ελληνική μουσική
    297 online   ·  210.876 μέλη

    Νεκταρ και Aμβροσια ON AIR

    DOMASTER
    21.06.2012, 18:01

    Με δεδομενο την απουσια πολλων παραγωγων και εφοσον δεν υπαρχει αλλος ενδιαφερομενος λεω κατα τις 

    20,00 να μπω... με δεδομενη την απουσια της sonatinas θα παραμεινω μεχρι τις 21,00 και εαν το φιλομουσον κοινο δια βοης ζητησει την παραταση και υπαρχει κενον θα παραμεινω και περαιτερω

    ευχαριστω δια την εμπιστοσυνη 


    DOMASTER
    28.06.2012, 13:03

    Εχουμε και λεμε.....  Ο ενας λειπει ....ο αλλος λειπει........   εγω λοιπον που ειμαι εδω λεω απο τις 19.00 - 21.00 και αμα τραβαει μενω και ακομα λιγο ,,,,  να καλυψω το κενο...

    οσο για τη μουσικη.....   εεε οπου μας βγαλει...  τα νγωστα και μη εξερεταια ...

    Τα λεμε κατα τις 7 το απογευμα λοιπον...


    DOMASTER
    02.07.2012, 21:24

    Λοιπον... κινημα κατα κουκουβαγκου.......

    δεν το αφηνω το παλιοπουλι να παιξει

    οποτε αν μετα τον αιθεροβαμονα δεν υπαρχει αλλος θα μπουκαρωωωωωωωω!!!!!!!

    οσοι και οσιοι πιστοι προσελθετε!!!!!!!!!!


    DOMASTER
    03.07.2012, 14:54

    19.00-21.00 λεει εχει κενο

    και ειδα στο ονειρο μου τον βαγγο να ετοιμαζεται.....

    ΕΕΕΕ ΛΟΙΠΟΝ       Ο Χ Ι  δεν θα του περασει

    αν δεν υπαρχει αλλος παραγωγος ....  θα καλυψω εγω το κενο

    εχω και ανακοινωσεις να κανω!!!!!!!!!!!

    Σας περιμενωωωω


    DOMASTER
    05.07.2012, 11:56

    Η παγια θεση μας ειναι "ΦΙΜΩΣΤΕ ΤΟΝ ΒΑΓΓΟ"

    οποτε στις 18.00-20.00 ( συνηθισμενη ωρα τωρα τελευταια ) λεω να ειμαι εδω ....

    ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΟΥΛΑ παρεουλα, και οπου μας βγαλει

    και αμα γουσταρουμε και εχει κενο παει και παραπανω ωρα 

    ΟΨΩΜΕΘΑ


    sapounofouska
    06.07.2012, 13:24

    χαχαχααχα Φιμωστε τον Βαγγο!!!τελειο!!!!


    EVAGGELIASAKELLARIOU
    07.07.2012, 15:05

    Kαλησπέρα. Το σύνθημα "ΦΙΜΩΣΤΕ ΤΟΝ ΒΑΓΓΟ" είναι καλό, αλλά θα βρει ανταπόκριση μετά τους θερμούς μήνες Ιούλιο και Αύγουστο.  Μέχρι τότε βαστάτε καλά, μείνετε συντονισμένοι στο ΜΗ και μη μασάτε καθόλου. Ε.Σ.

    Υ.Γ.: Επειδή έχω το ίδιο όνομα με το πουλί δεν θα ακολουθήσω το κίνημα αυτό. Don't worry! Be Happy!


    DOMASTER
    09.07.2012, 19:15

    Παμε λοιπον παλι απο την αρχη.....

    νεα εβδομαδα νεα αρχη

    αν ολα πανε καλα θα ειμαστε μαζι μετα τον κωνσταντινο τον Αιθεροβαμονα στις 10 η 22.00 οπως το προτιματε

    ελληνικη μουσικη για αρχη απαλα και σοφτ για να παμε σε παλια μπουζουκια ουισκια,μπυρες, πιατα,πουλουδα και αλλα πολλα οσο θα περναει η ωρα και οποιος αντεξει.....

    Πρωτα ο θεος στις 22.00 η και λιγο αργοτερα αν ο κωνσταντινος θελει να κατσει παραπανω..........

    Οσοι πιστοι προσελθετε


    DOMASTER
    10.07.2012, 10:40

    Ταπεινα ζητω την επιεικεια σας αλλα το ξ@#%$#%$ το κομπιουτερ μου αρνηθηκε πεισματικα χτες να συνεργαστει

    ας ελπισουμε για μια αλλη φορα


    loukas76gr
    10.07.2012, 10:46
    Σε αναπλήρωσα Νεκτάριε... Κατάφερα κι έδιωξα το πουλί για λίγο... ;)
    DOMASTER
    10.07.2012, 19:48

    Μα εισαστε εξαιρετικα καλος κυριε μου

    Σας ευχαριστω τα μαλα


    DOMASTER
    11.07.2012, 16:16

    Ενημερωνω το φιλομουσον κοινον και προς αποφυγην αυτοοκτονικων και αλλων τασεων που πιθανον να δημιουργηθουν εκ της απουσιας μου ... οτι απλως και μονον λογω ανηλημενης υποχρεωσεως η εναρξη της εκπομπης Νεκταρ και Αμβροσια θα καθυστερησει 30 λεπτα

    με αλλα λογια.....    εχω μια δουλεια και θα ειμαι παρων στις 6.30 

    Ευχαριστω


    DOMASTER
    18.07.2012, 09:49

    Δρακωνα Κισσαμου Χανιων Κρητης... ετσι λεγεται το χωριο και θα ειμαι εκει απο τεταρτη μεσημερι και ενθεν....

    οποτε...  η εκπομπη της Τεταρτης ......διακοπευει........  

    Οσο για τις υπολοιπες εκπομπες ....  θα φανει......   

    ευλογειτε


    loukas76gr
    18.07.2012, 17:29

    Καλές διακοπές λοιπόν! Δεν έχει ίντερνετ εκεί για καμιά έκτακτη επί κρητικού εδάφους;

    Υ.Γ. Εκτός από το να επισκεφτείς τα πάτρια, για θρησκευτικό τουρισμό πας εκεί; {#emotions_dlg.lol} 


    sapounofouska
    18.07.2012, 23:20

    Εσυ καλα τα λες..!!! κ ΟΛΟΙ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΦΕΥΓΕΤΕ!!!Εμεις που ακουμε βρωμοπουλο???Κ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ..!! παιζει κ επανηλειμμενα ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑΑΑΑΑΑ!!! εεε ποσα να αντεξω ο ανθρωποςςςςςςςςςςςς???


    DOMASTER
    24.07.2012, 11:53

    Μετα απο απουσια  ολιγων ημερων , με την βοηθεια του ΟΤΕ ο οποιος πεισματικα αρνηθηκε να συνδεσει το internet

    τελικα τα καταφερα....

    Βλεποντας λοιπον οτι υπάρχει ενα κενο καπου εκει κατα τις 7 το απογευμα λεω να μπω να τα πουμε λιγακι αν δεν εχετε αντηρηση

    ΟΠΟΤΕ........    ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΤΙΣ 7 το απογευμα και οπου μας βγαλει....

    REFRESSSSSSSSSS  παρακαλω στις 7 ακριβως 


    DOMASTER
    30.07.2012, 19:13

    Βλεπω εικει στο βαθος κατα τις 22,00 ενα κενο και το πουλι ετοιμο να καθησει και παλι στον σβερκο μας

    Αμ δε που θα το αφησω

    εδω θα ειμαι δια τα περαιτερω

    αμεσως μετα τον Αιθεροβαμονα 

    στις 10.00 το βραδυ και οποιος αντεξει

    see you on board


    sapounofouska
    30.07.2012, 19:51

    ακουγεται ενδιαφερων :) 


    DOMASTER
    03.08.2012, 16:47

    Βλεπω οτι ο καπενΓιαννης DEOS εχει αποχωρησει προς εξευρεσιν της σωματικης ηρεμιας ξεκουρασης και ραστωνης των διακοπων

    Αν ολα πανε καλα θα αποτολμησω να καλυψω το κενο του

    οποτε στις 20,00 τα λεμε


    DOMASTER
    09.08.2012, 14:18

    Αφου 7-9-10 κανεις δεν φιλοτιμηθηκε να φιμωσει την γνωστη μπεκατσα που μας παιρνει τα αυτια καθε λιγο και λιγακι θα το  κανω εγω

    απο τις 7 και μετα το απογευμα