ελληνική μουσική
    246 online   ·  210.899 μέλη

    4o Musicheaven Beach Party (12 Ιουλίου, Λούτσα)

    Hastaroth
    11.07.2008, 09:21

    Εσένα γιατί δέν σέ βλέπω στην λίστα;Μήπως κάνεις τον Κινέζο;Smile{#emotions_dlg.beer}

    Οσο γιά την κουβέντα περί χώρων υγιεινής,λογική η απορία τής κοπέλας.Πέρυσι το αντιμετώπισα κι'εγώ τό πρόβλημα αυτό το πρωϊ,μετά το πέρας τού πάρτυ.Γιά φέτος όμως την λύση την υπέδειξε ο kid.


    kifa
    11.07.2008, 12:30

    Παράθεση:

    Το μέλος Hastaroth στις 11-07-2008 στις 09:21 έγραψε...

    Εσένα γιατί δέν σέ βλέπω στην λίστα;Μήπως κάνεις τον Κινέζο;Smile{#emotions_dlg.beer}

    Οσο γιά την κουβέντα περί χώρων υγιεινής,λογική η απορία τής κοπέλας.Πέρυσι το αντιμετώπισα κι'εγώ τό πρόβλημα αυτό το πρωϊ,μετά το πέρας τού πάρτυ.Γιά φέτος όμως την λύση την υπέδειξε ο kid.



    1. Προσοχή στις κακοτοπιές !!

    2. Μαξιλάρι

    3. Αυτοτροφοδοτούμενο ποτήρι μπύρας.

    Αλόχααααααα Αλβέρτοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο !!! :) :) :)

     

    {#emotions_dlg.beer}


    Orfeus
    11.07.2008, 13:12

    Παράθεση:

    Το μέλος Kinezes_trexoun_gimnes στις 11-07-2008 στις 09:11 έγραψε...

    Μπαίνω στο topic και βλέπω μια τεράάάάάάστια κουβέντα σχετικά με το που θα κατουρησει η kithara-woman ....{#emotions_dlg.helpsmilie}

    δεν την ξέρω την κοπέλα και μακάρι να ξαλαφρώνει άνετα όπου γουστάρει...

    αλλά κάποτε γράφαμε καμιά μαλακία να γελάσουμε και μάλωναν οι mods ποιός θα την πρωτοσβήσει...

    λέω τώρα εγώ....

    Εγώ πάντως, ήθελα να το σβήσω αλλά δεν με άφησε ο Astron επειδή ήθελε να το σβήσει ο Vouliakis, επειδή θα το έσβηνε ο Ageras που του το είχε πει η Angela_77 για να μην το σβήσει ο Jorge που του το είχε ζητήσει η Gate.

     


    -----------------

    Let's do some living...after we die!!!

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Orfeus στις 11-07-2008 13:14 ]


    punkster
    11.07.2008, 13:39

    Θα ερθω!! Γιουχου! {#emotions_dlg.clap}
    Θα φερω και δυο αλλα χαμενα κορμια!
    Και πασατεμπος....


    Hastaroth
    11.07.2008, 15:27

    Παράθεση:

    Το μέλος kifa στις 11-07-2008 στις 12:30 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Hastaroth στις 11-07-2008 στις 09:21 έγραψε...

    Εσένα γιατί δέν σέ βλέπω στην λίστα;Μήπως κάνεις τον Κινέζο;Smile{#emotions_dlg.beer}

    Οσο γιά την κουβέντα περί χώρων υγιεινής,λογική η απορία τής κοπέλας.Πέρυσι το αντιμετώπισα κι'εγώ τό πρόβλημα αυτό το πρωϊ,μετά το πέρας τού πάρτυ.Γιά φέτος όμως την λύση την υπέδειξε ο kid.



    1. Προσοχή στις κακοτοπιές !!

    2. Μαξιλάρι

    3. Αυτοτροφοδοτούμενο ποτήρι μπύρας.

    Αλόχααααααα Αλβέρτοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο !!! :) :) :)

     

    {#emotions_dlg.beer}



    Αόχααααααααααααααααααα Κώστααααααααααααααααααααααααααααααα Smile

    Γιά τό 1 καί το 3 μήν ανησυχής,έχουσι γνώσιν οι φύλακες.

    Γιά το 2 έχει αναλάβει η margo νά φέρη καρεκλάκι (χαμηλό,σάν αυτό τού ταρίφα rivera).

    Άντε,29 ώρες (καί κάτι) μείνανεεεεεεεεεεεεεεεε

     

     


    kithara-woman
    11.07.2008, 15:30

    Kinezes_ ακριβώς επειδή δεν σε ξέρω και δεν με ξέρεις,να σε ρωτήσω κάτι;Δεν μπορούμε να κάνουμε χιούμορ καθόλου;Πρέπει να τα παίρνουμε όλα στα σοβαρά;Μια ερώτηση έκανα,επειδή δεν έχω ξαναπάει ποτέ σ'αυτή την παραλία,τόσο κακό είναι;Αλλά φαίνεται είναι...Μου δίνεις την εντύπωση ότι σου αρέσουν οι λογομαχίες-και δυστυχώς όχι μόνο σε σένα-αλλά εμένα δεν μου αρέσουν καθόλου.Παιδιά,πλάκα κάνουμε...Νόμιζα ότι είμασταν παρέα πάνω από όλα,αλλά μάλλον λάθος έκανα...

    Φιλικά

    Αυγή.


    Hastaroth
    11.07.2008, 15:32

    Παράθεση:

    Το μέλος Orfeus στις 11-07-2008 στις 13:12 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Kinezes_trexoun_gimnes στις 11-07-2008 στις 09:11 έγραψε...

    Μπαίνω στο topic και βλέπω μια τεράάάάάάστια κουβέντα σχετικά με το που θα κατουρησει η kithara-woman ....{#emotions_dlg.helpsmilie}

    δεν την ξέρω την κοπέλα και μακάρι να ξαλαφρώνει άνετα όπου γουστάρει...

    αλλά κάποτε γράφαμε καμιά μαλακία να γελάσουμε και μάλωναν οι mods ποιός θα την πρωτοσβήσει...

    λέω τώρα εγώ....

    Εγώ πάντως, ήθελα να το σβήσω αλλά δεν με άφησε ο Astron επειδή ήθελε να το σβήσει ο Vouliakis, επειδή θα το έσβηνε ο Ageras που του το είχε πει η Angela_77 για να μην το σβήσει ο Jorge που του το είχε ζητήσει η Gate.

     


    -----------------

    Let's do some living...after we die!!!

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Orfeus στις 11-07-2008 13:14 ]



    Καί όπου λαλούν πολλοί mods το post αργεί να σβηστή {#emotions_dlg.beer}

    Ελπίζω η προαναφερθείσα παρακείμενη καντίνα (μέ τά "βρώμικα") να έχη και τζατζίκι....


    Disasterpiece
    11.07.2008, 16:12

    Ερωτηση{#emotions_dlg.helpsmilie}:υπαρχει συγκοινωνια που να ενωνει με Αθηνα?Αν ναι,ξερει κανεις το τελευταιο για επιστροφη στην Αθηνα τι ωρα ειναι η' το πρωτο το πρωι?


    sillia
    11.07.2008, 16:16

    Παράθεση:

    Το μέλος Orfeus στις 11-07-2008 στις 13:12 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Kinezes_trexoun_gimnes στις 11-07-2008 στις 09:11 έγραψε...

    Μπαίνω στο topic και βλέπω μια τεράάάάάάστια κουβέντα σχετικά με το που θα κατουρησει η kithara-woman ....{#emotions_dlg.helpsmilie}

    δεν την ξέρω την κοπέλα και μακάρι να ξαλαφρώνει άνετα όπου γουστάρει...

    αλλά κάποτε γράφαμε καμιά μαλακία να γελάσουμε και μάλωναν οι mods ποιός θα την πρωτοσβήσει...

    λέω τώρα εγώ....

    Εγώ πάντως, ήθελα να το σβήσω αλλά δεν με άφησε ο Astron επειδή ήθελε να το σβήσει ο Vouliakis, επειδή θα το έσβηνε ο Ageras που του το είχε πει η Angela_77 για να μην το σβήσει ο Jorge που του το είχε ζητήσει η Gate.

     


    -----------------

    Let's do some living...after we die!!!

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Orfeus στις 11-07-2008 13:14 ]



    {#emotions_dlg.smartass}{#emotions_dlg.thumbup}{#emotions_dlg.thumbup}{#emotions_dlg.thumbup}


    sillia
    11.07.2008, 16:25

    Παράθεση:

    Το μέλος kithara-woman στις 11-07-2008 στις 15:30 έγραψε...

    Kinezes_ ακριβώς επειδή δεν σε ξέρω και δεν με ξέρεις,να σε ρωτήσω κάτι;Δεν μπορούμε να κάνουμε χιούμορ καθόλου;Πρέπει να τα παίρνουμε όλα στα σοβαρά;Μια ερώτηση έκανα,επειδή δεν έχω ξαναπάει ποτέ σ'αυτή την παραλία,τόσο κακό είναι;Αλλά φαίνεται είναι...Μου δίνεις την εντύπωση ότι σου αρέσουν οι λογομαχίες-και δυστυχώς όχι μόνο σε σένα-αλλά εμένα δεν μου αρέσουν καθόλου.Παιδιά,πλάκα κάνουμε...Νόμιζα ότι είμασταν παρέα πάνω από όλα,αλλά μάλλον λάθος έκανα...

    Φιλικά

    Αυγή.



    kithara_ γλυκειά μου .μια πετσέτα μπάνιου, και λύθηκε το πρόβλημα{#emotions_dlg.thumbup}Δυο με γυρισμένα μουτράκια αλλού, και στην μέση να δίνουμε παράσταση.{#emotions_dlg.lol}Αν καταφέρω και έρθω θα σου δείξω το κόλπο πως γίνεται{#emotions_dlg.yes}

    φιλάκια


    Orfeus
    11.07.2008, 16:37

    Παράθεση:

    Το μέλος Disasterpiece στις 11-07-2008 στις 16:12 έγραψε...

    Ερωτηση{#emotions_dlg.helpsmilie}:υπαρχει συγκοινωνια που να ενωνει με Αθηνα?Αν ναι,ξερει κανεις το τελευταιο για επιστροφη στην Αθηνα τι ωρα ειναι η' το πρωτο το πρωι?

    Όλες οι απαραίτητες οδηγίες βρίσκονται στη σελίδα 4.

     


    alena
    11.07.2008, 17:27

    alena + το κουβαδάκι μου, για να παίξω με τη sunny


    alto
    11.07.2008, 17:36

    σωστο ειναι το ζητημα που εθεσε η κιθαρα για το ζητημα της υγειηνης,και εγω θα προσθεσω και το ζητημα της καθαριοτητος.

    για φανταστητε το πρωι που θα πηγαινει ο αλλος για μπανιο να ξαπλωνει επανω στα κατουρα τα δικα μου,.λεμε τωρα.

    η απο μια γοπα να πεταξει ο καθενας κατω παει βρωμισε η παραλια.

    βεβαια δεν το ξερω το μερος για το τι ειδους παραλια προκειται αλλα λεμε τωρα.;;;


    Astron
    11.07.2008, 17:43

    Για αυτό χρειάζεται προσπάθεια απ' όλους μας να μην πετάμε σκουπίδια. Συνήθως στο τέλος μαζευόμαστε μια ομάδα ατόμων που προσπαθούμε να μαζέψουμε ό,τι σκουπίδια υπάρχουν στο χώρο.

    Επίσης, θυμηθείτε να φέρετε μαζί σας ψάθες ή πετσέτες για να κάθεστε.


    Orfeus
    11.07.2008, 17:47

    'Οπως φροντίζουμε κάθε χρόνο, έτσι και φέτος θα διατηρήσουμε την παραλία καθαρή.  Ο καθένας και όλοι μαζί έχει και έχουμε την ευθύνη.


    mellia
    11.07.2008, 17:55

    Με ερωτηματικό κι εμένα αν καταφέρω να βρω μεταφορικό!
    Αν δεν σας δω, εύχομαι να περάσετε πολύ ωραίαSmile


    darbukaboy
    11.07.2008, 19:12

    27 ωριτσες περιπου και μετα...EVERYBODY DANCE NOW!!!!!


    alena
    11.07.2008, 19:47

    Παράθεση:

    Το μέλος alto στις 11-07-2008 στις 17:36 έγραψε...

    σωστο ειναι το ζητημα που εθεσε η κιθαρα για το ζητημα της υγειηνης,και εγω θα προσθεσω και το ζητημα της καθαριοτητος.

    για φανταστητε το πρωι που θα πηγαινει ο αλλος για μπανιο να ξαπλωνει επανω στα κατουρα τα δικα μου,.λεμε τωρα.

    η απο μια γοπα να πεταξει ο καθενας κατω παει βρωμισε η παραλια.

    βεβαια δεν το ξερω το μερος για το τι ειδους παραλια προκειται αλλα λεμε τωρα.;;;



    http://uk.

    >
    alena
    11.07.2008, 19:58

    Παράθεση:

    Το μέλος alto στις 11-07-2008 στις 17:36 έγραψε...

    σωστο ειναι το ζητημα που εθεσε η κιθαρα για το ζητημα της υγειηνης,και εγω θα προσθεσω και το ζητημα της καθαριοτητος.

    για φανταστητε το πρωι που θα πηγαινει ο αλλος για μπανιο να ξαπλωνει επανω στα κατουρα τα δικα μου,.λεμε τωρα.

    η απο μια γοπα να πεταξει ο καθενας κατω παει βρωμισε η παραλια.

    βεβαια δεν το ξερω το μερος για το τι ειδους παραλια προκειται αλλα λεμε τωρα.;;;




    vasilis23
    11.07.2008, 21:41

    4o Musicheaven Beach Party

    Παραλία "Σιλιβάνι" Λούτσας
    Σάββατο 12 Ιουλίου 2008
    Προσέλευση μετά τη δύση του ηλίου

    -PHILIPPOSSM
    -heartbreak-kid
    -jorge
    -eleni
    -beatlus
    -Aiolos_m +1
    -Deos + Μαγιώ
    -Ariadni0909
    -Fler
    -Peace18
    -Marylin +2
    -Astron
    -Eladriel
    -rivera
    -manblaz + rex
    -darbukaboy
    -Shakti_
    -Crocodile
    -kithara-woman
    -Voodoochild
    -Hastaroth
    -Unick
    -margo
    -sunnybeach
    -sunny
    -mprizas (2 μετρα παλικαρι)
    -melkat06
    -babis1p
    -gusfunn
    -MISangie
    -jacamar
    -seriousstam +2
    -Grimm
    -alto
    -gialina_giannina
    -sunena
    -termite
    -silviaki (με μπρατσάκια!)
    -moka
    -Maritsa
    -apiLiza
    -music-fan
    -Eliza21 {#emotions_dlg.eek}
    -fredy+..μερικοί
    -vero+φιλενάδα
    Vasilis23 + 1

    ?
    -ΜagicaDeSpell
    -Emilia
    -theotita +2
    -punkster
    -rory166
    -amalia_little
    -panosbousalis
    -zefuros + φρεγάτα
    -sadahzinia
    -Sea_like_eyes
    -tolaruba
    -augustina +2
    -pafa
    -spiroos
    -angelofdeath1990