και εις άλλα...
    Arxigos
    26.08.2007, 19:11
    Υπέροχα περάσαμε χθες! Άμα δεν και ήταν και αυτό με τη μουσική... Και η alicia0 πέρασε πολύ καλά απ ότι μου είπε! Φύγαμε λίγο νωρίτερα γιατί ήμασταν σαν ζόμπι και αναμένουμε την επόμενη συνάντηση (μεσημεριανή!)
    -Sadahzinia-
    26.08.2007, 21:58
    αχ ηθελα παρα πολυ να ερθω αλλα...δουλεια!! αντε να κανονισετε ξανα συντομα μηπως και μπορεσω....
    kotsos_007
    26.08.2007, 22:06
    ela... twra ksupnhsa... ola kala??? teleia htan... kai ta melh kai ta + oloi perfect!!!! mpravo re paidia oloi g*****oi eiste!!!
    sakisarabatzis
    26.08.2007, 22:33
    Ηταν καταπληκτικα.Χρονια εχω ετσι να περασω ωραια.Ευχαριστω....Περιμενοντας και αλλες τετοιες συναντησεις.
    sakisarabatzis
    26.08.2007, 22:39
    Παιδια.Τωρα που γνωριστηκαμε σας λεω και τουτο.Στην αρχικη σελιδα στο Μ.Η υπαρχει δημοσιευση μου στο περ.= Η ΦΩΝΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ= θα ηθελα την αποψη σας γιατι σας εχω κιολας γνωρισει απο κοντα. Σας ευχαριστω.
    kotsos_007
    26.08.2007, 22:49
    na eiste kala... tha to ksanakanonisoume... elpizontas na uparxei h idia summetoxh......

    Hastaroth
    26.08.2007, 23:01
    Πρίν λίγο επέστρεψα στο σπίτι μετά από ένα περιπετειώδες ταξίδι που ξεκίνησε ώς σιδηροδρομικό (και δή υποχρεωτικώς στην Α' θέση γιατί δέν υπήρχαν διαθέσιμες στην Β' ) γιά να καταλήξη ώς..ΚΤΕΛικό καί στριμωγμένο,αφού το τραίνο δέν μπορούσε να προχωρήση πέρα από τίς Αγγειές λόγω πυρκαϊάς καί μάς γύρισε πίσω στον Παλαιοφάρσαλο όπου,μετά από αρκετή ώρα καί διαπληκτισμούς μέ τούς ανευθυνοϋπεύθυνους ΟΣΕτζήδες,ήρθαν και μάς παρέλαβαν τά επάρατα ΚΤΕΛια..

    Απ'ότι βλέπω οι περισσότεροι συμμετασχόντες στη συνάντηση ξύπνησαν νωρίς (τό απόγευμα).Λογικό είναι

    Φωτογραφίες-αποκαλυπτικές και μή-θά ανεβούν κατά πάσαν πιθανότητα αύριο το βράδυ.

    Η συνάντηση τελικά εστέφθη από επιτυχία,παρά τό άγχος που είχε ο Κώστας (kotsos_007) όσο περιμέναμε οι πρώτοι πέντε προσελθόντες στην Καμάρα.Τους εντοπίους μουσικούς τού Μερακλήδικου δέν τους είδαμε,τους ακούγαμε όμως.

    Γιά πρώτη φορά ξεπέρασα τό όριο τών ποτηριών κρασιού που έχω θέσει στον εαυτό μου αλλά δέν είδα να μέ χτυπά ο οίνος στο κεφάλι.Αν μάλιστα υπολογίσουμε οτι στο after επί τού πλοίου κατέβασα και μιά μπύρα,λογικά θα έπρεπε να είχα πέσει αναίσθητος.

    Ευχάριστο επίσης ήταν το γεγονός οτι ξανασυνάντησα μεταξύ τών παλιών γνωστών τον Μπάμπη (santourman) που είχα να τον δώ από το τρίτο live (διότι στο τέταρτο μάς την είχε κοπανήσει ) καί τον Γιώργο (brokenchord) που επίσης είχα να τον δώ πολύ καιρό.Αλλά χάρηκα και γιά την γνωριμία τών καινούργιων-Alicia,Arxigos,Kotsos,PearlScorpion,sakisarabatzis-που ελπίζω να τους ξαναδώ σέ επόμενη συνάντηση σύντομα.

    Αυτά πρός το παρόν και πάω να κοιμηθώ γιατί νυσταααααααααααααααααααααααααααααζωωωωωωωωωωωωω αουχμμμμμμμμμμμμ
    kotsos_007
    26.08.2007, 23:13
    fusiologiko akougetai............... Nuxttttttttttaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.........................
    edelweiss
    27.08.2007, 11:43
    Παράθεση:

    Το μέλος kotsos_007 στις 21-08-2007 στις 13:59 έγραψε...

    kalws...... tote tha pareis ena thlefwnaki na vrethoume otan ertheis.....



    Κοτσο δεν έχω το τηλ σου βρε παληκάρι πως θα σου τηλ?
    edelweiss
    27.08.2007, 11:49
    Παράθεση:

    Το μέλος JaNick στις 23-08-2007 στις 15:23 έγραψε...



    Δεν θα μπορέσω να έρθω!!! Το φροντηστήριο άλλαξε το πρόγραμμα και επέστρεψα Χαλκιδική... Παει και η κιθάρα και το μπάσο και το φορτηγάκι....Θα είμαι την άλλη εβδομάδα (μάλλον γιατι με την γκαντεμία που με δέρνει)...Αν συναντήσετε την edelweiss ή παει κανείς στον Αλκίνοο στη Θέρμη ας με πεί και μένα τον καψερό..


    Αυτή η edelweiss θα συναντήσει λιγα άτομα γιατί έτσι το συννενοηθήκαμε :) μην αγχώνεσαι λοιπόν... ;) ΚΑποτε κι εσύ θα με συναντήσεις :)
    JaNick
    27.08.2007, 12:20
    Δεν σε καταλαβαίνω γλυκιά μου!!