ελληνική μουσική
    680 online   ·  210.861 μέλη
    daizi
    30.04.2005, 15:00
    Haroulinda, χεις φτασει στο μουσειο? πηρες το αγαλματακι? γιατι εγω δν μπορω να το παρω. ειναι και μεσα σε τζαμι. πως να το βγαλω? plase, help!!!Tα νευρα μου
    Haroulinda
    30.04.2005, 17:07
    daizi, πήγαινε προσκήνα τον επιτάφιο...

    ποιό μουσείο, ποιό αγαλματάκι, ποιό τζάμι??? Δεν έφτασα μέχρι εκεί... και γιατί παρακαλώ βλέπεις τις λύσεις??? σε δέκα λεπτά θα το τελειώσεις έτσι! φφφφφφ
    daizi
    30.04.2005, 18:35
    Νομιζεις!! κ δεν τις βλεπω συνεχεια. μονο στο ασανσερ την ειδα. αλλα και που την ειδα εκανα μιση ωρα για να βγω απο εκει. δεν τις ξαναειδα μετα. ειναι πλυ μεγαλο παιχνιδι. μολις φτασεις στο μουσειο και παρεις το αγαλματακι πες το μου.
    daizi
    01.05.2005, 20:00
    Oυφ!! Περασα το πρωτο επιπεδο. Και η μοναδικη φορα που χρησιμοποιησα τις λυσεις ηταν στο ασανσερ. ομως δν μπορω να παιξω στο δευτερο επιπεδο. μου ζηταει κωδικο και λεει οτι μου τον εχουν στειλει με e-mail. εσενα Haroulinda σου εχουν στειλει κωδικο?
    Tsipiriki
    03.05.2005, 13:05
    Γειά σας παιδιά!Ευχαριστούμε για τόσο ωραία παιχνιδάκια!Θα μπορούσε μήπως κάποιος να με βοηθήσει στο Μίλκο εκεί που βλέπει τους Ινδιάνους?Ό,τι μπορούσα να πάρω το πήρα και ό,τι μπορούσα να χρησιμοποιήσω το χρησιμοποίησα!Τι άλλο να κάνω??
    Haroulinda
    03.05.2005, 13:12
    Tsipiriki, έχεις ΠΜ.

    daizi, πως να πάω στο μουσείο? κάθε φορά που δοκιμάζω φεύγει το choo choo train και με αφήνει εκεί!
    Haroulinda
    04.05.2005, 13:16
    Καινούργιο!!! Τρα λα ρι τρα λα ρο!!!

    Λοιπόν πρέπει να βοηθήσουμε τον γατούλη να πάει να βρεί την αγάπη του!

    Love Story !



    Υ.Γ. daizi, έχω πάρει το αγαλματάκι από το μουσείο... αν δεν προχώρησες άλλο πες μου!



    paramithi
    04.05.2005, 13:22
    haroulinda δεν έχω καταλάβει αυτό το πιαχνίδι με τη γάτα..Τι ακριβώς κάνουμε?

    Haroulinda
    04.05.2005, 13:27
    Quote:

    Το μέλος paramithi στις 04-05-2005 στις 13:22 έγραψε:

    haroulinda δεν έχω καταλάβει αυτό το πιαχνίδι με τη γάτα..Τι ακριβώς κάνουμε?






    Βλέπεις εκείνο τον κάλαθο των αχρήστων απέναντι απο την γατούλα? Επάνω είναι ο ... γατούλης της! Πρέπει να κάνουμε την γατούλα να πάει εκεί! Λοιπόν για να σε βοηθήσω να ξεκινήσεις, λίγο πριν φτάσει η γατούλα στην χοντρή κυρία, πάτα στο τηλέφωνο... θα μπει η κυρία μέσα και η γατούλα θα προχωρήσει...
    Nadinoula
    04.05.2005, 20:07
    Ααααα,βλέπω μια βδομάδα έλειψα και προχωρήσαστε πολύ με τα παιχνιδάκια...!Θα προσπαθήσω να σας φτάσω όμως!Ξεκίνησα με το True love
    Για να δούμε
    Haroulinda
    05.05.2005, 08:29
    Μην ανησιχείς Nadinoula,

    και εγώ ακόμα αυτό κάνω και θα το κάνω για πολλή καιρό μου φαίνετε!

    daizi
    05.05.2005, 14:28
    Quote:

    Το μέλος Haroulinda στις 04-05-2005 στις 13:16 έγραψε:
    Υ.Γ. daizi, έχω πάρει το αγαλματάκι από το μουσείο... αν δεν προχώρησες άλλο πες μου!







    Ουφ! Να μαι παλι κ εγω!! Το πηρες? Μπραβο!! Τι να σ πω?? Εγω το τελειωσα το πρωτο επεισοδειο. Θες βοηθεια??
    Haroulinda
    05.05.2005, 14:30
    Τελείωσα και γω το πρώτο είμαι τώρα στο δεύτερο... είμαι στην Αίγυπτο και μόλις μετακίνησα την γκαμίλα! Αύριο θα συνεχίσω πάλι!

    Σ'ευχαριστώ!
    daizi
    05.05.2005, 15:03
    Quote:

    Το μέλος Haroulinda στις 05-05-2005 στις 14:30 έγραψε:

    Τελείωσα και γω το πρώτο είμαι τώρα στο δεύτερο... είμαι στην Αίγυπτο και μόλις μετακίνησα την γκαμίλα! Αύριο θα συνεχίσω πάλι!

    Σ'ευχαριστώ!





    Πηγες στο δευτερο? και εγω γιατι δεν μπορω να μπω? μου ζηταει κατι κωδικους και κατι τετοιες μ........(μπιπ). που να τον βρω αυτον τον .......(μπιπ) τον κωδικο???
    Haroulinda
    05.05.2005, 15:08
    Τι κωδικό??? μπήκα αλλού???

    Απο εδώ, True Love! μπαίνω κατευθείαν στο επεισόδειο 2!
    daizi
    05.05.2005, 15:13
    Κ εγω γιατι δεν μπαινω? Εμενα δεν με βγαζει κατευθειαν. πρεπει να
    πατησω play και μετα το δευτερο επεισοδειο. και μετα μου ζηταει
    κωδικο. καλα, θα το ξεκινησω ολο απο την αρχη. ετσι κι αλλιως τα
    θυμαμι τωρα. σε 10 λεπτα θα το βγαλω το 1ο επεισοδειο. Για να δουμε!!
    daizi
    05.05.2005, 16:09
    Ουφ!! Νευριασα . Το τερματισα το πρωτο επεισοδειο ξανα και μολις
    τελειωσα μου εδειχνε κατι βλακειες( μαλλον ποιοι φτιαξαν το
    παιχνιδι ηταν και μετα με γυσρισε παλι εδω----->Τrue Love.
    Παταω στο δευτερο επεισοδειο και μου ζηταει το e-mail μου και το password μου.
    Και υποτιθεται τωρα οτι εχω λαβει password με e-mail( ετσι λεει).
    Αφου δεν το χω. εσενα Haroulinda σε εβαλε αυτοματα στο δευτερο επεισοδειο μολις τελειωσες το πρωτο?

    Be brave, be beaytiful, be simply yourself!!!


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: daizi on 05-05-2005 16:10 ]
    Haroulinda
    05.05.2005, 16:14
    Quote:

    Το μέλος daizi στις 05-05-2005 στις 16:09 έγραψε:

    Ουφ!! Νευριασα . Το τερματισα το πρωτο επεισοδειο ξανα και μολις
    τελειωσα μου εδειχνε κατι βλακειες( μαλλον ποιοι φτιαξαν το
    παιχνιδι ηταν και μετα με γυσρισε παλι εδω----->Τrue Love.
    Παταω στο δευτερο επεισοδειο και μου ζηταει το e-mail μου και το password μου.
    Και υποτιθεται τωρα οτι εχω λαβει password με e-mail( ετσι λεει).
    Αφου δεν το χω. εσενα Haroulinda σε εβαλε αυτοματα στο δευτερο επεισοδειο μολις τελειωσες το πρωτο?

    Be brave, be beaytiful, be simply yourself!!!
    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: daizi on 05-05-2005 16:10 ]





    Νομίζω έχεις το option να συνεχίσεις χωρίς e-mail και password. Δεν μπορώ να το ξαναδώ γιατί το δικό μου με παίρνει κατευθείαν στην Αιγυπτο!
    daizi
    05.05.2005, 19:10
    Ok Haroulinda. Θα προσπαθησω να δω αν γινεται να αλλαξω το option να μπαινω χωρις e-mail. Κανεις αλλος δεν εχει τελειωσει το πρωτο επεισοδειο?? Να μου πει καποιος?
    Tsipiriki
    05.05.2005, 19:43
    Λοιπόν Daizi,εγώ βασικά δεν το έχω τελειώσει το πρώτο επεισόδιο αλλά επειδή είχα νευριάσει που δε μπορούσα να πάρω το αγαλματάκι το παράτησα κ πήγα στο δευτερο.Εκει μου ζήτησε το e-mail και το password και χωρίς να τα δώσω πάτησα συνέχεια και άρχισε κανονικά να φορτώνει....Μήπως θα μπορούσες να με βοηθήσεις για το πως θα πάρω το αγαλματάκι;