ελληνική μουσική
    799 online   ·  210.886 μέλη

    House md.(Ιατρικές Υποθέσεις)

    heartbreak-kid
    02.06.2008, 23:18

    Παράθεση:

    Το μέλος mariza18 στις 02-06-2008 στις 20:59 έγραψε...

    φοβερη σειρα! την εβλεπα απο τοτε που αρχισε να προβαλετε στη χωρα μας.Εκπληκτικες ερμηνειες,γρηρορο σεναριο(και διαλογοι) που δεν σε κουραζει κ σου κρατα το ενδιαφερον μεχρι τη τελευταια στιγμη...το μονο που μ τη σπαει στη σειρα ειναι η Καμερον,το πνευμα αντιλογιας{#emotions_dlg.thumbdown}αν και θα ηθελα να τη δω μαζι με τον ΧαουζInnocent



     

    όπως τα λέει η κορυδαλιώτισσα. ο ανθρωπος είναι κορυφή. εν τω μεταξύ, εχω πιάσει τον εαυτό μου να μην ανατριχιάζη με τίποτα από τα των νοσοκομείων, μιας και εχω το νου μου να δω τι θα σκαρφιστή ο μουσάτος. ο ανθρωπος είναι θεός. τελος.


    sylviaki
    02.06.2008, 23:22

    Η σειρά τα σπάει. Αν και δεν μπορώ οτι έχει σχέση με νοσοκομεία και αρρώστιες, και δεν καταλαβαίνω τίποτα απο όλα τα ιατρικά που αναφέρουν, πορώνεσαι. ο Χάουζ είναι όλα τα λεφτά και σε κάνει να κολλάς στην οθόνη για να δεις τι θα γίνει στο τέλος{#emotions_dlg.thumbup}


    evangelia_
    03.06.2008, 12:44

    {#emotions_dlg.thumbup}

     


    -----------------

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : evangelia_ στις 11-02-2010 22:20 ]


    Vanna
    03.06.2008, 14:12

    Βασικά την έχει κάθε μέρα 18.45 όχι μόνο το Σάββατο.


    tolaruba
    03.06.2008, 14:18

    Εχω παθει κολλημα με αυτη τη σειρα!!Τρομερος ο House!!!Μου αρέσει απίστευτα..Τρομερη ειρωνία και πανέξυπνος..Τα καινουρια επεισοδια ειναι αυτά που προβάλλονται καθημερινά ή το σάββατο??


    Vanna
    03.06.2008, 14:26

    Τα καθημερινά νομίζω. Αν και τα έχω ξαναδεί, τα έβαλε και το καλοκαίρι.


    punkster
    06.06.2008, 22:34

    Ενταξει, καλο ειναι.....
    Αντιπαθω σε ασυλληπτο βαθμο τον Χιου, αλλα μου αρεσουν οι υποθεσεις....
    Παντα ειχα μανια με την ιατρικη και τρελαινομαι απιστευτα με ολες αυτες τις κουλες ασθενειες!{#emotions_dlg.clap}


    pastella
    07.06.2008, 02:02

    Αντιπαθέστατος ο χαρακτήρας του House, σε 'τρελαίνουν μερικές φορές οι αντιπαραθέσεις, όμως η σειρά τα σπάει. Από τις πολύ καλές που υπάρχουν. Αυτοτελή επεισόδια, χωρίς όμως να παραμελείται η προσωπική ανάπτυξη του κάθε χαρακτήρα στο κυρίως cast.


    Chitarrista
    07.06.2008, 14:55

    O Doctor F@cker!!! Cool

    Πρώτη φορά το είδα πριν κάναδυο μήνες και αυτό που είπα αμέσως αφού είδα ενα τέταρτο ήταν: << τι λε ρε παιδί και πολύ γ___ς ο τύπος>> και απο τότε τον φωνάζουμε Dr. F@cker!!!

    Η σειρά είναι μια κλασίκη αμερικανιά, με καλή σκηνοθεσία να μη σε κάνει να βαριέσαι, η ερμηνεία του Dr. F@cker όντως είναι πολυ καλή και εκεινο το κοκκινομάλικο θα της το σφυρίξει κάποια στιγμή σιγά μη του ξεφύγει...{#emotions_dlg.biggrin}

     

    Όμως αυτά που συμβαίνουν μέσα στο νοσοκομείο δεν έχουν σχέση με την ιατρική και είναι επιστημονικής φαντασίας (να μη το πω αλλιώς...{#emotions_dlg.whistling}) και απλά δεν γίνονται, με αποκορύφωμα την "εισβολή" τους στα σπίτια των ασθενών για στοιχεία.... {#emotions_dlg.lol}

     

    Όταν όμως δεν έχω τι να κάνω το απόγευμα και ανοίγω TV είναι σίγουρα ότι καλύτερο έχει να δω...


    -----------------
    Κι αν είμαι Ροκ...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Chitarrista στις 07-06-2008 14:57 ]

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : pastella στις 07-06-2008 15:17 ]


    mariachi
    07.06.2008, 18:41

    O House είναι κορυφή!!Οι ατάκες του απίστευτες!Γενικά η σειρά είναι εξαιρετική,με φρέσκο σενάριο και σπαρταριστές στιγμές(ελέω House εν πολλοίς).{#emotions_dlg.clap}