ελληνική μουσική
    786 online   ·  210.883 μέλη
    Sweet-Killer
    21.09.2008, 23:00

    Πράσινη ως το κόκκαλο... ΠΑΟ 13 {#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}

    Είμαι και ΑΕΛ όμως παράλληλα, λόγω καταγωγής... {#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}


    seras
    21.09.2008, 23:25
    Manchester United!!Glory glory man united!
    Chitarrista
    22.09.2008, 00:12

    ΜΠΑΟΚ ΡΕ ΜΟΥ...γκούχου..γκούχου...{#emotions_dlg.rolleyes}

     

    Ναι πάντα ήμουν ΠΑΟΚ αν και εδώ και μερικά χρόνια δε παρακολουθώ καθόλου ελληνικό πρωτάθλημα και μάλιστα απορώ πως μπορούσα και παρακολουθούσα μία τόσο βαρετή και "καλοστημένη" διοργάνωση.

    Επίσης συμφωνώ με τις απόψεις που παρέθεσε ο cat66 και αυτοί είναι οι λόγοι που δεν παρακολουθώ πλέον τόσο πολύ και champions league.


    -----------------
    Κι αν είμαι Ροκ...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Chitarrista στις 22-09-2008 00:12 ]


    okanenas
    22.09.2008, 00:54



    {#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}

    και χιλιάδες φίλοι, μόλις δουν τριφύλλι, ζήτω λένε ο Παναθηναϊκός.


    -----------------
    http://nektarios-gr.blogspot.com ........http://taagapimenamoutragoudia.blogspot.com http://nekgreekcinema.blogspot.com


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : okanenas στις 22-09-2008 00:59 ]


    επισυναπτόμενα: PanathinaikosB.gif 
    SouLRocK
    22.09.2008, 01:11

    Ελα ρε Ατρομητε Σπερχειάδας... αντε να πάμε Γ' Εθνική!{#emotions_dlg.clap} ... (Ειμαι και Ολυμπιακός όταν μένω Αθήνα!)


    nowaveband
    22.09.2008, 01:19

    ΓΙΝΕ ΑΡΗΣ ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ!


    Xristos19
    22.09.2008, 17:40

    Α - Ρ - Ι - Ν - Α - Ρ - Α  Ρ - Ε - Ε  {#emotions_dlg.thumbup}


    renabill
    22.09.2008, 19:27

    (ΠΑΝ) ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ


    F_ANGEL
    22.09.2008, 20:03

    Παράθεση:

    Το μέλος renabill στις 22-09-2008 στις 19:27 έγραψε...

    (ΠΑΝ) ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ



    Προς τι η παρένθεση????{#emotions_dlg.mad}


    fotis70
    23.09.2008, 09:11

    {#emotions_dlg.thumbup}{#emotions_dlg.thumbup}

    Παράθεση:

    Το μέλος okanenas στις 22-09-2008 στις 00:54 έγραψε...



    {#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}

    και χιλιάδες φίλοι, μόλις δουν τριφύλλι, ζήτω λένε ο Παναθηναϊκός.


    -----------------
    http://nektarios-gr.blogspot.com ........http://taagapimenamoutragoudia.blogspot.com http://nekgreekcinema.blogspot.com>


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : okanenas στις 22-09-2008 00:59 ]



    {#emotions_dlg.thumbup}{#emotions_dlg.thumbup}{#emotions_dlg.thumbup}{#emotions_dlg.thumbup}

    Οικογενειακή παράδοση, από την γιαγιά μου ακόμα! Μόνο ένα ανίψι μου ξέφυγε παραστράτησε και έγινε ΑΕΚ! Δεν πειράζει όμως, αρκεί που δεν έγινε ΟΣΦΠ!


    kwstasagas
    23.09.2008, 11:38

    "Ελα ρε Ατρομητε Σπερχειάδας... αντε να πάμε Γ' Εθνική!{#emotions_dlg.clap}"

    Μερικά {#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}κι από μένα, όχι μόνο για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ αλλά και για τα ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΑ - ΤΟΠΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ, δηλαδή .... από Δ΄ Εθνική και κάτω !!!! Εκεί βρίσκεται η "άγρια ομορφιά" αλλά και ο καθρέφτης της ελληνικής κοινωνίας !!!!

     

     


    kwstasagas
    23.09.2008, 11:57

    "(ΠΑΝ) ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ"

    Μπράβο συμφορουμίτισσα που μού θύμισες μια πολύ - πολύ αγαπημένη ομάδα από το παρελθόν, τον ΑΘΗΝΑΪΚΟ ΒΥΡΩΝΑ !!!!

    Όταν πήγαινα στο Γυμνάσιο, ο ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ έπαιζε κοντά στα μέρη μου και, συγκεκριμένα, στο "ξερό" γήπεδο του ΕΘΝΙΚΟΥ ΑΣΤΕΡΑ στην Καισαριανή [βλέπετε, μια βροχή ήταν αρκετή για να καταστρέψει το γήπεδο του Αθηναϊκού στα νταμάρια του Βύρωνα, με αποτέλεσμα ... η ομάδα να ξεσπιτωθεί και να παίζει στη γειτονική Καισαριανή] !!! Έτσι, καμιά φορά, με συνομήλικους φίλους μου, πήγαινα κι έβλεπα πού και πού κανένα ματσάκι του Αθηναϊκού, ο οποίος εκείνη την εποχή έκανε προσπάθειες να κρατηθεί στη Β΄ Εθνική !!! Για να μην τα πολυλογώ, οι τότε παίκτες που αποτελούσαν την Βυρωνιώτικη ομάδα, ΤΖΑΛΑΚΩΣΤΑΣ {μορφήηηηηη}, ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΗΣ, ΧΑΤΖΗΡΑΠΤΗΣ, ΜΠΟΥΤΖΟΥΚΑΣ κλπ κλπ ήταν κάτι σαν .... ήρωες της παιδικής και εφηβικής μου ηλικίας .....

    Κι όταν έγινα πρωτοετής φοιτητής .... είδα τους "παιδικούς" και "εφηβικούς" μου ήρωες, από κει που έπαιζαν στο ξερό της Καισαριανής, να ... κεντάνε στο χορτάρι του ΟΛΝΤ ΤΡΑΦΦΟΡΝΤ !!! Ω ναι, ο Αθηναϊκός όχι μόνο είχε καταφέρει να ανέβει στην Α΄ Εθνική, αλλά και να ΠΑΙΞΕΙ ΣΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΥΠΕΛΛΟΥΧΩΝ εν έτει 1990 !!! Και, μάλιστα, κληρώθηκε στον πρώτο γύρο με την ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ !!!! Κι όχι μόνο αυτό, αλλά .... έφερε το ματς μέχρι το δεύτερο ημίχρονο της παράτασης μέσα στο Ολντ Τράφφορντ !!! Ω ναι, η μεγάλη ΓΙΟΥΝΑΪΤΕΝΤ έφτυσε .... πολύ - πολύ αίμα για να καταφέρει να αποκλείσει τον ΑΘΗΝΑΪΚΟ !!!! [και ο ΤΖΑΛΑΚΩΣΤΑΣ .... έχασε την ευκαιρία να γίνει ήρωας !!! Έκανε ένα φοβερό σουτ στο Α΄ημίχρονο, όσο το σκορ ήταν 0 - 0, και .... ανάγκασε τον ΣΜΑΪΧΕΛ να κάνει μία από τις καλύτερες αποκρούσεις της καριέρας του ...] ....  

     

     

     


    -----------------
    Goin' through pages and lookin' down lines and lines ... [UFO - Space Child]

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : kwstasagas στις 23-09-2008 11:58 ]


    tago
    23.09.2008, 13:21

    Ποδοσφαιρικός Όμιλος Ατσαλένιου, Γνωστότερος και ως Ατσαλένιος αν και δεν είναι σωστό αφού πρόκειται για το Ατσαλένιο που είναι συνοικία της πόλης του Ηρακλείου. Ομάδα που τα τελευταία χρόνια αγωνίζεται στην Γ’ Εθνική κατηγορία και που μετά χρώματα της οποίας έπαιξα και εγώ στα πολύ νιάτα μου!{#emotions_dlg.clap}


    pastella
    23.09.2008, 16:00

    Μια είναι η ομάδα.


    Eliza21
    23.09.2008, 17:18

    Α ρέζους θετικό......{#emotions_dlg.tt2}{#emotions_dlg.tt2}


    MagicaDeSpell
    23.09.2008, 18:20

    Παράθεση:

    Το μέλος ALXthrasher στις 21-09-2008 στις 14:58 έγραψε...

    Αν και την τελευταία περίοδο δεν ασχολούμαι καθόλου με αθλητικά... είμαι Ολυμπιακός γιατί (έστω και με αθέμιτα μέσα χεχε) παίρνει πάντα το πρωτάθλημα. Μισώ να χάνω... είναι και γ**ώ να νικάς πάντα! {#emotions_dlg.tt2}



    Μετα απο αυτο I Rest my case...Ιδου το επιπεδο των Απανταχου γαυρων...{#emotions_dlg.ban}κι ετσι γαλουχουν και τα παιδακια τσκ τσκ τσκ

     

    ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΑΡΑ ΡΕ ΑΙΩΝΙΑ ΠΙΣΤΗ γιατι εμας μας αρεσει να παιρνουμε τα πρωταθληματα επειδη τα αξιζουμε ακομα και οι αρρωστοι οπαδοι οπως εγω!!!

     

    Κατα τα αλλα και σε δευτερη μοιρα Liverpool----seraki eat my dust

    Bagern munich

    Real Madrid

    Juventus

    Και στις Εθνικες διοργανωσεις οταν δεν παιζει η εθνικη Ελλαδος Germany xexe

    {#emotions_dlg.rockon}{#emotions_dlg.beer}

     

    Pasteλλιτσα ποια ειναι η Μια ομαδα τελικα? Η εικονα δεν εμφανιζεται!!!

     


    -----------------
    "Μαζευω υπογραφες για να αποκτησω το video με τους πειραματισμους μεταξυ kou-koutsa και kinezes_trexoun_gimnes "

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : MagicaDeSpell στις 23-09-2008 18:21 ]


    nowaveband
    23.09.2008, 18:58

    Eκτός από ΆΡΗΣ.........ΑJAX,St PAULI,BOCA,ASTON VILLA,NAPOLI!{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.happycrazy}


    Disasterpiece
    23.09.2008, 19:37

    Η παναθα σαρωνει στα μωρα παντως{#emotions_dlg.thumbup}


    music-fan
    23.09.2008, 20:32

    Παράθεση:

    Το μέλος Disasterpiece στις 23-09-2008 στις 19:37 έγραψε...

    Η παναθα σαρωνει στα μωρα παντως{#emotions_dlg.thumbup}



    ααα καλα εσυ ξεφυγες.βλακα!


    Disasterpiece
    23.09.2008, 20:47

    Παράθεση:

    Το μέλος music-fan στις 23-09-2008 στις 20:32 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Disasterpiece στις 23-09-2008 στις 19:37 έγραψε...

    Η παναθα σαρωνει στα μωρα παντως{#emotions_dlg.thumbup}



    ααα καλα εσυ ξεφυγες.βλακα!



    Φτιαξε με,φτιαξε με!!!Καλα θα τα πουμε αυριο!Θα καταπιεστεις δεοντως απο τον φαλλοκρατη θεατρικο αντρα σου!{#emotions_dlg.tt2}