ελληνική μουσική
    873 online   ·  210.855 μέλη

    Είναι απαραίτητο το Γυναικείο πρότυπο στις διαφημίσεις ??

    absurdus_delirium
    24.02.2008, 20:38
    Για αυτό το πρότυπο ομορφιάς μιλάει η κεφαλοννίτισσα:


    dionysia7
    25.02.2008, 16:50
    Παράθεση:

    Το μέλος absurdus_delirium στις 24-02-2008 στις 20:38 έγραψε...

    Για αυτό το πρότυπο ομορφιάς μιλάει η κεφαλοννίτισσα:







    Ναι.....Βασικα δεν νομιζω οτι εννοουσε ακριβως αυτο! αν και εχεις ενα καλο επιχειρημα...
    COUSTEAU
    26.02.2008, 00:38
    Κοίτα να δεις η κοπέλα στο βίντεο δεν είναι από Κεφαλλονιά!!!! Αν ήταν από εκεί θα την αλλάζαν μέσω υπολογιστή (προς το χειρότερο..) απλά για να φανεί λίγο πιο πιστευτή μια τέτοια φυσική ομορφιά!!!!!!!
    ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ
    sigur
    26.02.2008, 08:40
    καταπληκτικό το video,έχοντας ως αφορμή το σποτάκι, η ερώτηση μου είναι η εξής (ίσως είναι και ρητορική):

    α)λα αυτά οι γυναίκες τα κάνουν για την δική τους ματαιοδοξία, για να σοκάρουν τις άλλες γυναίκες για να είναι leader μεταξύ τους?
    β) ή μήπως όλα αυτά γίνονται για να πλανέψουν εμάς και να μας γοητεύσουν, πράγμα βέβαια πανεύκολο καθώς όπου εκδηλώνεται η ερωτική επιθυμία ενός ανδρός είναι σίγουρη η εκμηδένιση της εγκεφαλικής λειτουργίας του...

    ΥΓ. Αν το τελικό αποτέλεσμα στην όψη της κοπέλας παραπέμπει στο Κεφαλλονήτικο χαρακτηριστικό, κλείστε μου στην Σάμη κανά μήνα το καλοκαίρι...
    ΥΓ. ...περίεργο καθώς εγώ που κατάγομαι από Λευκάδα, τέτοια χαρακτηριστικά δεν έχω συναντήσει στις πατριώτισες...