ελληνική μουσική
    661 online   ·  210.873 μέλη

    Η Μουσική Παραμυθοχώρα στα FM - Ευχαριστώ Musicheaven!!!!

    kwstakisch
    18.06.2011, 22:43

    Πολλές καλησπέρες σ’ όλο το Musicheaven και όλους τους φίλους μου εδώ!!!!!{#emotions_dlg.clap}

    Με μεγάλη χαρά σας ανακοινώνω πως η «Μουσική Παραμυθοχώρα» η εκπομπή που σας κράταγε συντροφιά κάθε Σάββατο το μεσημέρι 3-5 από εδώ και στο εξής θα εκπέμπει και στα FM!!!! {#emotions_dlg.biggrin}

    Κάθε Δευτέρα , Τετάρτη και Παρασκευή 14.00-16.00 το μεσημέρι από τη συχνότητα του Atlantis FM 105,2 θα ακούτε τον kwstakisch στo μικρόφωνo και τις μουσικές επιλογές να σας ταξιδεύει στη «Μουσική Παραμυθοχώρα»!!!!

    Κυρίως , καλό ελληνικό ροκ … Νέες μπάντες και καλλιτέχνες που ξεκινάνε στη ροκ μουσική και έχουν πολλά να δώσουν αλλά και αγαπημένα κομμάτια από το παρελθόν … Δεν θα λείψουν βέβαια από την εκπομπή και ξένα ροκ τραγούδια!!!

    Τέλος να πω ένα ΜΕΓΑΛΟ ευχαριστώ στο MusicHeaven που χάρη σ’αυτό μου «άνοιξαν» οι πόρτες των FM όπως επίσης ένα ΜΕΓΑΛΟ ευχαριστώ για την υποστήριξη και την εμπειρία που μου προσέφερε και αυτό και όλα τα μέλη του!!!! {#emotions_dlg.biggrin}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.biggrin}

    Φυσικά οι εκπομπές στο ραδιόφωνο του Musicheaven θα συνεχιστούν κανονικά όπως κάθε Σάββατο , 3-5 το μεσημέρι…. Τι νομίσατε δηλαδή πως γλυτώσατε από μένα????ΛΑΘΟΣ!!!!{#emotions_dlg.tt2}

    Να είστε όλοι καλά και να περνάτε πάντα καλά!!!!{#emotions_dlg.rockon}Τα λέμεεεεεεε!!!!!!


    -----------------
    ΤΙ ΝΟΗΜΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΧΩΡΙΣ ΜΙΚΡΕΣ ΝΟΘΕΙΕΣ..... ΚΑΘΕ ΔΕΥΤΕΡΑ , ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14.00-16.00 ΣΤΟΝ ΑΤΛΑΝΤΙΣ FM 105,2 ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00-17.00 στο radio MUSICHEAVEN!!!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : kwstakisch στις 18-06-2011 22:58 ]








    επισυναπτόμενα: photo1.jpg photo2.JPG 
    mary_omikron
    19.06.2011, 00:01

    Μπράβο Κωστάκη.... Καλή επιτυχία να έχεις {#emotions_dlg.rockon}{#emotions_dlg.beer}


    kwstakisch
    19.06.2011, 00:10

    Να 'σαι καλά Mary μου!!!! Ευχαριστώ πολυ!!!{#emotions_dlg.inlove}


    vert
    19.06.2011, 00:23

    Συγχαρητήρια Kwstakisch !!! Οι εκπομπές σου δείχνουν μια επαγγελματική όψη με μεράκι και με συνέπεια και σεβασμό στον ακροατή που σίγουρα το άξιζες και σίγουρα θα διαπρέψεις στα FM...

    Τόσο που ήμουν βέβαιος πως είσαι κι εσύ ένας από τους πολλούς βετεράνους των F.M. ραδιοφωνικούς παραγωγούς στον Μ.Η. χάριν στους οποίους μαθαίνουμε πολλά μυστικά κι εμείς οι ερασιτέχνες...Smile


    kwstakisch
    19.06.2011, 00:27

    Χιλια ευχαριστώ Θοδωρή μου!!!! Χιλια ευχαριστω......{#emotions_dlg.biggrin}


    jorge
    19.06.2011, 01:48
    Συγχαρητήρια Κωστάκη! :)
    ixthis
    19.06.2011, 02:28

    Εύγε μικρούλη Cool


    ixthis
    19.06.2011, 02:29

    Εύγε μικρούλη Coolουπς παλι την έκανα την γκάφα δε πειραζει ενα εύγε μαλλον ήταν λίγο!!!!


    -----------------
    κατά βάθος όλοι ξέρουμε..........

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : ixthis στις 19-06-2011 02:30 ]


    rouli726
    19.06.2011, 06:21

    Mπράβο Κώστα μου!

    Χαίρομαι πολύ για σένα!

    Μακάρι όλα να πάνε όπως τα θες!

    Καλές εκπομπές να έχεις και στα fm!{#emotions_dlg.clap}


    sympetheros
    19.06.2011, 08:21

    Καλές διαδρομές και στα FM Κώστα

    Ευχή μου να κάνεις αυτό που αγαπάς έτσι όπως το ονειρεύεσαι!


    aitherovamonas
    19.06.2011, 10:02

    .... καλή αρχή και καλή δύναμη ... το ραδιόφωνο έγινε πλουσιότερο .... απόλαυσέ το Κωνσταντίνε μου ... φιλιά


    kwstakisch
    19.06.2011, 10:05

    Να ειστε όλοι καλα παιδιά!!!!Ευχαριστώ παρα παρα πολυ για τα καλά σας λόγια!!!{#emotions_dlg.biggrin}


    sillia
    19.06.2011, 10:43

    Μπράβο αγόρι μας{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}

    Είμαι σχεδόν σίγουρη πως σε μια ακρούλα του μυαλού σου θα έχεις τον εξώστη {#emotions_dlg.biggrin}

    Τους φίλους σου εδώ στον μουσικό μας παράδεισο {#emotions_dlg.inlove}

    Τώρα θα ήθελα να σου κάνω κάποιες πονηρούτσικες ερωτήσεις {#emotions_dlg.rolleyes}αλλά δεν μπαίνω στον πειρασμό{#emotions_dlg.biggrin} Άλλωστε αυτόν τον καιρό ένας εραστής και πολύ μου πέφτει{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}

    Σου εύχομαι τα καλύτερα {#emotions_dlg.inlove}

    ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


    kwstakisch
    19.06.2011, 10:48

    Xαχχχααχαχαχαχ....Ευχαριστώ Αναστασία!!!! Τώρα με έβαλες σε περιέργια για τις πονηρές ερωτήσεις που λες....Τι είδους???Θα σκάσω αν δεν μου πείς!!!{#emotions_dlg.tt2}


    sillia
    19.06.2011, 10:56

    {#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}

    Φτου φτου νάσαι καλά μου χάρισες το πρώτο χαμόγελο της ημέραςSmile

    Αλλά δεν σου λέω{#emotions_dlg.tt2}

    Σου είπα δεν μπαίνω σε πειρασμούς{#emotions_dlg.rolleyes}και μάλιστα Κυριακάτικα{#emotions_dlg.lol}

    Ισως σε μέλλοντα χρόνο{#emotions_dlg.whistling}

    Την αγάπη μου{#emotions_dlg.inlove}


    kwstakisch
    19.06.2011, 10:57

    Και την δικιά μου Αναστασία μου!!!!{#emotions_dlg.inlove}


    Agia
    19.06.2011, 16:50
    Καλες μουσικες "αερολογιες"(ετσι δεν αυτοαποκαλεισαι?) :) Κωστακη μου..... Το ραδιοφωνο ειναι και θα ειναι απολαυση.... Απολαυσε το!!!!
    kwstakisch
    19.06.2011, 16:54

    Θα το απολαύσω όοοσο μπορώ Αριστέα μου!!! Σ'ευχαριστώ πολυ!!


    JennyP
    19.06.2011, 19:49
    Τώρα είδα το θέμα. Μπράβο Κωστάκη! Να κάνεις αυτό που λατρεύεις και να πληρώνεσαι κιόλας..... α ρε τυχερούλη! Σου εύχομαι ειλικρινά κάθε επιτυχία στο νέο σου ξεκίνημα!
    kwstakisch
    19.06.2011, 19:53

    Ευχαριστώ Jenny!!!!!! Να σαι καλα!!!! Τωρα για τα λεφτα αστο....αλλο θεμα...χαχαχαχαχα :PPP