ελληνική μουσική
    1004 online   ·  210.856 μέλη

    Ο έρωτας κάνει καλό στην καρδιά!!!!!

    Conspiratus
    11.09.2007, 15:03
    Παράθεση:

    Και οσο ημουν στην αγνοια μαδοντας μαργατιτες (μ αγαπα, δε μ αγαπα) μια χαρα ημουν!! Η χαρα η ιδια! Ενιωθα δυνατη και δεν φοβομουν να του δειξω αυτα που ενιωθα!


    Η αγνοια για εμενα ειναι οτι χειροτερο...προτειμω να εχω ξεκαθαρισμενα καποια πραγματα...κ ας πονεσω...παρα να ζω μεσα στην αγνοια!κ επειδη σαν ανθρωπος προσαρμοζομαι ευκολα στην αλλαγη καταστασεων...προτειμω να γνωριζω οτι ο αλλος δεν ενδιαφερται κ ας τον αγαπαω παρα να ζω με το ερωτημα...:
    "μαγαπα...ή δεν μαγαπα!" ειναι οτι το χειροτερο...πιο πολυ ποναω οταν δεν ξερω παρα οταν ξερω κ το εχω παρει αποφαση!
    punkster
    11.09.2007, 17:38
    Παράθεση:

    Το μέλος Conspiratus στις 11-09-2007 στις 15:03 έγραψε...

    Η αγνοια για εμενα ειναι οτι χειροτερο...προτειμω να εχω ξεκαθαρισμενα καποια πραγματα...κ ας πονεσω...παρα να ζω μεσα στην αγνοια!κ επειδη σαν ανθρωπος προσαρμοζομαι ευκολα στην αλλαγη καταστασεων...προτειμω να γνωριζω οτι ο αλλος δεν ενδιαφερται κ ας τον αγαπαω παρα να ζω με το ερωτημα...:
    "μαγαπα...ή δεν μαγαπα!" ειναι οτι το χειροτερο...πιο πολυ ποναω οταν δεν ξερω παρα οταν ξερω κ το εχω παρει αποφαση!



    Ναι εχει δικιο σε αυτο που λες, και συμφωνω απολυτα!!!

    Απλως θες δεν θες στην αρχη, οταν μολις γνωρισεις τον τυπο και πριν ακομα προχωρησεις σε κινησεις και τα λοιπα, υπαρχει μια σχετικη αγνοια!

    Τωρα αν εισαι ηδη σε σχεση και δεν εισαι σιγουρη αν χωρισατε ή ειστε ακομα μαζι...Ε, τοτε ναι! Αυτο ειναι σπαστικο!
    Conspiratus
    12.09.2007, 12:39
    Παράθεση:

    Το μέλος punkster στις 11-09-2007 στις 17:38 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Conspiratus στις 11-09-2007 στις 15:03 έγραψε...

    Η αγνοια για εμενα ειναι οτι χειροτερο...προτειμω να εχω ξεκαθαρισμενα καποια πραγματα...κ ας πονεσω...παρα να ζω μεσα στην αγνοια!κ επειδη σαν ανθρωπος προσαρμοζομαι ευκολα στην αλλαγη καταστασεων...προτειμω να γνωριζω οτι ο αλλος δεν ενδιαφερται κ ας τον αγαπαω παρα να ζω με το ερωτημα...:
    "μαγαπα...ή δεν μαγαπα!" ειναι οτι το χειροτερο...πιο πολυ ποναω οταν δεν ξερω παρα οταν ξερω κ το εχω παρει αποφαση!



    Ναι εχει δικιο σε αυτο που λες, και συμφωνω απολυτα!!!

    Απλως θες δεν θες στην αρχη, οταν μολις γνωρισεις τον τυπο και πριν ακομα προχωρησεις σε κινησεις και τα λοιπα, υπαρχει μια σχετικη αγνοια!

    Τωρα αν εισαι ηδη σε σχεση και δεν εισαι σιγουρη αν χωρισατε ή ειστε ακομα μαζι...Ε, τοτε ναι! Αυτο ειναι σπαστικο!



    Χμμμ...γνωριζεις κατι κ το λες αυτο??


    εχεις κ ενα δικαιο σε ολο αυτο...αλλα το θεμα ειναι οτι οταν δεν ξερεις αρχιζεις να βαριεσαι...γιατι το θεμα ειναι να μαθεις...

    filosofiki
    12.09.2007, 18:27
    θα σας πω που κανει καλο ο ερωτας γιατι οι ερευνητές δεν το διετύπωσαν καλα μαλλον και μπερδευτηκατε ολοι! Ο έρωτας κανει πολυυυυυυυυυυυ καλο σ'αυτους που τους έχουν ερωτευτει! μια χαρά οι καρδιακες λειτουργιες βεβαιως! σε ποιον δε θα έκανε καλο να σερνονται πισω του να του στελνουν μηνυματα να τον παιρνουν τηλεφωνα να παθαίνουν ένα κατι οταν τον βλέπουν ενα η παραπάνω άτομα?εδω εγω το προτείνω και για θεραπεια στα εγκεφαλικα και καρδιακα νοσήματα.... αν εχει παθει ο ανθρωπος του τα ριχνεις μια, κανεις γλυκες δυο και να σου τον περδικι έτοιμος για περιπετειες εεεεεεεεεεεεε?