ελληνική μουσική
    985 online   ·  210.857 μέλη

    Αγνοείται ο Κώστας Μακεδόνας

    heartbreak-kid
    24.04.2008, 00:21

    Παράθεση:

    Το μέλος F_ANGEL στις 24-04-2008 στις 00:11 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος heartbreak-kid στις 23-04-2008 στις 23:46 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος F_ANGEL στις 23-04-2008 στις 01:42 νομίζει ότι έγραψε κάτι έξυπνο...

    Παράθεση:

    Το μέλος heartbreak-kid στις 23-04-2008 στις 00:43 έγραψε...

    {#emotions_dlg.rockon}

    (απλώς ήθελα να δοκιμάσω ένα από τα νέα emoticons, τώρα που σώθηκε ο μακεδόνας)



    αμάν ρε kid δεν θα αλλάξεις ποτέ..:):):):):)

    Πάλι καλά που σώθηκε ο άνθρωπος..Ένας από τους καλύτερους τραγουδιστές..



     

    τι εννοείς να αλλάξω? ράφτη ? {#emotions_dlg.beer}

    P.S: και όλα τα emoticons να αλλάξουν το :bier: δεν θα πεθάνη ποτε(ς). σεβαστή η γνώμη σας {#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}



     

    Δεν ειναι αυτο το θεμα μας λεμεεεεεεεεεεεε



     

    μου θυμίζεις μια παλιά "προτροπή" του jorge στον tsibitos που του ειχε πει: "σταματα να το παιζης Moderator, επι τέλους" ή κάτι τετοιο{#emotions_dlg.blush}


    F_ANGEL
    24.04.2008, 00:37

    Παράθεση:

    Το μέλος heartbreak-kid στις 24-04-2008 στις 00:21 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος F_ANGEL στις 24-04-2008 στις 00:11 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος heartbreak-kid στις 23-04-2008 στις 23:46 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος F_ANGEL στις 23-04-2008 στις 01:42 νομίζει ότι έγραψε κάτι έξυπνο...

    Παράθεση:

    Το μέλος heartbreak-kid στις 23-04-2008 στις 00:43 έγραψε...

    {#emotions_dlg.rockon}

    (απλώς ήθελα να δοκιμάσω ένα από τα νέα emoticons, τώρα που σώθηκε ο μακεδόνας)



    αμάν ρε kid δεν θα αλλάξεις ποτέ..:):):):):)

    Πάλι καλά που σώθηκε ο άνθρωπος..Ένας από τους καλύτερους τραγουδιστές..



     

    τι εννοείς να αλλάξω? ράφτη ? {#emotions_dlg.beer}

    P.S: και όλα τα emoticons να αλλάξουν το :bier: δεν θα πεθάνη ποτε(ς). σεβαστή η γνώμη σας {#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}



     

    Δεν ειναι αυτο το θεμα μας λεμεεεεεεεεεεεε



     

    μου θυμίζεις μια παλιά "προτροπή" του jorge στον tsibitos που του ειχε πει: "σταματα να το παιζης Moderator, επι τέλους" ή κάτι τετοιο{#emotions_dlg.blush}



     

    Innocent{#emotions_dlg.whistling}(loooooooool λες κι εχω 2 προσωπα ετσι οπως τα εβαλα)χαχαχα


    Hastaroth
    24.04.2008, 11:54

    Στό http://www.airpics.gr/photo/1761 θά βρήτε και την φωτογραφία τού ελικοπτέρου που πετούσε ο Κώστας Μακεδόνας.

     

    Σχετική συζήτηση γίνεται και στο http://www.airliners.gr/community/viewtopic.php?p=75275#p75275

     

    Οπως θά δήτε κι’εκεί,οι πρώτες πληροφορίες λένε γιά σβήσιμο κινητήρα (flameout),απότομη (βαρειά) προσγείωση και ανάφλεξη (από κάποιο βραχυκύκλωμα ίσως;)

     

    Οπως και νά'χη,ο άνθρωπος σώθηκε και κατά πάσα πιθανότητα επήγε καλά και η εγχείριση,οπότε θά τόν ξαναδούμε σύντομα υγιή όπως πρίν....


    mariametokapelo
    24.04.2008, 21:52

    Πρέπει να είχε 12 αγγέλους 40 αγίους και το Θεό τον ίδιο δίπλα του κι εκείνος και ο πιλότος...Ευτηχώς είναι καλά και οι δύο.Το μεσημέρι βγήκε ο γιατρός και είπε ότι η εγχείρηση πήγε πολύ καλά.Απλά την μετεγχειριτική του πορεία παρακολουθούν.Ο Δημήτρης Μπάσης που τον επισκέφθηκε είπε πως κουνάει χέρια πόδια άρα δεν έπαθε ζημιά...Εγώ νομίζω καλό θα ήταν να κάτσει στα αυγά του μέχρι να γίνει εντελώς καλά και μετα...Όλα γίνονται!!!