ελληνική μουσική
    867 online   ·  210.851 μέλη

    Ο βουλευτής του Συνασπισμού Περικλής Κοροβέσης στο Mega.

    tago
    26.10.2007, 18:29
    Αγαπητέ φίλε μου mnk, νομίζω πως η χρήση του όρου αντιεξουσιαστής δεν είναι δόκιμη για έναν άνθρωπο που είναι μέλος του ελληνικού κοινοβουλίου, άρα συμμετέχει στις δημοκρατικές διαδικασίες και είναι εξ ορισμού μέρος της εξουσίας. Εκτιμώ δε πως το ίδιο ισχύει ακόμα και αν ο ίδιος προβάλει ένα τέτοιο στιλ για τον εαυτό του.
    fantasma
    26.10.2007, 18:42
    Αγαπητε φίλτατε Mindkaiser αν αρχίσουμε να μιλάμε και γι αυτους... εκτος οτι θα το κανουμε msn το θεμα... δε μας φτάνουν ούτε τα χρονια της ζωής μας. για να αρχιζουμε να σχολιάζουμε τέτοιους ανθρώπους με τέτοιες σταδιοδρομίες..

    μην αναθερθούμε λοιπόν σε ενθρώπους που φωνάζαν: ΕΔΩ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ και κατέληξαν διπλα σε αυτους με τα ΜΑΤ....
    tago
    26.10.2007, 19:27
    Αυτή η τοποθέτησή σου fantasma ήταν όλα τα λεφτά και με βρίσκει απόλυτα σύμφωνο!
    Mindkaiser
    26.10.2007, 21:32
    Παράθεση:

    Το μέλος fantasma στις 26-10-2007 στις 18:42 έγραψε...

    Αγαπητε φίλτατε Mindkaiser αν αρχίσουμε να μιλάμε και γι αυτους... εκτος οτι θα το κανουμε msn το θεμα... δε μας φτάνουν ούτε τα χρονια της ζωής μας. για να αρχιζουμε να σχολιάζουμε τέτοιους ανθρώπους με τέτοιες σταδιοδρομίες..

    μην αναθερθούμε λοιπόν σε ενθρώπους που φωνάζαν: ΕΔΩ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ και κατέληξαν διπλα σε αυτους με τα ΜΑΤ....



    Αυτό ακριβώς ήταν το πνεύμα των γραφομμένων μου. Η βιοθεωρία του καθενός από εμάς είναι ένα άθροισμα προσωπικών επιλογών. Επιλέγω λοιπόν αμφιλεγόμενες προσωπικότητες σαν τον Κοροβέση και απορρίπτω τους προαναφερθέντες κυρίους.

    kozanitis
    08.02.2008, 19:34
    Πάρτε το καλύτερο από τον καθένα από τους παραπάνω γιατί αν παίρνετε τα πάντα θα απογοητευτείτε...
    clapton21
    11.02.2008, 11:40
    Πάντως καλύτερα να μην πέσει θύμα πχ ληστείας στο ίδιο του το σπίτι, αφού τον έχει σκοτώσει τον μπάτσο μέσα του...