ελληνική μουσική
    406 online   ·  210.888 μέλη

    4o Musicheaven Beach Party (12 Ιουλίου, Λούτσα)

    StavmanR
    14.07.2008, 18:29

    Pastella εγώ πήρα ήδη τις απαραίτητες διευκρινήσεις, ως έχων το μέσο...{#emotions_dlg.biggrin}

     

    Ωραία φαίνεται να πέρασαν τα παιδιά. Είχε και αρκετό κόσμο για γνωριμίες και συζητήσεις, και φυσικά μουσική {#emotions_dlg.rockon}


    sillia
    14.07.2008, 20:11

    Παράθεση:

    Το μέλος PHILIPPOSSM στις 14-07-2008 στις 15:45 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος sillia στις 13-07-2008 στις 22:47 έγραψε...

    Μια που να δείχνει PHILIPPO καθαρά βρε παιδιά ...υπάρχει??{#emotions_dlg.rolleyes}



    Έχει  και δικιά  μου φώτο  ... αλλά  επειδή  δεν πρόσεχες στο χτεσινό μάθημα που τα είπα δεν σου λέω ποια είναι. (μόνο ολόσωμη δεν έχουνε βάλει).

    {#emotions_dlg.tt2} {#emotions_dlg.tt2} {#emotions_dlg.tt2} {#emotions_dlg.tt2}{#emotions_dlg.tt2}



    Λες εσύ ...οτι εγώ δεν πρόσεχα??μισό...κοίτα____{#emotions_dlg.tt2}{#emotions_dlg.tt2}{#emotions_dlg.tt2}{#emotions_dlg.tt2}{#emotions_dlg.tt2}5 δικά σου και..{#emotions_dlg.tt2}{#emotions_dlg.tt2}{#emotions_dlg.tt2}{#emotions_dlg.tt2}{#emotions_dlg.tt2} δικά μου ...και ενα δωράκι{#emotions_dlg.tt2} πόσα μας κάνουν{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}


    -----------------
    OΤΑΝ σταματήσεις να παριστάνεις ΚΑΤΙ , τότε γίνεσαι KΑΤΙ..!! http://blogs.musicheaven.gr/sillia

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : sillia στις 14-07-2008 20:13 ]


    Shakti_
    14.07.2008, 21:53

    Ήταν όλα πολύ όμορφα!

    Χάρηκα που ξαναείδα γνωστές και αγαπημένες φατσούλες και γνώρισα καινούργιες

    Τραγούδι, χορός, φωτίτσα, φίλοι, θαλασσίτσα και δεν θα ξεχάσω έναν Deos όλη τη βραδυά να περιφέρεται παντού και να κερνάει συνέχεια κεράσια, υποβρύχια βανίλια, καλαμπόκια,  ρακή, καθώς και την Kithara-Woman επίσης, με αλμυρά κεκάκια, τυροπιτάκια κλπ.

    Μεσα στο σκοτάδι δεν έβλεπα και πολλά αλλά τα είδα στις φωτό!

    Άντε, και του χρόνου με υγεία και καλύτερα!!!


    Eliza21
    14.07.2008, 22:39

    Χάρηκα πάρα πολύ που σας ξαναειδα όλους μαζεμένους..........Πέρασα τέλεια αν και δεν το περίμενα, καθ'ότι είχε προηγηθεί παραπληροφόρηση κάποιου μέλους, οτι πέρσυ (που δεν ειχα πάει) ήταν χάλι μαύρο και ξενέρωτα στο beach party......Ομολογουμένως με τέτοιο σχολιο κατά νου, δεν πολυήθελα να πάω..........Εν κατακλείδι θα ήθελα να ευχαριστήσω τον Unick  αρχικά για την φωτιά που απεδείχθει σωτήρια και την ηλιοπροστασια επίσης.{#emotions_dlg.thumbup}.....Τον kifa, vassilis23, pavel, Hastaroth, Jorge αλλά και τα υπολοιπα μέλη (ντρέπομαι που το λέω, αλλά δεν θυμάμαι nicknames) που μας ταξιδεψαν σε μουσικά μονοπάτια......

     

    ΥΓ. Φίλτατε Crocodile δεν μπορώ να σου εξηγήσω το λόγο......Μετά θα πρέπει να σε  σκοτώσω CoolCool


    heartbreak-kid
    14.07.2008, 22:50

    Παράθεση:

    Το μέλος Eliza21 στις 14-07-2008 στις 22:39 έγραψε...

    Χάρηκα πάρα πολύ που σας ξαναειδα όλους μαζεμένους..........Πέρασα τέλεια αν και δεν το περίμενα, καθ'ότι είχε προηγηθεί παραπληροφόρηση κάποιου μέλους, οτι πέρσυ (που δεν ειχα πάει) ήταν χάλι μαύρο και ξενέρωτα στο beach party

     

    {#emotions_dlg.whistling}


    Eliza21
    14.07.2008, 23:59

    Παράθεση:

    Το μέλος heartbreak-kid στις 14-07-2008 στις 22:50 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Eliza21 στις 14-07-2008 στις 22:39 έγραψε...

    Χάρηκα πάρα πολύ που σας ξαναειδα όλους μαζεμένους..........Πέρασα τέλεια αν και δεν το περίμενα, καθ'ότι είχε προηγηθεί παραπληροφόρηση κάποιου μέλους, οτι πέρσυ (που δεν ειχα πάει) ήταν χάλι μαύρο και ξενέρωτα στο beach party

     

    {#emotions_dlg.whistling}



     

     

    {#emotions_dlg.thumbup} yeah baby...


    -----------------
    Η ΛΗΣΜΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΟΝΗ ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΙ Η ΜΟΝΗ ΕΚΔΙΚΗΣΗ Η ΛΗΣΜΟΝΙΑ...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Eliza21 στις 15-07-2008 00:01 ]


    -Sadahzinia-
    15.07.2008, 02:17

    Παράθεση:

    Το μέλος pastella στις 14-07-2008 στις 18:15 έγραψε...

    Βάλτε και καμιά λεζάντα στις φωτογραφίες βρε παιδιά για εμάς που δεν καταφέραμε να έρθουμε (γιατί καταστρώναμε σχέδια εξόντωσης των σκοτεινών δυνάμεων που απειλούν την -sadahzinia-) να ξέρουμε ποιος είναι ποιος...

    unick το πορτοκαλί σου πάει μούρλια πάντως.



     

    Ακόμα στα σχέδια είστε?????? Για να βλέπω δράση.........!!


    Amalia_little
    15.07.2008, 02:52

    Οπως και το περσινο beach party ετσι και το φετινο ηταν υπεροχο...και καθε χρονο οσο γνωριζω περισσοτερα ατομα ειναι σιγουρα καλυτερα!Φέτος εκτος των αλλων ειχαμε και κερασακια και υποβρυχια(thanks deos{#emotions_dlg.ban})!!!Επιπλεον ειχα στην παρεα και την ασφυτισα...χιχι!Σιγουρα βεβαια οταν εχεις και καποια κινητρα για να πας ειναι ακομα καλυτερα!{#emotions_dlg.clap}


    gialina_giannina
    15.07.2008, 10:52

    Μερικές φωτό κι από μένα.

     


    -----------------
    Δύο άγγελοι κάθονται πάνω στους ώμους μου: ο άγγελος του γέλιου και ο άγγελος των δακρύων. Οι διαπληκτισμοί τους είναι η ζωή μου. - Vasily Rozanov


    music-fan,punkster,Eliza21,Disasterpiece

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : gialina_giannina στις 15-07-2008 10:53 ]

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : gialina_giannina στις 16-07-2008 11:29 ]


    επισυναπτόμενα: 011.JPG 
    gialina_giannina
    15.07.2008, 10:56

    MH εν δράσει Νο1

     





    επισυναπτόμενα: 012.JPG 
    gialina_giannina
    15.07.2008, 10:59

    ΜΗ εν δράσει Νο2

     





    επισυναπτόμενα: 026.JPG 
    asfytisa
    15.07.2008, 13:17

    Μικρη φουρκιτσα (6), σχολιο στο MusicHeaven ηξερες να κανεις, ενα μηνυμα οτι εισαι πειραια δεν εστειλες {#emotions_dlg.nono} εχω νεα βλακακο μου!!!!!

    *Βασιλη σορρυ που δεν σου απαντησα αλλα δεν αδειασα ακομα να βαλω καρτα....

    **Παιδια βαλτε πολλες πολλες φωτογραφιες απ το beach party, ολες οσες εχετε αν ειναι δυνατον, για να τις κατεβασουμε!!!!!!!!!!!{#emotions_dlg.clap}


    fredy
    15.07.2008, 14:03

    Παιδιά περάσαμε τέλειααααααααααααααααααααααααααααααααα{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap} 

    Γνώρισα αρκετά μέλη που δεν ήξερα...αν και δεν έβλεπα και πολύ καλά!!!!:pppp (μαύρα σκοτάδια!!!)

    Άντε,να το επαναλάβουμε:)


    PHILIPPOSSM
    15.07.2008, 16:11

    ....Ρε τι σου κάνει λίγη Μαστίχα Χίου και λίγα κεράσια.

    Ο UNick έσκαβε την τρύπα ο Deos πήρε τα εύσημα πάλι.


    Crocodile
    15.07.2008, 16:15

    Παράθεση:

    Το μέλος asfytisa στις 14-07-2008 στις 18:06 έγραψε...

    Γεια!! Ειμαι καινουργιο μελος του MusicHeaven. Ηρθα στο beach party του Σαββατου και περασα υπεροχα (καμια σχεση με εκεινο της προηγουμενης μερας στο Πορτο Ραφτι{#emotions_dlg.tt2})! Γνωρισα καποιους απο εσας..... αλλους παλι οχι{#emotions_dlg.sad}Οπως και να χει θελω να σας ευχαριστησω για τις ομορφες στιγμες που μου χαρισατε. Λατρευω τη μουσικη και ετσι βρηκα πολυ ομορφη αυτη την εμπειρια! Ομολογουμενως ηταν κατι πρωτογνωρο και ιδιαιτερα ευχαριστο για 'μενα.. Ετσι αποφασισα να μπω και εγω στο "μικρο" σας παρεακι! Ευχομαι να επαναλειφθει πολυ πολυ συντομα κατι παρομοιο!!!

    *Για οσους με γνωρισαν ειμαι η φιλη της amalia_littleWink

    **Τα φιλια μου σε ολους!!!



    Κανονικός προσηλυτισμός!{#emotions_dlg.laugh}


    music-fan
    15.07.2008, 20:29

    aman me ta tsigara sto xeri me pire o paparatzi


    alexia-vicky
    15.07.2008, 23:21

    Παράθεση:

    Το μέλος sylviaki στις 14-07-2008 στις 15:06 έγραψε...

    ξεχασα να αναφερω οτι κατ'εμε την παρασταση εκλεψε ενα υπεροχο πλασμα(δεν μιλαω για σενα unick)το οποιο δεν νομιζω να υπηρχε καποιος που να μην τον ξεμυαλισε...και προκειται για τη sunny{#emotions_dlg.yes}! Δεν μπορουσα να σταματησω να την χαιδευω!εκτος απο εκπληκτικο τριχωμα, ηταν τοσο γλυκια και ευγενικη που δεν μπορουσες να ξεκολλησεις απο διπλα της!Ευγε και στην ιδιοκτητρια του ομως που το φροντιζει τοσο καλα και το εχει αναθρεψει με αρχες{#emotions_dlg.smartass}



     

    "ήταν τόσο γλυκιά και ευγενική"

    "το έχει αναθρέψει με αρχές"

     

    ............αναφέρεσαι σε ΣΚΥΛΟ πάντα έτσι????{#emotions_dlg.blink}

    Ή σου έχει πάρει τα μυαλά εντελώς το καλοκαίρι??


    sylviaki
    15.07.2008, 23:33

    Παράθεση:

    Το μέλος alexia-vicky στις 15-07-2008 στις 23:21 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος sylviaki στις 14-07-2008 στις 15:06 έγραψε...

    ξεχασα να αναφερω οτι κατ'εμε την παρασταση εκλεψε ενα υπεροχο πλασμα(δεν μιλαω για σενα unick)το οποιο δεν νομιζω να υπηρχε καποιος που να μην τον ξεμυαλισε...και προκειται για τη sunny{#emotions_dlg.yes}! Δεν μπορουσα να σταματησω να την χαιδευω!εκτος απο εκπληκτικο τριχωμα, ηταν τοσο γλυκια και ευγενικη που δεν μπορουσες να ξεκολλησεις απο διπλα της!Ευγε και στην ιδιοκτητρια του ομως που το φροντιζει τοσο καλα και το εχει αναθρεψει με αρχες{#emotions_dlg.smartass}



     

    "ήταν τόσο γλυκιά και ευγενική"

    "το έχει αναθρέψει με αρχές"

     

    ............αναφέρεσαι σε ΣΚΥΛΟ πάντα έτσι????{#emotions_dlg.blink}

    Ή σου έχει πάρει τα μυαλά εντελώς το καλοκαίρι??



     

    τσ τσ τσ ποσα λιγα ξερεις. αν εβλεπες την εκπομπη στο σκαι με την εκπαιδευτρια σκυλων θα καταλαβαινες. οταν λεω ευγενικη εννοω οτι μας εδωσε το ποδαρακι της και δεν ορμησε να μας δαγκωσει. και οταν λεω αρχες εννοω οτι δεν κατουρησε πανω μας ετσι για να μας τη σπασει...{#emotions_dlg.wacko}


    kithara-woman
    16.07.2008, 02:01

    Σε όσες φωτογραφίες είμαι,πάντα κρατάω φωτογραφική μηχανή.{#emotions_dlg.laugh}

    Τελικά όμως δεν τράβηξα πολλές φωτογραφίες,γιατί σκέφτηκα ότι με τόσο σκοτάδι,το φλας είναι πολύ ενοχλητικό στα μάτια.

    Κάποιους τους είδα στις φωτογραφίες,πρέπει να υπήρχαν αρκετοί που δεν συνάντησα καθόλου και αρκετοί που δεν έμαθα τα ονόματα τους.Αν και δεν περιμένω να μου συστηθεί κάποιος,ρωτάω από μόνη.Βέβαια,ρωτούσα και άτομα που ήδη ξέρω καιρό και κάποιους τους ξαναβάπτισα με άλλα ονόματα!!Άτιμο σκοτάδι!!{#emotions_dlg.lol}


    MPara
    16.07.2008, 02:04

    Ωραίες οι φωτογραφίες που τραβήξατε αλλά κάτι τους λείπει και αυτό είναι οι υπότιτλοι. Βάλτε και κάνα όνομα απο κάτω για να γνωρίζουμε και αυτούς που δεν είναι τόσο διάσημοι στο site!!{#emotions_dlg.crying}

    Μικρή παρέμβαση απο Mpara και kazanaki.

    Συνεχίστε....