ελληνική μουσική
    909 online   ·  210.856 μέλη

    Συνάντηση - Γενέθλια Musicheaven στη Θεσσαλονίκη

    NikolettaTsikoti
    14.01.2005, 20:22
    μεσημέρι κατά τις δυόμιση,μετά τη δουλειά,που είναι εκεί κοντά,θα φέρω και τη φωνή μου μαζί ,αν θέλετε
    SteliosG
    14.01.2005, 20:25
    αν και δε ξερω καλα τη παρεα οσο οι παλιοι, θα κανω μια υπερπροσπαθεια για να ερθω και εγω!!! ειμαι μεσα!!!

    πως θα πατε οι Αθηναιοι?? με τι μεσο??? λετε να μαζευτουμε να παμε καμια παρεουλα μαζι???
    Hastaroth
    14.01.2005, 23:45
    Quote:

    Το μέλος orpheus στις 14-01-2005 στις 10:30 έγραψε:

    Αλβέρτο, λαδόκολλες δεν έχει, αλλα δικοί μας είναι στο μαγαζί. Να κανονίσω ???




    Χεχεχ ναί κανόνισε (πώς αλλοιώς θα εμπνευστούμε γιά να παίξουμε,άνευ λαδόκολλας;)

    Quote:

    Επανερχόμαστε στον Αλβέρτο. Εχω ένα μικρό τουμπερλέκι. Να το φέρω? Ξέρω, ενας ντραμερ ειναι και λίγο Μαγκάιβερ αλλα λέω τώρα ...




    Φέρ'το κι'αυτό,να εμπλουτίσουμε τον ήχο μας.Αν έχω την δυνατότητα,θα φέρω και ειδικό ντέφι "τσέπης"...

    (αυτό είναι εικονίδιο μπύρας "τού λίτρου"...)
    Hastaroth
    14.01.2005, 23:50
    Quote:

    Το μέλος Aggelina στις 14-01-2005 στις 10:37 έγραψε:

    Περαστικά Θεσσαλονικιέ (είδες; το είπα σωστά!)

    ΙΔΕΑ:
    Να αφήσουμε τα αυτοκίνητα (αμάν πια αυτό το Ibiza, όλο γι αυτό ακούω!!!) και να κανονίσουμε να πάμε όλοι μαζί με το τρένο (με τις κιθάρες και τα τουμπερλέκια μας)!
    Να κλείσουμε ένα ολόκληρο βαγόνι και να ξεκινήσουμε από εκεί το live!!!






    Καλή η ιδέα σου Αγγελίνα,ειδικά τώρα που ο ΟΣΕ έχει βάλει κάτι ωραία καινούργια βαγόνια με κλιματισμό κλπ,αλλά θα πρέπη να ζητήσουμε από τον προϊστάμενο τής αμαξοστοιχίας να κλείση και τίς ενδιάμεσες πόρτες γιατί αλλοιώς όλη νύχτα οι λοιποί επιβάτες στά άλλα βαγόνια δέν θα κλείσουν μάτι

    Πάντως (γιά να σοβαρευτούμε...) άν το σχέδιο είναι γιά αναχώρηση το βράδυ τής Παρασκευής 28/1,ήδη είμαστε δύο (Orfeus και εγώ) υποψήφιοι επιβάτες.Γιά να βλέπω λοιπόν να μαζεύωνται και οι υπόλοιποι...
    katerina
    15.01.2005, 00:05
    και γω και γω και γω!!! Μετά από αυτό που έγινε την τελευταία φορά έρχομε τρέχοντας και ούτε εξεταστικές με νοιάζουν ούτε τίποτα. Αν δεν έρθω ξέρετε: πέθανα! άλλος τρόπος δεν υπάρχει να με σταματήσετε! .



    Ουφ δυσκολα που περνάνε οι μέρες αργα και βασανιστηκά...
    christos-reg
    15.01.2005, 01:27
    Quote:

    Το μέλος Hastaroth στις 14-01-2005 στις 23:50 έγραψε:

    Καλή η ιδέα σου Αγγελίνα,ειδικά τώρα που ο ΟΣΕ έχει βάλει κάτι ωραία καινούργια βαγόνια με κλιματισμό κλπ,αλλά θα πρέπη να ζητήσουμε από τον προϊστάμενο τής αμαξοστοιχίας να κλείση και τίς ενδιάμεσες πόρτες γιατί αλλοιώς όλη νύχτα οι λοιποί επιβάτες στά άλλα βαγόνια δέν θα κλείσουν μάτι

    Πάντως (γιά να σοβαρευτούμε...) άν το σχέδιο είναι γιά αναχώρηση το βράδυ τής Παρασκευής 28/1,ήδη είμαστε δύο (Orfeus και εγώ) υποψήφιοι επιβάτες.Γιά να βλέπω λοιπόν να μαζεύωνται και οι υπόλοιποι...



    Hastaroth, θα ανέβεις Θεσσαλονίκη με τρένο??
    Τι θα πουν στο άλλο forum, αν το ακούσουν αυτό?

    (Πλάκα κάνω...)

    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: christos-reg on 15-01-2005 01:30 ]
    rapsodos
    15.01.2005, 11:09
    Αλβέρτο , μόνο με λαδόκολλες εχεις έμπνευση? Εμεις δεν έχουμε πρόβλημα πάντως και με πιάτα. Την προηγούμενη φορά μια χαρά τα καταφέραμε. Αλλα σου είπα. Δικοί μας είναι ...


    Και η παρέα μεγαλώνει


    Orpheus
    Christine
    neo2000g
    Hastaroth
    Orfeus +1 ?
    jorge
    Aggelina +1 ?
    Kit Kat
    Jazzer79
    ocean_soul
    christos-reg ?
    Nikolettatsikoti
    SteliosG ?
    katerina




    SteliosG
    15.01.2005, 12:12
    εγω παντως με λαδοκολες η χωρις δεν εχω προβλημα! απο τη στιγμη που θα ειμαι Θεσσαλονικη και ξερω οτι το φαι και το παρειστικο κλιμα ειναι μοναδικο σε αυτη τη πολη!!!


    KIT_KAT
    15.01.2005, 12:40
    Χρήστο γιατί είσαι online και δε διαβάζεις σχεδιασμό μεταφορών?
    christos-reg
    15.01.2005, 13:23
    Τι να κάνουμε είναι καταστρεπτικό αυτό το dsl. Κάνουμε την εργασία στο PC και παράλληλα είναι ανοιχτό και το internet. Ξέρεις εσύ...
    Πάντως αν διαβάσω Σχεδιασμό Μεταφορών από τώρα θα τον έχω ξεχάσει ως τότε... είναι και αρκετά θεωρητικό...

    Παράλληλα, θα ήθελα να εκφράσω τα παράπονα μου προς τον Jorge... για τη μη καταχώρηση των χρυσών νοτών που δικαιούμαστε λόγω των αντίξοων συνθηκών που συναντήσαμε για να φτάσουμε στο προηγούμενο meeting...!! Ας ανοίξουμε και πάλι ένα "σύλλογο" αδικημένων...
    alicia0
    15.01.2005, 18:17
    Και εγω μεσα! Ελπιζω μονο να μην εχω πολυ διαβασμα...θα το παλεψω ομως και θα προσπαθησω να ερθω!!!ελπιζω να μην ειμαι η μονη καινουρια και η μονη που δεν θα ξερει κανεναν...

    kotsos_007
    15.01.2005, 19:06
    Ηι ακουσα κ για τις συναντησεις. απο πιο μερος εισαι???

    alicia0
    15.01.2005, 19:14
    απο χαλκιδικη... κατεβαινω ομως συχνα θεσ/νικη. και....στη συναντηση πρεπει να παω...σωστα?
    KIT_KAT
    15.01.2005, 20:50
    Σωστά. Όποιος δεν έρθει στα γενέθλια του M/H θα διαγραφεί από το site.
    MariannaP
    15.01.2005, 22:57
    Βρε Στέλλιο δεν προσέχεις τι λέμε;
    Θα μαζευτούμε και θα ανέβουμε τραγουδώντας με το τρένο...
    Μόνο που αυτό απαιτεί καλή και έγκαιρη οργάνωση γιατί για να πάρουμε πολλά συνεχόμενα εισητήρια πρέπει να ξέρουμε ακριβώς ποιοί θα είμαστε 3-4 ημέρες πριν φύγουμε.

    Κάτι που θα πρέπει επίσης να προσέξουμε, είναι:
    Α) να συμφωνήσουμε την ώρα που θα φύγουμε. Οι πιο πολλοί σχολάνε 5 αλλά υπάρχουν και άλλοι που δε μπορούν να φύγουν νωρίς, οπότε στη λίστα που θα γίνει για το τρένο ας μας λέει ο καθένας από ποιά ώρα και μετά θα μπορεί να φύγει.
    Β)το που θα μείνουμε (τουλάχιστον το βράδυ της Παρασκευής).

    Λοιπόν, αρχίζω τη λίστα του τραίνου και περιμένω συμμετοχές:

    Αggelina (προτεινόμενη ώρα αναχώρησης: 8)

    Quote:

    Το μέλος SteliosG στις 14-01-2005 στις 20:25 έγραψε:

    πως θα πατε οι Αθηναιοι?? με τι μεσο??? λετε να μαζευτουμε να παμε καμια παρεουλα μαζι???




    KIT_KAT
    15.01.2005, 23:38
    here... (i can see it )


    Χαμήλωσε, από ψηλά δε ζωγραφίζονται τα όνειρα…







    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: KIT_KAT on 15-01-2005 23:40 ]
    επισυναπτόμενα: ath-thess.jpg 
    Orfeus
    16.01.2005, 04:08
    Quote:

    Το μέλος orpheus στις 14-01-2005 στις 19:33 έγραψε:

    Νά'ναι καλα οι φίλοι μας οι Αθηναίοι δηλαδή ...








    napoleon21
    16.01.2005, 05:04
    paidia 8a h8ela kai ego poly na er8o pragmatika alla ap'oti katalaba h synanthsh htan gia shmera (sabbato) kai nomizo einai ligo arga gia na 3ekinhso... elpizo na perasate kala kai sto epomeno kai ego ekei.... kainoyrgios kai ego :))))
    SteliosG
    16.01.2005, 10:49
    aggelina εγω ελεγα μηπως μασευομασταν και πηγαιναμε με κανα αυτοκινητο!!! αλλα οτι πει ο λαος!!!

    εμενα Παρασκευη με βολευει οτι ωρα ναναι προς το παρον!!!
    andri14
    16.01.2005, 12:08
    Quote:

    Το μέλος napoleon21 στις 16-01-2005 στις 05:04 έγραψε:

    paidia 8a h8ela kai ego poly na er8o pragmatika alla ap'oti katalaba h synanthsh htan gia shmera (sabbato) kai nomizo einai ligo arga gia na 3ekinhso... elpizo na perasate kala kai sto epomeno kai ego ekei.... kainoyrgios kai ego :))))





    όχι βρε!!Δες ξανά...29/1 γράφει!!!Προλαμβαίνεις..αντε αντε!!Εδω προλαμβαίνω εγω να έρθω χαχαχχχαχ!!!