ελληνική μουσική
    610 online   ·  210.870 μέλη
    suspect
    12.04.2011, 18:19

    Συγγνωμη, μηπως υπαρχει καποιος παραγωγος που να κανει εκπομπη με windows 7 ?

    Αναγκαστηκα να αγορασω καινουριο laptop γιατι διαλυθηκε το παλιο, εχω πια windows 7 και εδω και 2 ωρες μου εχουν βγει τα ματια και δεν μπορω να βγαλω ακρη.

    Ας μη μου πει κανεις πλιζ να ξαναγυρισω στα xp, δεν υπαρχουν πια.

    Αν κανεις καλος ανθρωπος μπορει να με βοηθησει, ας μου στειλει pm γιατι μου ρχεται να το σπασω!

     

    ΥΓ. Αν μπορουν επισης να εμπλουτισθουν οι οδηγιες χρησεως στη σελιδα των παραγωγων, καλο θα ηταν


    -----------------
    www.suspectblog.gr

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : suspect στις 12-04-2011 18:21 ]


    pastella
    12.04.2011, 18:37

    Μερικές παρατηρήσεις και απαντήσεις για το προβλημα σου θα βρεις εδώ.


    Mad4U
    12.04.2011, 22:40
    τα xp υπαρχουν!
    suspect
    19.04.2011, 02:48
    τελικα, αφου προσπαθησα με τα 7, με το sam αλλα ειχε τοσο κακη ποιοτητα ηχου που το ξηλωσα. Δεν ξερω αν σας αρεσει το sam αλλα το προσπαθησα πολυ και μου εβγαζε πολυ μπασο παρα τις απειρες δοκιμες μου. Ευτυχως, εφτιαξα το παλιο λαπτοπ και θα κανω εκπομπες απο αυτο. Ευχαριστω πολυ τον domaster yoda, το καμαρι της Πατρας τον Αντωνη και την αγαπημενη μου Αλκυονη για την καλοσυνη τους.
    antwnispatra
    19.04.2011, 03:22

    Καλές εκπομπές λοιπόν!Εγώ με το sam δεν έχω κάποιο πρόβλημα,αλλα τελευταία και εγώ με winamp κάνω.

    Να σαι καλά πάντως και ας μην κατέληξε κάπου η προσπάθεια με το μπάρμπα-Σαμ.


    DOMASTER
    19.04.2011, 09:40

    Καλές εκπομπές με sam ,win ή οτι άλλο σε βολεύει αφολυ τελικά αυτο που σε κάνει να νιώθεις πιο καλα και άνετα θα σου δώσει και την δυνατότητα για καλίτερες εκπομπές