ελληνική μουσική
    849 online   ·  210.851 μέλη
    MissE
    02.11.2011, 15:39
    τρελη φαν του υποπτου .....τι αλλο???χεχχε..απο καρδιας καθε επιτυχια:)
    fotinithanati
    16.11.2011, 16:27

    δεν ειχε τυχει ποτε να ακουσω την εκπομπη απο τοτε που εγινα μελος ...αλλα τωρα που την ακουσα καταλαβα τι χανω...εκπομπη με χιουμορ, επιπεδο,και αληθειες...αρχικα ειπα οτι δεν θα ειναι κατι σπουδαιο αλλα εκανα λαθος...αυτο που λεει ειναι μαγικα ...προς το υφος του και την απλοικοτητα του μαζι με στιλ....συνεχισε..!!!!!! 


    HaroulaNG
    16.11.2011, 17:01
    Σου εύχομαι πάντα επιτυχίες και άνοδο! Νά σαι καλά, με αγάπη Χαρουλα :)
    PennakiBoo
    30.11.2011, 15:52

    Καλησπέρα, είναι η δεύτερη φορά που ακούω την εκπομπή και είναι σίγουρο ότι θα την ξανακούσω. Χαλαρωτική, ταξιδιάρικη μουσική που σε κάνει να ξεχνάς για λίγο έστω τις έννοιες και τη δουλειά. Σε συνδυασμό με τα θέματα που παρουσιάζονται από τον suspect. Ευχαριστούμε, συνέχισε την καλή δουλειά!


    suspect
    07.12.2011, 15:58
    2 καθηγητες αγγλικων διαφωνουν μαζι σου αγαπητη μου Ναντια. Σε ευχαριστω για την καλη προθεση παντως, και ελπιζω την επομενη φορα η νουθεσια σου να ειναι πιο επιτυχημενη :)
    suspect
    07.12.2011, 18:09

    Παράθεση:

    Το μέλος NantiaP στις 07-12-2011 στις 15:22 έγραψε...

    αν μου επιτρέπεις να κάνω μια μικρή διόρθωση στην προφορά του diggin που δεν είναι ντίγκιν ντιπερ αλλά ντίτζιν ντιπερ...



    Παράθεση:

    Το μέλος NantiaP στις 07-12-2011 στις 17:49 έγραψε...

    αναφέρουν πως ΚΑΙ τα δυο είναι σωστά


     

    καλα, ενταξει..

    Ελπιζω να μου επιτρεψεις, τον τιτλο της εκπομπης μου να τον λεω οπως μου αρεσει :)

     


    Deos
    07.12.2011, 18:26

    Πάντως ο κύβος Maggie, είναι με τζι


    suspect
    07.12.2011, 18:37
    νεαρε, κοιτα πως το μιλαει το κοριτσι (στο ρεφρεν ) >
    suspect
    07.12.2011, 22:31
    "Φίλε μου ύποπτε, Το diggin ειναι τύπος γερουνδίου (-ing) του ρήματος dig (=σκαβω) Οταν χρησιμοποιούμε γερούνδιο, η προφορά του ρήματος προέρχεται απο το ιδιο το ρήμα στον ενεστώτα. Τόσο απλά και ..καλή σου τύχη!" Μ.Π. Καθηγητής Αγγλικών
    renabill
    28.12.2011, 15:39
    Hey suspect keep ντιγκιν γιατί η εκπομπούλα σου συνδυάζει ωραίες μουσικές και θεματολογίες.Καλά είναι φάν σου ένας φίλος μου που δεν είναι μέλος κι ακούει την εκπομπή σαν περαστική νότα. Κι ασε τους άλλους να κουρεύονται και να κάνουν μαθήματα αγγλικών
    MarieLu
    28.12.2011, 15:58

    Η πιο ταξιδιαρικη φωνη στο διαδικτυο :):) Μια εκπομπη που δινει πολλη food for thought... (που λεμε και στα ελληνικα

    οπως -ισως- θα ελεγε κι αυτος:P) Πολυυυ καλη συντροφια:):):) :D


    giannispap
    04.01.2012, 16:17

    Ευχάριστη παρέα για το μεσημεριανό διάλλειμα με λογικές απόψεις και επιχειρήματα.

    Από μουσική ένα θα πω: Ακούω εντελώς άλλο είδος μουσικής, αλλά δεν μπορώ παρά να συγχαρώ τον Γρηγόρη για τις γνώσεις που διαθέτει στο αντικείμενο της ηλεκτρονικής μουσικής (καλά το είπα?)

    Όσοι γνωρίζουν το blog του θα γίνουν fan και των εκπομπών του και το αντίστροφο.

    Like, plus, tweet και ότι άλλο υπάρχει από εμένα :)

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : giannispap στις 04-01-2012 16:18 ]


    ELPIDAKI23
    18.01.2012, 16:03
    ψαρακι εδω μεσα και ψαχνομαι ακομα αλλα με κερδισατε απτην αρχη με τη μουσικη και την κουβεντουλα.....keep going suspect!!!!!!!
    LETsPARTY
    25.01.2012, 15:39
    Μου αρέσει πολύ αυτό που ακούω ύποπτε.
    MariaTsep
    25.01.2012, 15:44
    super μουσικούλα...ωραία θεματάκια προς συζήτηση και σκέψη... wish we could here you more often! :)
    AuroraBorealis
    08.02.2012, 15:44

    Επειδή πρόσφατα ανακάλυψα το RadioMusicHeaven (μόλις χθες) δε μπορώ ακόμη να εκφέρω γνώμη. Θα σου απαντήσω, όμως, λίαν συντόμως! {#emotions_dlg.biggrin} Πάντως αυτό που λένε για τη φωνή σου, ισχύει!


    guitarlife
    08.02.2012, 15:44
    πρώτη φορά σε άκουσα και είσαι ο.κ απλός εγώ είμαι σε άλλο είδος ήχους ωστόσο να είσαι καλά!
    evistath
    15.02.2012, 16:02

    'Oσο ζείς τελικά μαθαίνεις και ανακαλύπτεις......Έτσι ανακάλυψα κι εγώ τον suspect!!! Υπέροχη επιλογή μουσικής, καθαρές απόψεις απο μια γοητευτικότατη φωνή.....Πάνω απ'όλα ευχάριστη παρέα για όση ώρα μπορούμε να τον ακούμε που κατά την ταπεινή μου γνώμη είναι πολύ λίγη..... Σ'ευχαριστούμε suspect !!! Θα είμαστε συντονισμένοι......

     

     


    sofiaspanouli
    29.02.2012, 16:28
    Μου αρεσει η εκπομπη σου γιατι παντα εχει να παρουσιασει φρεσκα, επικαιρα θεματα ,που μπορει να μας εχουν ξεφυγει αλλα εχουμε εσενα να μας ενημερωνεις ;)Σε ακουω συχνα γιατι η εκπομπη σου ειναι εξυπνη αυθεντικη' δεν με κουραζει με περιττολογιες, σαχλες, πολυ μπλαμπλα και νιωθω οτι δεν ξoδευω τσαμπα τον χρονο μου.Συνεχισε ετσι !!!!!
    AuroraBorealis
    21.03.2012, 16:00

    Λοιπόοοον... Σε γενικές γραμμές έχω πολύ θετικές εντυπώσεις από την εκπομπή σου˙ αν και δεν έχουμε τα ίδια ακούσματα, πάντα χαλαρώνω με τη μουσική που επιλέγεις και μου αρέσει πολύ και το ότι, όπως είπε και μια κοπέλα παραπάνω, πάντα στηρίζεις με σωστά επιχειρήματα τις απόψεις σου και δεν αερολογείς. Smile Να σημειώσω επίσης ότι έχεις ιδανική φωνή για ραδιόφωνο!

    Να πω όμως και το παράπονό μου? Γιατί όχι αφιερώσεις και παραγγελιές ρε Suspect, αγόρι μου? {#emotions_dlg.tt2}