ελληνική μουσική
    465 online   ·  210.874 μέλη
    marching-girl
    26.04.2008, 17:21

    τους λατρεύω......

    Gerard Way

    Mikey Way

    Frank Iero

    Bob Bryar

    Ray Toro

    .....και είμαι όλη αυτιά......!


    Angelofdeath1990
    26.04.2008, 17:42

    καλο συγκροτηματακι αλλα οκ....υπαρχουν και καλυτερα.....


    xristos_rock
    26.04.2008, 17:49

    Δεν είναι κακοί...
    Καθόλου κακοί!

    {#emotions_dlg.walkman}


    rompa
    26.04.2008, 18:22

    Το "The Ghost of You" είναι το αγαπημένο μου . Smile


    JaNick
    27.04.2008, 21:36

    Δεν έχω ακούσει χειρότερο συγκρότημα...


    Angelofdeath1990
    28.04.2008, 09:06

    Παράθεση:

    Το μέλος JaNick στις 27-04-2008 στις 21:36 έγραψε...

    Δεν έχω ακούσει χειρότερο συγκρότημα...



    Κανεις λαθος φιλε....εχεις ακουσει.....Tokyo Hotel.... ειναι ΕΛΕΙΝΟΙ.....


    JaNick
    28.04.2008, 11:18

    Κοίτα απο ένα επίπεδο και κάτω είναι όλοι οι χειρότεροι... Δεν χρειάζονται κατατάξεις... Άλλωστε τα ποπ σχηματάκια εγώ δε τα λέω συγκορτήματα...


    twr
    28.04.2008, 15:52

    Καλά, γτπ είναι το συγκροτηματάκι...

     

    Πάρτε και ένα ωραίο βιντεάκι από αυτήν την τρομερή μπάντα...


    Link

    " TARGET="_blank"> BBCode End -->


    JaNick
    29.04.2008, 00:01

    Ετσι! Μπουκάλια αξίζουν σε όλους τους ψευτοροκάδες!!


    sea_like_eyes
    29.04.2008, 17:45

    Παράθεση:

    Το μέλος JaNick στις 29-04-2008 στις 00:01 έγραψε...

    Ετσι! Μπουκάλια αξίζουν σε όλους τους ψευτοροκάδες!!



    Eλεος με αυτες τις αποψεις . . . για να ειναι εκει ψηλα στο stage Και να παιζουν . . . παει να πει πως εχουν να πουνε κατι μουσικα κτλ . . κτλ . . αν ειναι μαγκες αυτοι οι HOMO-ERECTUS που πετουσαν τα '''ΑΥΡΑ και τα ''ΖΑΓΟΡΙ'' ας ανεβουν εκει ! Δεν τους ακουω , πρωτη φορα τους τσεκαρα σημερα , δεν μου λενε τπτ τρομερο . . . αλλα . . . ελεος το Video . . .


    -----------------

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : sea_like_eyes στις 29-04-2008 17:47 ]


    JaNick
    29.04.2008, 18:07

    Έλα τώρα και ο ρουβάς και ο πλούταρχος και η βανδή και όλο το κακό συναπάντιμα έχουν βρέθει on stage να παίζουν... Μην τρελαθούμε τελείως... Δηλαδή οποιος έχει σκηνή πάει να πεί οτι αξίζει???


    xristos_rock
    29.04.2008, 18:59

    Ρουβάς-Πλούταρχος-Βανδή και My Chemical Romance...

    Συγκρίνεις στραγάλια με ...αμύγδαλα...!

    Οκ, δεν είναι κάποιο συγκρότημα το οποίο είναι απίστευτο, αλλά από την άλλη δεν πρέπει να κρίνουμε τόσο άσχημα 3-4 παιδάκια (γιατί παιδάκια είναι) που προσπαθούν να κάνουν κάτι... Και αυτό το κάτι το κάνουν επιτυχημένα γιατί και την προσοχή τόσου κόσμου έχουν τραβήξει, αλλά και την δική σας γι' αυτό γράψατε ότι γράψατε...

    Όσο για το βίντεο, αυτοί οι τύποι κάνουν ότι κάνουν μόνο και μόνο από {#emotions_dlg.whistling}... Ήμουν πριν από ενάμιση περίπου μήνα σε μία συναυλία εδώ στην Αθήνα σε ένα από τα πιο αγαπημένα ελληνικά συγκροτήματα και ήρθαν 3-4 "μάγκες" (για να μην το πω αλλιώς) και πέταγαν αυγά...

    Άν δεν σ'αρέσει κάτι, απλά δεν ασχολείσαι...
    ΔΕΝ το γελοιοποιείς...

    Προσωπική άποψη και μόνο...

    {#emotions_dlg.beer}


    JaNick
    29.04.2008, 21:01

    Συμφωνώ με αυτό το τελευταίο και σίγουρα δεν θα έκανα ποτέ κάτι τέτοιο... Αλλα όταν βλέπω κάτι συγκροτήματα όπως τους Romance τους Greed Day και κάτι Emo στο δρόμο μου έρχονται δολοφωνικές τάσεις... I can't help it... Sorry...


    xristos_rock
    29.04.2008, 21:14

    {#emotions_dlg.clap}

    Δεκτό...

     


    sea_like_eyes
    29.04.2008, 21:54

    Παράθεση:

    Το μέλος JaNick στις 29-04-2008 στις 21:01 έγραψε...

    Συμφωνώ με αυτό το τελευταίο και σίγουρα δεν θα έκανα ποτέ κάτι τέτοιο... Αλλα όταν βλέπω κάτι συγκροτήματα όπως τους Romance τους Greed Day και κάτι Emo στο δρόμο μου έρχονται δολοφωνικές τάσεις... I can't help it... Sorry...



    χαχααχαχαχ . . . πιανω τι θες να πεις !Οταν ειδα Live τους Cradle , συνέβη παρόμοιο σκηνικό ! Ο Dani εγινε δέκτης νερο-μπoυκαλων . . . χμμμ . . . ενα απο αυτα μάλιστα το πέταξε ο ιδιος σαν απάντηση  στο κοινό και είχα την τύχη ( Σααααααααααααακη)να το πιάσω πριν το αρπάξει κάνεις από τους  1.200 οπαδούς (περίπου) !

    Ειναι άσχημο . . . γιατι υπάρχουν άτομα που έχουν πληρώσει και περιμένουν απο την μπαντα τα καλύτερα ! Οταν τρως τις Rocka-Roll-ες στο κεφάλι , χμμμ ... πως μπορείς να παίξεις ???


    Vanna
    29.04.2008, 23:28

    Καλοί είναι για την μουσική που παίζουν. Αλλά ντάξει...μέχρι εκεί!

    Είναι άθλιο να πετάς μπουκάλια στον άλλο! Την δουλειά του κάνει και αν δεν σ'αρέσει απλά δεν το παρακολουθείς!


    marching-girl
    30.04.2008, 15:38

    ψευτοροκάδες....???  μου ακούγεται ''κάπως'' αυτό αλλά τέλος πάντων...

    δλδ τι θα έπρεπε να κάνουν για να είναι ροκάδες?

    {#emotions_dlg.confused1}

    δν είμαι από αυτούς που πιστεύουν οτι οι MCR είναι η αρχή κ το τέλος...εντάξει μην τρελαινόμαστε τελείως...αλλά οχι κ μπουκαλια ρε παιδια...

    Κατα τη ταπεινή άποψη όποιο συγκρότημα ή καλλιτέχνης έχει κατι να προσφέρει, κάτι να αναδείξει, κάποιον να εμπνεύσει, τοτε αποκτά αξία....είτε μικρή είτε μεγάλη είναι η αξία του, δεν παυει να υπαρχει....απλα πρέπει να αναγνωρίζετα η αξία...μην τα ισοπεδώνουμε όλα..αφήστε τα μπουκάλια κατω..δεν γίνεστε ροκάδες έτσι..


    fireroc
    30.04.2008, 21:11

    kapote toys akoyga tora den maresoyn! einai kapos emporikoi! kai arketa analafroi! kaliteroi omos ap toys tokio hotel! oi tokio hotel einai to pio gelio group! giA KLAMATA!

    kai genika ayti h emo  tasi afton ton sigrotimaton me enoxlei! ta mona komatia ton mcr poy eine kala kata tin gnomi moy eine to mama  to teenagers kai to house of wolves! poy ksefevgoyn ligo aptin amerikania!


    ifi-Korgialas4ever
    30.04.2008, 23:17

    emena mono auto m areseiii!!!


    Debauchee
    01.05.2008, 05:50
    Παράθεση:

    Το μέλος JaNick στις 29-04-2008 στις 00:01 έγραψε...

    Ετσι! Μπουκάλια αξίζουν σε όλους τους ψευτοροκάδες!!



    geia sou iggy pseuto rocka!