ελληνική μουσική
    811 online   ·  210.853 μέλη

    Ιστορίες Καθημερινής τρέλας!!!

    NIKOSPI
    08.05.2008, 15:38

    Το χερούλι πως το έφτασε???Έβαλε καρέκλα???Το παμπονηρο.....{#emotions_dlg.clap}


    gioreta
    09.05.2008, 13:56

    χαχα..3 χρονια στον πλανητη Γη και να μην ξερει πως να φτασει και να ανοιξει το χερουλι...χαχαχαχα


    gioreta
    10.05.2008, 11:53

    Πφφ...εχω βαρεθει να λεω ιστοριες με την μικρη μου αδερφη αλλα τι να κανω...ολα με αυτη τα παθαινω....αυτη που θα πω ειναι λιγακι πιο παλια....Ειχαμε παει super-market εγω και αυτη...και ημασταν στα τυρια-αλλαντικα...Εκει που περιμεναμε να μας εξυπηρετησουν(τημ ειχα αγκαλια..)λεει η υπευθηνη  του ''παγκου''<<Ποιος εχει σειρα?>> και πεταγεται μια καργια γρια και λεει σειρα εχει απο εδω  η κυρια με την κορουλα της(εννοώντας εμενα...)αλλα δυστυχως(ειρωνικα) δεν προφτασε να κοψει  ζαμπον για την παρτυ της η γρια μετα απο 2  φωνηεντα που ανταλλαξαμε...ε..και απο τοτε εγινα γνωστη σε εκεινο το super-market ως.....(δεν ξερω τι...?!?!?!?!)


    evelina-3692
    10.05.2008, 13:55

    καλα εκανες εγω θα ειχα αρχισει μεγαλει φασαρια!!!


    tsouvli23
    10.05.2008, 14:00

    εγω παλι με την παρεα μου δν εχουμε παει ποτε καπου και να μην εχουμε γινει ρεζιλη.Βρε για καφε θες,για ψωνια,για φαγητο,για απλα μια βολτα στα Χανια.τι να πω...εχουμε μεσα μας τη μαλακια....και ιδικα στα Χανια που ολοι σε ξερουν και ολους τους ξερεις που να κρυφτεις???ε? εβελινα


    -----------------
    ΤΟ ΤΣΟΥΒΛΙ

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : tsouvli23 στις 10-05-2008 14:25 ]


    evelina-3692
    10.05.2008, 14:23

    ωχ σοορυ μπηκα καταλαθως με το προφιλ της αδερφης μου...


    gioreta
    11.05.2008, 16:35

    Aυτο το επαθα σημερα....λοιπον σημερα εδινα εξετασεις proficiency και μολις πηγα στο εξεταστικο κεντρο η εισοδος ηταν κλειστη...βασικα η κεντρικη πορτα ηταν κλειστη η οποια δεν ηταν η κυρια εισοδος....δεν υπηρχε κανεις να ρωτησω απο που μπαινουμε...ε...και αρχισα να ακολουθω τα αυτοκινητα...ηταν μακρια η εισοδος...μου εφυγε ο πατος...ηταν και κατι σκυλακια...ου μια χαρααα τρελα περασα....οταν αρχισαν οι εξετασεις μας ειπαν να κλεισουμε τα κινητα...ε...και τα κλεισαμε....κ επειδη χρησιμοποιουσα για πρωτη φορα την καρτα...δεν ηξερα pin και η ηλιθεια εμεινα χωρις τηλεφωνο και δεν ειχα να καλεσω να ερθουν να με παρουν.....Αυτο το  σημερινο δεν θα το χαρακτηριζα  ακριβως τρελα αλλα γκαντεμια.....αλλα τες πα....Smile


    NIKOSPI
    11.05.2008, 16:47

    Gioreta, έβρισες λάθος τον εαυτό σου!!!ΛοΛ!!!!Πιστεύω να έγραψες καλά!!!:)


    -----------------
    ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΩΝ ΑΓΓΕΛΩΝ

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : NIKOSPI στις 11-05-2008 16:59 ]


    gioreta
    11.05.2008, 16:58

    Και δηλαδη πως επρεπε να τον πω?!?!?!?


    NIKOSPI
    11.05.2008, 17:00

    Λολ, απλώς έχεις κάνει ένα μικρό ορθογραφικό λαθάκι;)


    Moonchild92
    11.05.2008, 17:02

    Παράθεση:

    Το μέλος gioreta στις 11-05-2008 στις 16:35 έγραψε...

    Aυτο το επαθα σημερα....λοιπον σημερα εδινα εξετασεις proficiency και μολις πηγα στο εξεταστικο κεντρο η εισοδος ηταν κλειστη...βασικα η κεντρικη πορτα ηταν κλειστη η οποια δεν ηταν η κυρια εισοδος....δεν υπηρχε κανεις να ρωτησω απο που μπαινουμε...ε...και αρχισα να ακολουθω τα αυτοκινητα...ηταν μακρια η εισοδος...μου εφυγε ο πατος...ηταν και κατι σκυλακια...ου μια χαρααα τρελα περασα....οταν αρχισαν οι εξετασεις μας ειπαν να κλεισουμε τα κινητα...ε...και τα κλεισαμε....κ επειδη χρησιμοποιουσα για πρωτη φορα την καρτα...δεν ηξερα pin και η ηλιθεια εμεινα χωρις τηλεφωνο και δεν ειχα να καλεσω να ερθουν να με παρουν.....Αυτο το  σημερινο δεν θα το χαρακτηριζα  ακριβως τρελα αλλα γκαντεμια.....αλλα τες πα....Smile



    Μπράβο κορίτσι μου!!! Και εις ανώτερα!


    gioreta
    11.05.2008, 17:09

    Αχ ναι...για λιγο καιρο ξαποσταινω και ξανα προς τη δοξα τραβωωω


    evelina-3692
    11.05.2008, 19:51

    αμαν Lol εισαι φοβερη


    gioreta
    11.05.2008, 22:28

    Ασε ουτε κι εγω με αντεχω..


    gioreta
    14.05.2008, 17:40

    Αχ αυτο που επαθα σημερα.......δε περιγραφεται....Ατυχημα με ποδηλατο.....πεερπατουσα το πρωι ωραια και καλα στην πλατεια της Τριπολης το μεσημερι κατα τις 12...και ετσι οπως περαπτουσα ερχεται ενα...''ΠυΡοΤοΥβΛο'' με το ποδηλατο και πεφτει πανω μου το χαμενο...εφαγα μια θεαματικοτατη τουμπα αλλα παλι καλα εκεινη την ωρα δεν ειχε κοσμο η πλατεια παρα μονο κατι παιδια απο το σχολειο μου....δεν αρχισαν να γελανε γιατι αρχισα τα μπινελικια(...λεμε τωρα...)στο χαμενο με το ποδηλατο.....ε και δεν τολμησαν.....Αυτα τα ποδηλατα...ΕλΕοΣ....


    evelina-3692
    14.05.2008, 22:25

    MMMMMMMM Mηπως δεν εφτεγε μονο το ποδηλατο μηπως εκανες κατι και εσυ μωρε?λεμε τωρα...


    gioreta
    15.05.2008, 10:43

    Κοιτα...να παω να πεσω μονη μου πανω στο ποδηλατο....χλωμο...δεν ειμαι τοοοσο ηλιθια


    mnk
    15.05.2008, 15:03

    gioreta,

    Το περιστατικό συνέβει "το πρωι", "το μεσημερι κατα τις 12" !!

    Υστερα .... "περαπτούσες", δηλαδή  "πέρα πετούσες" {#emotions_dlg.clap}

    Μήπως είσαι λίγο αφηρημένη, τελικά;  {#emotions_dlg.tt2}


    gioreta
    15.05.2008, 15:49

    Κοιτα...το αν ειμαι αφηρημενη δεν εχει καμια σχεση με αυτον που ηρθε και επεσε πανω μου....το περαπτουσα-περα πετουσα..ηταν τυπογραφικο λαθος...παω στοιχημα και σε σενα εχει συμβει...και το πρωι-12-μεσημερι  ειναι ενα σχημα λογου...να γινω πιο σαφης....δεν ειχε παει ακριβως 12 αλλα ηταν λιγο πριν τις 12 ε...και επειδη στις 12 ειναι μεσημερι και επειδη ειχα αναφερει πιο πριν πως ηταν ΛΙΓΟ πριν τις 12.....αναφερα 12 και 12 ειανι μεσημερι εν ολιγις χωρις να εννοω απολυτα μεσημερι -απολυτα 12....(και οποιος καταλαβε...καταλαβε....)


    mnk
    15.05.2008, 17:59

    Παράθεση:

    Το μέλος gioreta στις 15-05-2008 στις 15:49 έγραψε...

    Κοιτα...το αν ειμαι αφηρημενη δεν εχει καμια σχεση με αυτον που ηρθε και επεσε πανω μου....το περαπτουσα-περα πετουσα..ηταν τυπογραφικο λαθος...παω στοιχημα και σε σενα εχει συμβει...και το πρωι-12-μεσημερι ειναι ενα σχημα λογου...να γινω πιο σαφης....δεν ειχε παει ακριβως 12 αλλα ηταν λιγο πριν τις 12 ε...και επειδη στις 12 ειναι μεσημερι και επειδη ειχα αναφερει πιο πριν πως ηταν ΛΙΓΟ πριν τις 12.....αναφερα 12 και 12 ειανι μεσημερι εν ολιγις χωρις να εννοω απολυτα μεσημερι -απολυτα 12....(και οποιος καταλαβε...καταλαβε....)



     

    Μ΄αρέσει που μου το εξηγείς κιόλας , χαχαχ   {#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.rockon}{#emotions_dlg.beer}