ελληνική μουσική
    935 online   ·  210.856 μέλη
    johny81
    09.04.2005, 11:42
    παιδιά εγώ έδωσα πέρυσι και όταν βγήκα πίστευα ότι είχα κοπεί, κ τελικά τον Αύγουστο ω του θαύματος ήρθαν τα χαρμόσυνα, για αυτο μην προδικάζετε τίποτα και think positive γιατι διέκρινα μια πεσιμιστική διάθεση από τους περισσότερους. Αντε και καλά αποτελέσματα
    Jasmine
    13.07.2005, 10:31
    Είχα ένα ευχάριστο πρωινό ξύπνημα σημερα!!! Με ξύπνησε η δασκάλα μου για να μου πει ότι το πήρα!!!!! YES!!!!!!!! Είδες τώρα στα γεράματα??? Το Σάββατο στο Beach Party δεν είναι που το συζητούσαμε Παναγιώτη?? Εσύ τι έκανες?? Καλά απότελέσματα σε όσους το δώσανε!!


    We rock!!!

    Κερνάω μπύρες σε όλο το Μουσικό Παράδεισο!!!


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: Jasmine on 13-07-2005 10:32 ]
    Desmar
    13.07.2005, 10:39
    Μπράβο Γιασεμήηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη ... ελπίζω πάντα να έχεις επιτυχίες!!!

    Γειά μας ... με ΜΑ ΝΕΝΕ φυσικά!
    Jasmine
    13.07.2005, 10:46
    Σ' ευχαριστώ πολύ Δεσποινάκι μου , να είσαι καλά!! Σου εύχομαι το ίδιο!!!
    paramithi
    13.07.2005, 11:52
    well done(ξέρεις τι σημαίνει ε??)πλακίτσα..Συγχαρητήρια
    nik25
    13.07.2005, 14:08
    Συγχαρητήρια Jasmine. Έχουν βγει τα αποτελέσματα?
    Δεν τα έχω βρει πουθενά στο δίκτυο. Πώς τα έμαθε η δασκάλα σου?
    abyss
    13.07.2005, 21:42
    Τι μου θυμήσατε τώρα...
    όταν πήρα εγώ το proficiency (χρόνια τώρα...)
    χωροπηδούσα για κανένα μισάωρο από τη χαρά μου,
    τόσο που μόλις σταμάτησα, ζαλίστηκα από το πάνω κάτω!!
    jorge
    13.07.2005, 22:26
    Συγχαρητήρια Γιασεμή! Μας αποδεικνύεις πως ποτέ δεν είναι αργά για κάτι. Μπράβο!
    piterpiano
    14.07.2005, 01:42
    mpravo sou re giasemh!!egw den kserw ta perimenw apo stigmh se stigmh~~~

    ante kai sta anwtera!!!!
    Jasmine
    14.07.2005, 02:07
    Σας ευχαριστώ παιδιά να είστε όλοι καλά!!!

    nik25 Πήγαινα κανονικά σε φροντιστήριο, νομίζω ότι τα φροντιστήρια τους τα στέλνουν... στο δίκτυο μπαίνεις στο www.hau.gr είναι το site της Ελληνοαμερικάνικης Ένωσης, πας εξετάσεις και εκεί που λέει Michigan - φροντιστηριούχος βάζεις τον αριθμό που έχει η απόδειξη που έδωσες τις εξετάσεις και σου λέει αν πέρασες ή όχι.. (Μόνο που εγώ δεν ξέρω που έχω βάλει την απόδειξη) Τ' ακουσες Παναγιώτη? Έτσι θα το δεις!!

    Ναι Γιώργο μου ποτέ δεν είναι αργά αφού το είχα δώσει ανεπιτυχώς 2 φορές κι όλας πριν 10 χρόνια κόντεψα να πάρω σύνταξη!! χεχε Πάρε μια μπυρίτσα!!

    Τέλος πάντων, κάλλιο αργά παρά ποτέ!! Έτσι μου ρχεται να πάω και για το δίπλωμα του πιάνου τώρα μια και πήρα μπρός...
    piterpiano
    14.07.2005, 02:36
    giasemh anapses fwties twra!!!!!kai egw exw xasei ton magiko kwdiko kai den mporw na dw an perasa h oxi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    parolo pou kserw an exoun vgei oi vathmoi!!!!!!!



    #$%@%#%$%$%@$@%@%@@@!!!!!!!!!!!!!
    nik25
    14.07.2005, 08:20
    Εγώ στο δίκτυο, μπαίνω στη σελίδα της ελληνοαμερικάνικης ένωσης, αλλα έχει αποτελέσματα μόνο για το ECCE του Δεκεμβρίου. Δεν λέει κάτι για Μάρτιο του 2005. Είστε σίγουροι ότι έχουν βγει στο δίκτυο?
    Εγώ έδωσα στο Anatolia college, στη Θεσ/νικη και ούτε στο site τους έχει κάτι.
    Jasmine
    14.07.2005, 14:20
    Χμμμ... nik25 έχεις δίκιο.... Τώρα που το προχώρησα το είδα και γω, δε λέει για τις εξετάσεις του Μάρτη... Περίεργο... Υποτίθεται ότι το διαδίκτυο είναι το πρώτο που θα πρεπε να βγούν τ' αποτελέσματα... Μπορείς να πάρεις όμως και στο 210-3680900. Είναι το τηλέφωνο της Ελληνοαμερικάνικης Ένωσης.

    Παναγιώτη άσε άκυρο. Και να βρεις το κωδικό που θα το βάλεις? Χεχε δεν τις αναφέρει τις εξετάσεις ... τουλάχιστον όσο έψαξα εγώ, δεν το βρήκα πουθενά!
    nik25
    15.07.2005, 09:12
    Λοιπόν, τα αποτελέσματα έχουν σταλεί ταχυδρομικώς σε όλα τα φροντιστήρια. Για αυτό όσοι τα μάθατε σας πήραν από εκεί τηλέφωνο. Στο δίκτυο θα ανακοινωθούν σήμερα το απόγευμα. Δυστυχώς δεν ανακοινώθηκαν πρώτα στο δίκτυο, όπως έγινε με το preliminary.

    Καλή επιτυχία σε όλους σας.
    piterpiano
    22.07.2005, 03:03


    δεν ξανανοιγω θεμα στο Musicheaven(το ανοιξα για γουρι το ποστ)!!!!!

    κοπηκα.......

    No more comments..
    paramithi
    22.07.2005, 03:14
    Quote:

    Το μέλος piterpiano στις 22-07-2005 στις 03:03 έγραψε:



    δεν ξανανοιγω θεμα στο Musicheaven(το ανοιξα για γουρι το ποστ)!!!!!

    κοπηκα.......

    No more comments..





    ελα μωρε..δεν πειραζει..εμεις να μαστε καλα!!!να,κερναω μπυρα
    annavell
    29.11.2009, 09:23

    Βρε παιδια ειναι κανεις απο εδω που εδωσε τωρα το Νοεμβριο για το ECPE? Σας παρακαλω πειτε μου τη γνωμη σας για το πως σας φανηκε..... γιατι εγω μολις βγηκα ηθελα να βαλω τα κλαμματα...


    gogos81
    29.11.2009, 16:53
    παιδια εγω ειμαι 16 και εχω 3 διπλωματα στο χερι! [LowerCampbridge),Advanced(Michigan),Proficiency(Michigan)]
    sarizos4
    29.11.2009, 17:06
    gogo file mou exw egw 2 lower kai 2 proficiecy...bouaxaxa
    gogos81
    30.11.2009, 01:24
    και αυτο γιατι? Γιατι δεν ησουν καθολου σιγουρος για κανενα απο τα 2(Michigan,Campbridge) που πληρωσες διπλα για να εχεις τουλαχιστον ενα σιγουρο...το οτι τα πηρες και τα δυο ειναι αλλο θεμα η μαγκια ειναι να εχεις διαβασει και να εχεις αυτοπεποιθηση για αυτο που δινεις...και αλλη μια μαγκια ειναι να παρεις το Advanced...γιατι μαγκια ειναι,μιας και ειναι το πιο δυσκολο..