ελληνική μουσική
    946 online   ·  210.856 μέλη
    jorge
    29.07.2011, 02:41
    Σας ξέρω από κάπου αγαπητέ;
    ixthis
    29.07.2011, 05:35
    μηπως να κλείναμε ενα πιο συγκεκριμενο ραντεβού γιάννη στη παραλία δηλαδη στις 9-930 λιγο πριν ή λιγο μετα το κέντρο αστερια και να δούμε ολοι μαζί που θα καθήσουμε?
    jj7
    29.07.2011, 11:01

    καλημέρα, αυριο το μεγάλο μας (τουλάχιστον απο θέμα κεφιού..) πάρτυ  εχουμε και λέμε:

     

    +jorge

    +sympetheros

    +Hastaroth

    +kwstakisch

    +Deos

    +jj7

    +ixthis

    +skordalis21

    +DOMASTER

    +mixalis-kleanthis

    +tolaruba + augustina

    +carpediem72

     

    παρκινγ από ότι ξέρω έχει άπλετο, και νομίζω ότι 9.00 είναι νωρ'ις για να έχει κατακλήστεί από τους θαμώνες των κλαμπς...το ραντεβού παιδιά θα γίνει στην παραλία ή για όσους έχουν πρόβλημα να την βρούν στο ξενοδοχείο απ' έξω.

    γράψτε και τηλέφωνο μου σε περίπτωση ανάγκης να συνενοηθούμε αύριο ( 697 7570145 )..μην αγχώνεστε οι καλές παρέες δεν χάνονται ποτέ !


    SakisKouroupos
    29.07.2011, 19:07

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 29-07-2011 στις 02:41 έγραψε...

    Σας ξέρω από κάπου αγαπητέ;

    Σωστά....δεν σας ξέρω,τώρα σας έμαθα !

    Ειπα μήπως διευκολύνω στην μετακίνηση σας για αύριο μια που θα κάνουμε την ίδια

    διαδρομή και μένουμε κοντά....

    Συγνώμη για την ενόχληση .......


    -----------------
    SAKS

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : SakisKouroupos στις 29-07-2011 19:09 ]


    jj7
    29.07.2011, 22:18
    παιδιά εννοείται πως αν κάποιος μπορεί να βοηθήσει το συνάνθρωπό του με το να πάνε μαζί στη γλυφάδα του στέλνει μήνυμα εδώ και το κανονίζουν.
    despinakontogianni
    29.07.2011, 23:35
    Προσθέστε κι εμένα! Θα 'ναι το παρθενικό μου Beach Party! :D :D
    Hastaroth
    30.07.2011, 00:24

    Λοιπόν:

    1.Πού ακριβώς είναι το ραντεβού και τί ώρα;Ρωτάω επειδή πιθανόν να είμαι στην Γλυφάδα από νωρίς το απόγευμα γιά να ρίξω καμμιά βουτιά στά πέριξ.

    2.Εχω την εντύπωση πως το τράμ δέν φτάνει μέχρι εκεί επειδή μετά το δημαρχείο τής Γλυφάδας στρίβει αριστερά στην πλατεία Κατράκη και προχωράει στον δρόμο που είναι παράλληλος με την παραλιακή.

     

     

     


    jorge
    30.07.2011, 01:11

    Παράθεση:

    Το μέλος SakisKouroupos στις 29-07-2011 στις 19:07 έγραψε...

    Σωστά....δεν σας ξέρω,τώρα σας έμαθα !

    Ειπα μήπως διευκολύνω στην μετακίνηση σας για αύριο μια που θα κάνουμε την ίδια

    διαδρομή και μένουμε κοντά....

    Συγνώμη για την ενόχληση .......

    Χαίρομαι που συνειδητοποιήσατε πόσο ενοχλητικό είναι να παίρνετε τόσο θάρρος χωρίς να σας το έχουν δώσει ούτε στο ελάχιστο.


    SakisKouroupos
    30.07.2011, 07:01
    Προτιμώ να μην απαντήσω ....είναι θέμα αξιοπρέπειας και προσωπικότητας !!!!
    jj7
    30.07.2011, 14:48

    Λοιπόν τελικές συμμετοχές:

    +jorge

    +sympetheros

    +Hastaroth

    +kwstakisch

    +Deos

    +jj7

    +ixthis

    +skordalis21

    +DOMASTER

    +mixalis-kleanthis

    +tolaruba + augustina

    +carpediem72

    +despinakontogianni

    +SakisKouroupos

    +καραδημητριου

    + gianna-dep

    +ερωφίλη

    +σποιλερ

    + εφη

    +geodream

     

    όσο για την ώρα αυτή ήδη έχει κανονιστεί σε παραπάνω ποστ: 9.00 στην παραλία Αστέρια ή για όποιον έχει πρόβλημα να την βρεί στο ξενοδοχείο Αστέρια..φέρτε τουλάχιστον απο μία μπύρα ο καθένας και όποιος μπορεί ξύλα και οινόπνευμα (φωτιστικό...!!) αν προκύψει θέμα ή δεν βρίσκεται το μέρος έχω ήδη δώσει το τηλ μου οπότε μιλάμε...περισσότερα για τραμ και λεωφορεία παιδιά δεν γνωρίζω..αν μπορώ να εξυπηρετήσω κάποιον στην μεταφορά να μου το πείτε εγκαίρος (θα έρθω με αμάξι από Νέα Μάκρη..) ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΕΤΕΡΟΝ ΟΥΔΕΝ..ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΣ ΠΑΡΕΕΣ!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jj7 στις 30-07-2011 14:48 ]

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jj7 στις 30-07-2011 14:49 ]

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jj7 στις 30-07-2011 15:16 ]


    ixthis
    30.07.2011, 15:07

    ειναι κι αλλοι γιάννη

    +καραδημητριου

    + gianna-dep

    +ερωφίλη

    +σποιλερ

    + εφη

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : ixthis στις 30-07-2011 15:09 ]

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : ixthis στις 30-07-2011 15:10 ]


    skordalis21
    30.07.2011, 15:13

    + geodream

     

    Απο οργανα ποιος θα φερει κ τι? Εχω μια ακουστικη η οποια ειναι σε λιγο μαυρο χαλι γιατι θελει χορδες :)

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : skordalis21 στις 30-07-2011 15:14 ]


    devilInHeaven
    30.07.2011, 16:16
    Να ακούσουμε όλους τους θαυμάσιους μουσικούς και να τους γνωρίσουμε από κοντά. Θα έρθουμε με πολλή χαρά.
    ixthis
    30.07.2011, 16:34
    παιδια οποιος θα περασει απο κεντρο ας το γραψει γιατι ειναι και αλλα μελη που μενουν κεντρο αν μπορει να εξυπηρετησει ισως καποιον που δεν εχει αυτοκίνητο.
    jj7
    30.07.2011, 18:50
    εγώ ήδη το έγραψα σοφία, και θα παραλάβω τον Hastaroth..ξεκινάω τώρα για το μικρό μου ταξιδάκι!!!
    jj7
    30.07.2011, 21:43
    KALA RE ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΕΧΩ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟΝ ΑΣΤΕΡΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΗΑSTAROTH...ΠΑΡΤΕ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ 697 7570145 ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΚΑΠΟΥ....
    skordalis21
    30.07.2011, 22:39
    Μαγκες λογω στομαχικων διαταραχων, ( σουβλακι γατισιο) δε θα μπορεσω να ρθω, ευχομαι να περασετε καλα , καλο υπολοιπο καλοκαιριου σε ολους
    devilInHeaven
    31.07.2011, 03:25

    Πήγαμε στον αστέρα γλυφάδας, αλλά δεν υπήρχε ξενοδοχείο. Εννοούσατε τις παλιές καμπάνες? Κρίμα δεν είχαμε το τηλέφωνο του αγαπητού Γιάννη jj7.

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : devilInHeaven στις 31-07-2011 03:26 ]


    carpediem72
    31.07.2011, 03:40

    Παράθεση:

    Το μέλος devilInHeaven στις 31-07-2011 στις 03:25 έγραψε...

    Πήγαμε στον αστέρα γλυφάδας, αλλά δεν υπήρχε ξενοδοχείο. Εννοούσατε τις παλιές καμπάνες? Κρίμα δεν είχαμε το τηλέφωνο του αγαπητού Γιάννη jj7.

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : devilInHeaven στις 31-07-2011 03:26 ]



    δυστυχώς δεν ήταν στον αστέρα στη βουλιαγμένη αλλα στ αστερια(κέντρο) στη γλυφάδα...........πολλοί μπερδευτήκανε............εμείς εκεί ήμασταν πάντως και περάσαμε και καλά .......Smile κριμα


    sympetheros
    31.07.2011, 12:41

    Ηταν μια ωραιότατη συνεύρεση φίλων!

    Απ αυτές που σε γεμίζουν παρέα καλή διάθεση και τραγούδι..πολύ τραγούδι

    Και φαγητό!Σπιτικό φαγητό απ τις εθνικές μας πλέον μαγείρισες :Σοφία(ιχθύς) & μαρίνα (carpediem).

    Eπιβεβαιώσαμε για μια ακόμα φορά πως περνάμε πολύ καλά από μακρυά αλλά...ακόμα καλύτερα όταν συναντιόμαστε από κοντά.

    Η ορχήστρα ήταν πλήρης!

    κιθάρες (jj7(ο knockin on heavens door)-Μιχάλης( ο ότι κι αν του πεις το ξέρει!) -και ένας ακόμα καινούριος μας φίλος )μπουζούκι(το μέλος που μας έφερε τραγουδιστά το "πρώτο φθινόπωρο'' τουμπερλέκι(με τον Tito Puente της παρέας Hastaroth και Guest ντάπα ντούπερς το Σάκη(καλοτάξιδος)το Γιάννη (καλομπάρκαρος)και τον υποφαινόμενο(με τα γλυκά ποπ-κόρν απ το περίπτερο ).

    Η συμμετοχή ήταν ανεπανάληπτη(θα δείτε λεπτομέρειες το βράδυ στο Star!

    Τραγούδησαν με σειρά εμφανίσεως και πήραν πολύ καλές κριτικές οι :

    YannaDepp-Jenny p-nantiaP-Spoiler-Psipsi-Rouli (πολλα΄υποσχόμενες παρουσίες στο ελληνικό τραγούδι).

    H Ερωφίλη όχι μόνο κουβάλησε την καρέκλα της μέλλουσας μαμάς της παρέας αλλά μας τα είπε τραγουδιστά για μια ακόμα φορά.

    Ο μόνος που έκανε μπάνιο ήταν ....ο υποφαινόμενος.

    Οι υπόλοιποι δεσμεύτηκαν για του χρόνου!

    Υ.Γ 1 :Η θαλλασα τελικά.....πράγματι.....απίστευτο...αλλά....βγήκε έξω!

    Υ.Γ 2 πάντα τέτοια  ν ανταμώνουμε και να ξεφαντώνουμε!

    Υ.Γ 3(τελευταίο....)Το λέει και το σύνθημα:μαζί είναι Πάντα Καλύτερα!


    -----------------
    "Ολοι μαζί η παρέα τραγουδώντας μπορεί" να κυκλοφορεί στης ζωής την πλευρά τη φωτεινή! http://www.musicheaven.gr/html/modules.php?name=Blog&file=page&blogger=sympetheros

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : mary_omikron στις 31-07-2011 16:03 ]