ελληνική μουσική
    641 online   ·  210.873 μέλη

    Presvis77 on air:Μηνύματα

    presvis77
    31.05.2011, 11:03

    Δεν θέλω δάκρυα....Το μεσημέρι μας ανήκει...Στις 4 το δεύτερο μέρος της γεννέθλιας εκπομπής!!! Απόλυτες μουσικές ικανοποιήσεις με οργασμό ενός σαλιωμένου μικροφώνου.......Ρε το χάσαμε!!!Σας περιμένω με ευλάβεια και θάρρος για κάτι ξεχωριστό...Με διαθεση ραδιοφωνική ο κ.κ. Presvis...{#emotions_dlg.beer}


    presvis77
    07.06.2011, 10:47

    Κυκλοθυμικές μουσικές με άγνωστους προορισμούς στο μεσημέρι της αμαρτίας....Στις 4 να μην τα περιπλέκουμε!!! με πάθος ο κ.PRESVIS


    Tsipouraki
    21.06.2011, 15:56

     

    Ο κ. Presvis ζητά συγνώμη και ενημερώνει ότι λόγω φόρτου εργασίας δεν προλαβαίνει και δε θα κάνει σήμερα εκπομπή (4-6μμ). Θα είναι μαζί μας και πάλι την επόμενη Τρίτη 4-6 εκτός απροόπτου.


    presvis77
    28.06.2011, 14:14

    Η προηγούμενη εβδομάδα μας τα χάλασε η δουλειά!!! Σήμερα όμως θα τα ξαναφτιάξει η μουσική μου!!! Στις 4 λοιπόν στα καθαρά αυτιά σας μελωδίες και στίχοι απο έναν ΔΙΣΚΟ που δεν θα σταματάει να ΓΥΡΙΖΕΙ...Με μουσικό -ραδιοφωνικό οργασμό ο κ.κ. Presvis...Οργανωθείτε!!!


    presvis77
    05.07.2011, 15:21

    Έρχεται με στολίδια στα αυτιά και χάπια για τις μουσικές ανησυχίες......Στις 4 και όποιος προλάβει...


    presvis77
    19.07.2011, 14:13

    Επέστρεψα με μαυρισμένο εγκέφαλο και πράσινα αυτιά....Δεύτε λάβετε κομματάρες στο πονηρό όπως κάθε Τρίτη μεταμεσήμερο στις 4.....Δουλειά δεν είχε ο διάολος και γράφτηκε στον Ο.Α.Ε.Δ. Τα ακούμε το μεσημέρι.....Να είσαι εδώ......


    vasilisbSax
    19.07.2011, 16:27

    Είμαι, είμαι!!!

    {#emotions_dlg.beer}


    presvis77
    26.07.2011, 12:08

    Εδώ είμαι και ετοιμάζω το μεσημεριανό γεύμα με τις πιο λαχταριστές μουσικές ever,,,,Λέμε και κανα ψεματάκι γιατί δεν θα χωράμε στον Παράδεισο...Στις 4 λοιπόν θα ακούσουμε παρέα μουσική και τραγούδια όπως κάνουμε άλλωστε κάθε Τρίτη....ΜΕ καθαρά αυτιά για γούστα...{#emotions_dlg.thumbdown}


    vasilisbSax
    26.07.2011, 16:27

    Ένα βήμα πριν την απόδραση απ' την καθημερινότητα (δεν είναι και τόσο άσχημη, όταν ζεις δίπλα στη θάλασσα, αλλά λέμε τώρα...)και λίγο πριν κοπούν οι γέφυρες με το (διαδικτυακό) υπερπέραν, οι μουσικές του presvis77 θα συνοδεύσουν για μια ακόμα φορά τις μεσημεριανές παγωμένες μπύρες!!!


    presvis77
    02.08.2011, 12:14

    Φορέστε τα καλά σας...Στολίστε τα αυτιά σας...ο κ. Presvis έρχεται με ήχους και τραγούδια που μάλλον,μόνο αυτός ακούει..Το μεσημέρι στις 4 θα περάσουμε,όπως μας αρέσει...Και να θυμάστε ότι.......Το καλοκαίρι είναι μόνο για τα ημερολόγια!!!...


    rouli726
    02.08.2011, 16:05

    O αγαπημένος μας presvis77 ,λόγω υποχρεώσεων,δε θα μπορέσει να εκπέμψει σήμερα.

    Όποιος παραγωγός θέλει,μπορεί να αναπληρώσει.


    presvis77
    09.08.2011, 14:22

    Ξένοι και υποχθόνιοι δάκτυλοι εκποδίσαν την προηγούμενη Τρίτη να διεξαχθεί η μουσική υπερπαραγωγή μου....Ανταυτού πήρα περισσότερη ενέργεια για ένα θριαμβευτικό μεσημέρι Τρίτης.....Ραντεβού λοιπόν σε λίγη ώρα [στις 4] στα υγρά μικρόφωνα και στα στριφογυριστά decks του κ.Presvi..Μην χάσετε το γεγονός,ενός καυτού καλοκαιριού!! Τα υπόλοιπα στα αυτιά σας!!!


    presvis77
    23.08.2011, 13:29

    Υπομονή.....μια εβδομάδα έμεινε μέχρι το τέλος του καλοκαιριού [ημερολογιακά πάντα] Η επόμενη Τρίτη θα είναι στα μέτρα μας...Ραντεβού λοιπόν την άλλη εβδομάδα με μουσικές πέρα απο κάθε φαντασία....Μην πάει το μυαλό σου ότι κάνω διακοπές.........Συμβάλω στο να κάνουν οι υπόλοιποι και να φροντίζω να τους βγάζω φράγκα!!! Με πάθος ο κ.κ. Presvis!!!


    presvis77
    30.08.2011, 11:06

    Ακου τώρα να δεις τι τραβάει ένας Πρεσβης τέτοιας εμβέλειας....Εστειλα το γέρικο κουτί μου για ένα service με αλλαγές λαδιών κτλ πριν 3 μέρες περίπου και ο μάστορας έκανε διάγνωση ότι θα μείνει στο συνεργείο του για μερικές ακόμη μέχρι να του έρθουν τα εξαρτήματα προς καλυτέρευση...Ζητώ συγνώμη που θα με χάσετε σήμερα το μεσημέρι [όχι δάκρυα] και εύχομαι την άλλη εβδομάδα να είναι ready for radio....Αλλωστε είπαμε........Ραντεβού τον Σεπτέμβρη!!!!


    presvis77
    06.09.2011, 12:07

    Πάλι με μεσημέρια με καιρούς πάλι δικά μας θα'ναι....Ο δίσκος είναι εδώ και θα γυρίζει....Ετοίμασε κάτι πρόχειρο να βρέχεις το λαρύγγι σου γιατί θα στεγνώσουμε στις μουσικές και στα τραγούδια ενός ακόμη επεισοδιακού μεταμεσημεριού στις 4.....ΑΥΣΤΗΡΑ ΓΙΑ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΑ ΚΟΡΜΙΑ...Με παραδοση στην ποσότητα...ο κ.κ.κ.Presvis!!!


    presvis77
    13.09.2011, 12:33

    Ακούγεται καλό για μεσημέρι...Ο ΔΙΣΚΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΥΡΙΖΕΙ με μουσικές που δυστηχώς επέλεξε ο Θείος Presvis!!! Παρτε λοιπόν τα αυτιά σας και ελάτε να σας τα γεμίσω με τα πιό γουστόζικα κομμάτια ever....ΑΥΤΑ....Τα υπόλοιπα στις 4 σήμερις το μεσημέρι!!! Με εκτίμηση ο Θείος Presvis συνοδευόμενος πάντα απο τα δύο 7αρια του!!!


    Kristalo
    13.09.2011, 23:30

    Πρεσβη μου τα σοκολατάκια σας σημερα ηταν υπέροχα με την φιλοξενία σας και τις υπεροχες μουσικές που χαιδεψαν τ΄αυτιά μας! Σας ευχαριστουμε πολύ!!{#emotions_dlg.yes}


    presvis77
    20.09.2011, 15:32

    πρόλαβα........μεσημέρι για γούστα!!! Στις 4 ετοιμάστε 'οτι πρέπει και συντονιστείτε στην παρέα μας...Δεν έχω σημαντικές μουσικές αλλά ασήμαντα τραγούδια...Ερχομαι σε λιγάκι!!!.......Παλιομπύρες...


    vasilisbSax
    20.09.2011, 16:10

    Βρέχει...
    Η θάλασσα είναι καύλα!
    Οι μουσικές του presvis77 επίσης!!
    Πλανεύτρα θάλασσα περίμενε. Έρχομαι στις 6!!!


    presvis77
    27.09.2011, 15:37

    Μόλις 'εφτασα στα decks......ετοιμαστείτε για το μεσημέρι των μουσικάμπων!! στις 4 στο γνωστό μέρος μας ........Προλάβετε!!!! Με τον κ.Presvi////