ελληνική μουσική
    894 online   ·  210.853 μέλη

    xristos_rock onAIR: Μηνύματα

    xristos_rock
    16.11.2007, 00:42
    Καμμιά παραγγελιά για Σάββατο βράδυ υπάρχει;;;

    xristos_rock
    24.11.2007, 23:35
    Σε λίγη ώρα μαζί με τις καλύτερες ροκ μελωδίες όλων των εποχών...
    Για περάστε, κερνάμε!
    Στις 00.00 Όλα ΡΟΚ
    xristos_rock
    25.11.2007, 02:36
    Thanks για την παρέα σας σήμερα...
    Ήταν πολύ καλή...
    Μην ξεχνάτε οτι μπορείτε να ζητάτε τραγούδια με ΠΜ όλη την εβδομάδα
    για να μην ψαχνόμαστε τελευταία στιγμή!

    Να ειστε καλά
    xristos_rock
    29.11.2007, 11:53
    Επειδή από σήμερα ο παραγωγός πενθεί τα ...χαμένα του μαλλάκια, η εκπομπή αυτού του Σαββάτου θα είναι "χαμηλού ύφους", καθώς θα έχουμε αφιέρωμα στις καλύτερες ροκ (rock, classic rock, new rock, pop-rock, alternetive rock) μπαλάντες όλων των εποχών! Περιμένω τα προσωπικά σας μηνύματα με τις επιλογές σας μέχρι το Σάββατο το απόγευμα για να έχω το χρόνο να βρω όλα τα κομμάτια που θα μου ζητήσετε. Το αφιέρωμα στις μπαλάντες θα γίνει αυτό το Σάββατο 1/12/2007 00.00 - 02.00. Απομακρύνετε τα μαχαίρια και κάθε είδους αιχμηρό αντικείμενο για να αποφύγουμε να κόψουμε τις φλέβες μας...

    xristos_rock
    01.12.2007, 22:54
    Παράθεση:

    Το μέλος xristos_rock στις 29-11-2007 στις 11:53 έγραψε...

    Επειδή από σήμερα ο παραγωγός πενθεί τα ...χαμένα του μαλλάκια, η εκπομπή αυτού του Σαββάτου θα είναι "χαμηλού ύφους", καθώς θα έχουμε αφιέρωμα στις καλύτερες ροκ (rock, classic rock, new rock, pop-rock, alternetive rock) μπαλάντες όλων των εποχών! Περιμένω τα προσωπικά σας μηνύματα με τις επιλογές σας μέχρι το Σάββατο το απόγευμα για να έχω το χρόνο να βρω όλα τα κομμάτια που θα μου ζητήσετε. Το αφιέρωμα στις μπαλάντες θα γίνει αυτό το Σάββατο 1/12/2007 00.00 - 02.00. Απομακρύνετε τα μαχαίρια και κάθε είδους αιχμηρό αντικείμενο για να αποφύγουμε να κόψουμε τις φλέβες μας...




    Άν και είμαστε εκτάκτως onair το αφιερωματάκι ξεκινά ΚΑΝΟΝΙΚΑ στις 00.00!
    marylin
    02.12.2007, 00:10
    Κλαίω και μ' αρέσει Χρηστάρα μεγάααααλεεεε!!!!!!!!!
    Nephelie
    02.12.2007, 00:31
    Kαι είναι ακόμα 12+31???????τι θα κάνουμε μέχρι τις 2???θα μας κάνεις emo ρε συ!!
    xristos_rock
    02.12.2007, 02:11
    Ρε παιδιά δε θέλω να σας κάνω να κλαιτε!!!
    Αλλά σήμερα κλάψαμε ολοι μαζί...!!!

    xristos_rock
    07.12.2007, 11:43
    Και...για να αντισταθμίσουμε το κλάμα της περασμένης εβδομάδας, μια χαρούμενη εκπομπή έρχεται αυτό το Σάββατο 00.00 - 02.00 το βράδυ... Ίσως είναι υπερβολικά χαρούμενη, γι αυτό αν ακούσετε και Στρουμφάκια μην παραξενευτείτε....
    xristos_rock
    08.12.2007, 11:36
    Μία άκρως κεφάτη εκπομπή απόψε... Μεταξύ άλλων θα ακουστούν Placebo, Red Hot Chili Peppers, Pink Floyd, Scorpions, GreenDay, Guns 'n' Roses, HIM, U2 κλπ...
    Όπως πάντα, και απόψε το βράδυ, 00.00 - 02.00 κερνάμε τη μουσική...

    xristos_rock
    08.12.2007, 23:48
    Σε λίγα λεπτά παρέα με την κεφάτη εκπομπή μας!!

    Υπάρχει κάποιο προβληματάκι σήμερα από το μεσημέρι σε όλες τις εκπομπές, οπότε για τυχόν διακοπές και κολλήματα δεν ευθύνομαι εγώ!

    Ακούστε πατώντας ΕΔΩ!!!


    Επικοινωνήστε πατώντας εδώ!!

    Καλη ακρόαση!
    Nephelie
    09.12.2007, 00:15
    Ωχ κολλάει λίγο αλλά δεν πειράζει!έλα να ανεβούμε!! (αν και το προηγούμενο σάββατο ήταν τέλειο!)
    xristos_rock
    09.12.2007, 02:14
    Thanks έναν έναν σας προσωπικά που το αντέξατε αυτό το σημερινό... Ήταν μια δύσκολη μέρα για όοοοοοοοολες τις εκπομπές...
    Αλλά όπως λέει και ο ποιητής "Ο,τι δε σε σκοτώνει, σε κάνει πιο δυνατό"...

    xristos_rock
    14.12.2007, 11:29
    Και αύριο μια χαρούμενη εκπομπή παρόμμοια με την προηογούμενη. Και Classic και New και ότι άλλο μας κατέβει.... Κι επειδή έρχονται γιορτές θα παίξουμε και Χριστουγεννιάτικα κομμάτια, για να μπαίνουμε στο κλίμα, σε πιο ροκ ύφος και αυτά, όπως πάντα...






    Things go better with ROCK

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : xristos_rock στις 14-12-2007 11:30 ]


    xristos_rock
    15.12.2007, 23:43
    Σε λίγα λεπτάκια παρέα με τις μουσικές μας!!
    Έχει και Χριστουγεννιάτικα το θέμα, όμως πολύ λίγα...
    00.00 - 02.00 ΠΑΡΕΑ!

    Για να ακούσετε, κατα τη διάρκεια της εκπομπής, πατήστε εδώ.

    Για να επικοινωνήσουμε με μηνυματάκια πατήστε εδώ.

    ΚΑΛΗ ΑΚΡΟΑΣΗ!!!
    xristos_rock
    16.12.2007, 02:18
    Πω...πω, πολύ καλά περάσαμε απόψε... Και κομματάρες, και γέλιο, και καλή παρέα!!!

    Να είστε καλά ρε σεις!!!!!

    xristos_rock
    21.12.2007, 13:43
    Πρότελευταία εκπομπή για φέτος αυτό το Σάββατο.
    Θα ακούσουμε και δυνατά κομμάτια που μας φτιάχνουν τη διάθεση, αλλά και μπαλάντες που μας τη χαλάνε, αλλά μας αρέσει..
    Τί καλύτερο έχεις να κάνεις το Σάββατο το βράδυ αν μείνεις μέσα;

    Μεταξύ άλλων θα ακουστούν: Metallica, Red hot chili peppers, Marilyn Manson, Placebo, Anathema, Police, EMF, Joan Jett, HIM, Stone Sour, και 2-3-4 Χριστουγεννιάτικα κομμάτια...


    xristos_rock
    22.12.2007, 23:36
    Παράθεση:

    Το μέλος xristos_rock στις 21-12-2007 στις 13:43 έγραψε...

    Πρότελευταία εκπομπή για φέτος αυτό το Σάββατο.
    Θα ακούσουμε και δυνατά κομμάτια που μας φτιάχνουν τη διάθεση, αλλά και μπαλάντες που μας τη χαλάνε, αλλά μας αρέσει..
    Τί καλύτερο έχεις να κάνεις το Σάββατο το βράδυ αν μείνεις μέσα;

    Μεταξύ άλλων θα ακουστούν: Metallica, Red hot chili peppers, Marilyn Manson, Placebo, Anathema, Police, EMF, Joan Jett, HIM, Stone Sour, και 2-3-4 Χριστουγεννιάτικα κομμάτια...






    Kαι για του λόγου το αληθές, σε λίγα λεπτάκια είμαστε μαζί...
    Ο παραγωγός είναι άρρωστος, η εκπομπή δεν θα έχει σταθερό ύφος, ε???

    Όπως πάντα:


    Για να ακούσετε, κατα τη διάρκεια της
    εκπομπής, πατήστε εδώ!


    Για να επικοινωνήσουμε με μηνυματάκια πατήστε εδώ!

    ΚΑΛΗ ΑΚΡΟΑΣΗ!!!


    xristos_rock
    27.12.2007, 21:31

    Παιδάκια μου καλά, κάτι μου λέει ότι η εκπομπή αυτού του Σαββάτου δεν θα γίνει, λόγω ενός σοβαρού προβλήματος που έχω με τον υπολογιστή. Βέβαια μπορεί να γίνει κανένα θαύμα και να το σώσουμε, αλλά δεν το βλέπω...
    Αν δεν γίνει, να είστε καλά! Καλή χρονιά και ό,τι επιθυμούμε, να το πάθουμε...
    Αν η εκπομπή γίνει, θα ενημερώσω εδώ...

    Και πάλι να είστε καλα!
    -----------------
    xristos_rock @ MusicHeaven Radio κάθε Σάββατο τα μεσάνυχτα

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : xristos_rock στις 22-06-2009 23:15 ]


    xristos_rock
    04.01.2008, 17:32
    Καλά μου παιδιά !!!
    Να ευχηθώ σε όλους σας, σε έναν προς έναν, να έχετε μια τέλεια χρονιά και όλα τα καλά να σας συμβαίνουν είτε το θέλετε είτε όχι. (κλεμμένη αυτή η ατάκα)

    Αν και το φορμάτ με πλήγωσε...αυτό το Σάββατο λογικά θα είμαστε μαζί ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ στην πρώτη μας εκπομπή για το νέο αυτό έτος... Αν και δεν έχω καταφέρει να περάσω όλα μου τα κομμάτια στον υπολογιστή, θα περάσουμε κάτι παραπάνω από τέλεια...

    Σάββατο βράδυ ραντεβου στο Music Heaven Radio,ε?