ελληνική μουσική
    593 online   ·  210.908 μέλη

    Πόσες ώρες μπορούμε να σωπάσουμε τον Κουκουβάγγο?

    vasilisbSax
    07.03.2010, 17:26

    Αδέρφια, το ακουστικοφόρο όρνεο κατετροπώθη ήδη πέραν του εικοσιτετραώρου και συνεχίζουμε.

    Φήμες (?) αναφέρουν οτι εθεάθη στο χώρο του Ζαπείου αναζητώντας τρόπο να κουρνιάσει στους παλαι ποτέ ραδιοθαλάμους της κρατικής ραδιοφωνίας...
    Μάλον το πήρε πολύ βαριά που από χτες το μεσημέρι δεν του επιτρέψαμε να μοστράρει τη φάτσα του στο παράθυρο των παραγωγών.

    Απάνω του σύντροφοι

    ΖΗΤΩ ΤΟ ΖΩΝΤΑΝΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ!!!





    επισυναπτόμενα: funky party!.jpg 
    nikos99
    07.03.2010, 22:59
    ΤΟ ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΛΟΥΜΕ ΣΤΟ ΚΛΟΥΒΙ ΤΟΥ...VAMOS ΤΡΕΛΟΠΑΡΑΓΩΓΟΙ..!!!
    vasilisbSax
    10.05.2010, 15:50

    Το όρνιο λούφαξε για τα καλά σήμερα !!!
    Κάποια σταρβή, χτες, στον υπολογιστή μου, δεν μου επέτρεψε να κάνω εκπομπή (ευτυχώς ο IronZionLion δεν επέτρεψε στο όρνιο να κάνει την εμφάνισή του στο παράθυρο των παραγωγών), οπότε σήμερα το πρωί διορθώνοντας προσωρινά το πρόβλημα και θέλοντας να δοκιμάσω το αποτέλεσμα ξεκίνησα δειλά δειλά μια δοκιμαστική έκτακτη εκπομπή η οποία εξελίχθηκε σε Μαραθώνιο!!!
    Η ώρα κοντεύει 4 μμ και η αφεντομουτσουνάρα μου φιγουράρει ακόμα μετά από 6 ώρες στο παράθυρο των παραγωγών κάνοντας επισκέπτες και όρνιο να ξεχάσουν τη δική του...

     


    ilio
    10.05.2010, 22:34

    Παράθεση:

    Το μέλος vasilisbSax στις 10-05-2010 στις 15:50 έγραψε...

    Το όρνιο λούφαξε για τα καλά σήμερα !!!
    Κάποια σταρβή, χτες, στον υπολογιστή μου, δεν μου επέτρεψε να κάνω εκπομπή (ευτυχώς ο IronZionLion δεν επέτρεψε στο όρνιο να κάνει την εμφάνισή του στο παράθυρο των παραγωγών), οπότε σήμερα το πρωί διορθώνοντας προσωρινά το πρόβλημα και θέλοντας να δοκιμάσω το αποτέλεσμα ξεκίνησα δειλά δειλά μια δοκιμαστική έκτακτη εκπομπή η οποία εξελίχθηκε σε Μαραθώνιο!!!
    Η ώρα κοντεύει 4 μμ και η αφεντομουτσουνάρα μου φιγουράρει ακόμα μετά από 6 ώρες στο παράθυρο των παραγωγών κάνοντας επισκέπτες και όρνιο να ξεχάσουν τη δική του...

     



    Ο χριστός και ο απόστολος!!!{#emotions_dlg.scared}6 ώρες βρε!!Πω πω!!Που να το φανταστώ όταν σε άφηνα πως θα

    το έκανες αυτό!{#emotions_dlg.thumbup}


    vasilisbSax
    11.05.2010, 12:41

    ΤΕΛΙΚΟ ΡΕΚΟΡ!!!

    Από τις 09:40 ως τις 20:03 πόσο είναι?

    10 ώρες και 23 λεπτά!!!

    Όλες αυτές τις ώρες δεν είδα κανέναν να θέλαι να κάνει εκπομπή παρά μόνο το όρνιο που κανα δυο φορές με πέταξε έξω, αλλά πριν προλάβει να κάνει κιχ το ξαπόστειλα...

    Εγώ το στοίχημα με τον εαυτό μου αλλά και με το όρνιο το κέρδισα!
    Αφήνω τη συνέχεια πάνω σας και ξαναγυρίζω στην προγραμματισμένη μου εκπομπή για να μην θεωρηθεί οτι μονοπωλώ τη "συχνότητα" του Radio MusicHeaven...


    -----------------
    bSax



    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : vasilisbSax στις 11-05-2010 12:42 ]


    επισυναπτόμενα: b.jpg 
    sillia
    11.05.2010, 13:56

    παπαπαπα....τι σας έχει κάνει καλέ το βαγγουλάκι{#emotions_dlg.blink}

    φαγωθήκατε ....{#emotions_dlg.tt2}

    φτου φτου... θα μου το ματιάσετε στο τέλος{#emotions_dlg.crying}

    {#emotions_dlg.inlove}