ελληνική μουσική
    402 online   ·  210.857 μέλη
    koukou-tsa
    24.08.2007, 18:42
    http://video.google.com/videoplay?docid=-5165231031895551470

    ειναι μεγαλο αλλα αξιζει !!!!

    ας δωσουμε μια ωρα απ τη ζωη μας να δουμε το ποσο Μ#@$@%@^ες ειμαστε...

    τουλαχιστον ας ειμαστε ζωα με τυψεις ..........(οχι οτι φτανει αυτο...λεμε τωρα...)
    blacksheep
    25.08.2007, 01:17
    Το video δε μπορω να το βρω.Μηπως θυμασε ονομασια για να το ψαξω κι ετσι?
    koukou-tsa
    25.08.2007, 14:39
    απλα κανε στον explorer copy paste τo link
    http://video.google.com/videoplay?docid=-5165231031895551470
    blacksheep
    26.08.2007, 01:34
    Το εκαν αλλα και παλι δε μου το βγαζει
    esta
    03.09.2007, 14:28
    Όπως λέει και το βίντεο και πολύ σωστά παρατήρησε κα΄ποτε ο Μαρκ Τουέιν,από όλα τα πλάσματα που δημιουργήθηκαν ποτέ,ο άνθρωπος είναι το πιο απεχθές. Είναι το μόνο πλάσμα που προκαλεί πόνο για διασκέδαση, γνωρίζοντας ότι προκαλεί πόνο.
    MarakiVas
    03.09.2007, 15:01
    Δεν εχω το κουράγιο να το δω.Είδα ενα μικρό απόσπασμα και... Είμαι πολύ θυμωμένη με αυτούς τους ανθρώπους. Μόνο να τους είχα μπροστά μου..
    piou-piou
    03.09.2007, 16:11
    δν αντεξα να το δω ολο . καημενα ζωακια τι τραβανε απο ορισμενους ...
    koukou-tsa
    03.09.2007, 16:41
    Η «πλάκα» είναι ότι έχουμε όλοι ευθύνη για αυτά…
    Γι αυτό αισθάνομαι πιο πολύ άσχημα ….
    Δεν πιστεύω ότι καμία κυβέρνηση ,καμία οργάνωση ,καμία εκκλησιά μπορεί να κάνει κάτι ουσιαστικό για να αλλάξουν αυτά τα πράγματα .
    Εγώ όμως πιστεύω ότι μπορώ να κάνω πολλά…αλλά είμαι βολεμένος, υπνωτισμένος , βαριεστημένος ,τελειωμένος !!!!


    --Elena--
    03.09.2007, 17:11
    Πωπω...!!!Είδα όλο το video και οφείλω να ομολογήσω ότι σιχάθηκα τον εαυτό μου!!!Όσο σκέφτομαι ότι όταν έχουμε πριζόλες κάθομαι και "ξερογλείφομαι".....!!!!Τί πόνο τραβανε αυτά τα ζώα!!!!!????!!!Σε τί έχουν φταίξει!!!!??!!Πωπω.....δυστυχώς ζούμε σε έναν απάνθρωπο κόσμο!!!!!Και δυστυχώς είμαι ένας από αυτούς που ζει εκεί!!!!!!
    Stroumfita456
    06.09.2007, 11:41
    Καλα ε τα χω παίξει....ήξερα οτι γίνονται κάποια απ'αυτα αλλα δεν πίστευα οτι θα φτάναμε σε τέτοια σημείο εμείς οι άνθρωποι...!Ντροπή μας..!Το κακό ειναι οτι όλοι εχουμε συμβάλει για να γίνονται αυτά τα αισχη...!Τι μπορώ να πω αλλο....το βίντεο τα είπε ολα....!
    Conspiratus
    06.09.2007, 22:47
    Προσωπικα...εγω αισθανομαι ασχημα επειδη εχω τι δυνατοτητα να κανω κατι αλλα δν το κανω...οπως κ πολλοι αλλοι βεβαια!ειμαι ζωον...κ το λεω...αν κ μεταξυ μας...με το να αποκαλουμε τους εαυτους μας ζωα...μονο τα ζωα βριζουμε!
    τεσπα...για το μονο που χαιρομαι ειναι οτι δν μαρεσει το κρεας...
    koukou-tsa
    06.09.2007, 23:06
    Να σου πω την αλήθεια …
    εγώ είμαι χορτοφάγος αλλά αυτό δεν έχει να κάνει και ιδιαίτερα …
    Η ευθύνη μου παραμένει στο ακέραιο !!!
    Ναι ,δεν τρώω ζώα αλλά συντηρώ τα μαγαζιά που καταναλώνονται ζώα …..
    δεν εμβολιάζω τα αδέσποτα που έρχονται στην πόρτα μου ,
    δεν φοράω ρούχα που είναι μόνο βαμβακερά …
    δεν…δεν…. δεν…δεν…

    jacamar
    06.09.2007, 23:12
    απο μεγάλα λόγια και στεναχώρια για ένα βιντεάκι ειμαστε γεμάτοι....Τα έργα να δω....
    sea_like_eyes
    07.09.2007, 10:22
    Παράθεση:

    Το μέλος jacamar στις 06-09-2007 στις 23:12 έγραψε...

    απο μεγάλα λόγια και στεναχώρια για ένα βιντεάκι ειμαστε γεμάτοι....Τα έργα να δω....



    εεεεεεγραψες παλι . . .
    jacamar
    07.09.2007, 11:45
    ευχαριστς sea για τις μπυριτσες...!

    Εχω πραγματικά βαρεθει όλους εκεινους που ειναι τοοοσο πολυ θλιμμενοι βλεποντας ενα τετειο βιντεο...πισω απο την ασφαλεια του δερμάτινο καναπέ τους...μασουλωντας ποπκορν....και λένε αυτα τα μελοδραματικά ΩΩΩ θεε μου που φτασαμε...κτλ...και τους πιανει η στεναχωρια για τα αμοιρα τα ζωα που εμεις τα ζωα βασανιζουμε..αλλα μετα το χαμπουρκερακι το τρωνε μετα βουλιμιας και καμιας τηψης.....ολοι αυτοι που δεν εχουν παει ποτε να γινουν εθελοντες....δεν εχουν ποτε προσφερει σε μη οργανωσεις για τα ζωα και το περιβαλλον....αγαπάνε μόνο το καθαρόαιμο σκυλάκι τους και μέχρι εκει φτάνει η φιλοζωία τους....πατάνε χιλιάδες ζωάκια κάθε χρόνο με τα αυτοκίνητά τους για πλάκα....δεν δίνουν δεκάρα για τίποτα άλλο εκτως απο την πάρτη τους....και τολμανε να είναι στεναχωριμένοι....
    Ελεος περιμένετε να δείτε την εικόνα για να καταλάβεται τι συμβαίνει?? Μονο με βια τρέφετε το μυαλό σας και λειτουργεί??? Εργα κυριοι Εργα χριάζονται απο λόγια όλοι ξέρουμε να λέμε πολλά....
    Οσο για το αν ο άνθρωπος είναι ζώο ή όχι κοιτάχτε γύρο σας πόσα αρπακτηκά ελλοχεύουν....
    renabill
    02.11.2007, 18:09
    Παράθεση:

    Το μέλος jacamar στις 07-09-2007 στις 11:45 έγραψε...

    ευχαριστς sea για τις μπυριτσες...!

    Εχω πραγματικά βαρεθει όλους εκεινους που ειναι τοοοσο πολυ θλιμμενοι βλεποντας ενα τετειο βιντεο...πισω απο την ασφαλεια του δερμάτινο καναπέ τους...μασουλωντας ποπκορν....και λένε αυτα τα μελοδραματικά ΩΩΩ θεε μου που φτασαμε...κτλ...και τους πιανει η στεναχωρια για τα αμοιρα τα ζωα που εμεις τα ζωα βασανιζουμε..αλλα μετα το χαμπουρκερακι το τρωνε μετα βουλιμιας και καμιας τηψης.....ολοι αυτοι που δεν εχουν παει ποτε να γινουν εθελοντες....δεν εχουν ποτε προσφερει σε μη οργανωσεις για τα ζωα και το περιβαλλον....αγαπάνε μόνο το καθαρόαιμο σκυλάκι τους και μέχρι εκει φτάνει η φιλοζωία τους....πατάνε χιλιάδες ζωάκια κάθε χρόνο με τα αυτοκίνητά τους για πλάκα....δεν δίνουν δεκάρα για τίποτα άλλο εκτως απο την πάρτη τους....και τολμανε να είναι στεναχωριμένοι....
    Ελεος περιμένετε να δείτε την εικόνα για να καταλάβεται τι συμβαίνει?? Μονο με βια τρέφετε το μυαλό σας και λειτουργεί??? Εργα κυριοι Εργα χριάζονται απο λόγια όλοι ξέρουμε να λέμε πολλά....
    Οσο για το αν ο άνθρωπος είναι ζώο ή όχι κοιτάχτε γύρο σας πόσα αρπακτηκά ελλοχεύουν....





    Ο άνθρωπος είναι το χειρότερο ΖΩΟΝ! Το χειρότερο είναι ότι η λέξη ζώον δεν είναι βρισιά αλλά σημαίνει ον που έχει ζωή. Οπότε ζώο είναι ο άνθρωπος έτσι κι αλλιώς. Το θέμα δεν είναι αν θα πρέπει να λέγεται ζώον αλλά αν θα πρέπει να λέγεται άνθρωπος.
    Χμμμ το τι μας ενοχλεί και τι όχι δεν θα πρεπε να το εκφράζουμε βλέποντας ένα βίντεο, άλλα πάντα να είμαστε σταθεροί στα πιστεύω μας.Μπράβο jackmar με κάλυψες απόλυτα
    xaris-
    02.11.2007, 18:13
    οκ Μην τα ισοπεδονουμε ολα ομως υπαρχουν καλοι και κακοι ανθρωποι το θεμα ειναι ποιους θελουμε να βλεπουμε.Τα ασχημα θεαματα ολοι τα σχολιαζουμε τα καλα ομως?....
    koukou-tsa
    02.11.2007, 23:36
    Παράθεση:

    Το μέλος xaris- στις 02-11-2007 στις 18:13 έγραψε...

    οκ Μην τα ισοπεδονουμε ολα ομως υπαρχουν καλοι και κακοι ανθρωποι το θεμα ειναι ποιους θελουμε να βλεπουμε.Τα ασχημα θεαματα ολοι τα σχολιαζουμε τα καλα ομως?....



    κι όμως ...και οι "καλοί" έχουν ευθήνη...και οι """""Καλοί"""" !!!!!!!!
    μη σου πω οτι την έχουν και μεγαλύτερη (την ευθήνη!) !!!!

    xaris-
    02.11.2007, 23:39
    Αυτο που εννοουσα ειναι να μην προσεχουμε μονο τα αρνητικα αλαλ ακι τα θετικα που υπαρχουν γιρο μας.
    GeorgeSadoor
    03.11.2007, 00:28
    Φρικαλέο βίντεο...
    αλλά ρε παιδιά οσον αφορά τα σφαγεία ναι είναι σε άθλιες καταστάσεις αλλά ο άνθρωπος εκ φύσεως είναι παμφαγο ον και δεν ζει χωρις κρέας...