ελληνική μουσική
    431 online   ·  210.907 μέλη
    ironzionlion
    25.10.2010, 02:46

    AYTO HTAN

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : ironzionlion στις 25-10-2010 02:46 ]


    Kristalo
    25.10.2010, 07:57

    Να είσαι καλά Αλέξανδρε! Οι εκπομπές σου ήταν πάντα σημείο αναφοράς για την ιδιαιτερότητα τους !

    Οταν σε άκουγα να μιλάς για στυλ, ρεύματα μουσικής έλεγα πράγματι πόσο φτωχιές είναι οι γνώσεις μου και ας η μουσική είναι το άλλο μου μισό!

    Ο τρόπος που διάβαζες, ο τρόπος που σχολίαζες, ο τόπος που μας ταξίδευες μέσα από την μουσική, τα κείμενα σου όλα ειχαν την ιδιαιτερότητα σου, την σφραγίδα του τρόπου σου, του χαρακτήρα σου.

    Ήταν αξιοθαύμαστο πως μέσα από την μουσική εξέφραζες κάθε φορά αυτό που αισθανόσουν, την διάθεσή σου, αυτό που υπήρχε δεδομένο εκείνη την στιγμή! Μια παράσταση αληθινής έκφρασης χωρίς πρόβα! Αξιοθαύμαστο πράγματι!

    Θα μας λείψεις αλλά σεβαστή η απόφασή σου για όποιον λόγο και να έχει παρθεί!

    Σου εύχομαι να περνάς και να είσαι πάντα καλά!


    mary_omikron
    25.10.2010, 11:40

     

    ................................{#emotions_dlg.sad} Αλεξ?


    Prospero
    25.10.2010, 14:35

    Γουάτ ;;;;;;;;;;;; {#emotions_dlg.confused1} {#emotions_dlg.confused1} {#emotions_dlg.confused1}


    JennyP
    25.10.2010, 20:45

    Επειδή εγώ είμαι θετικό άτομο (ή έστω το παλεύω) σου προτείνω να το ξανασκεφθείς.

    Την ξέρεις την παροιμία "Λέω, ξελέω, χέζω την παρόλα μου"? {#emotions_dlg.biggrin} Αυτό να κάνεις και γρήγορα μάλιστα.

    Αν είχες κουρασθεί θα μπορούσες να μειώσεις τις ώρες τουλάχιστον, να άφηνες και λίγη κενή ώρα για εμας! χα χα χα!

    Τέλος πάντων. Ένα τελευταίο... Σε ευχαριστώ για τον Θωμόπουλο (από εσένα τον έμαθα) όπως επίσης και για άλλα πολύ όμορφα τραγούδια που δεν τα γνώριζα. Νά 'σαι καλά!

    Για ρίξε μια ματιά εδώ

    . Έλειπε και κάποιος έπρεπε να το ανεβάσει. Τέτοια τραγούδια πρέπει να διαδίδονται.

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : JennyP στις 25-10-2010 20:49 ]