ελληνική μουσική
    238 online   ·  210.886 μέλη

    Νεκταρ και Aμβροσια ON AIR

    EVAGGELIASAKELLARIOU
    25.09.2012, 16:29

    Kαλησπέρα Νεκτάριε. Εκείνο που θέλω να σου πω είναι ότι ένας ντελικανής και μάλιστα από τη Κρήτη, δεν παρατάει τον αγώνα. Πολεμάει μέχρις εσχάτων, εφόσον το μεράκι του είναι αθεράπευτο. Νωρίς έφυγες από το ΜΗ και εύχομαι να γυρίσεις νωρίτερα. Πάντως εγώ είμαι περήφανη που σε γνώρισα. Κάνε ότι νομίζεις, αλλά το κοινό σου είναι εδώ και σε περιμένει. Ε.Σ.


    -----------------

    Ερχόμαστε από μια σκοτεινή άβυσσο καταλήγουμε σε μια σκοτεινή άβυσσο  το μεταξύ φωτεινό διάστημα το λέμε Ζωή.

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : EVAGGELIASAKELLARIOU στις 25-09-2012 16:33 ]


    DOMASTER
    02.10.2012, 14:51

    ΕΚΠΛΗΞΗ ΕΚΠΛΗΞΗ ΕΚΠΛΗΞΗ

    Λοιπον σας εχω μια εκπληξη......  αποψε το βραδυ απο το κλινον αστυ ( αθηνα ) οπου θα παραμεινω για μια νυχτα καθοσον ταξιδευω την αυριον πρωι πρωι για τον βορρα ( θεσσαλονικη ) και εν συνεχεια εκει κοντα ( σοβαρη προσωπικη εργασια ) Θα ειμαστε παρεα στην εκπομπη της ΙΛΙΟ ( και αν η ερατουλα μας ειναι παρουσα μετα απο αυτην....

    Το μενου περιλαμβανει..... ΚΑΛΗ ΚΑΛΗ ΜΟΥΣΙΚΗ αλλα και ......

    ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ................ ΣΠΑΡΤΑΡΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΠΙΠΕΡΑΤΕΣ 

    ΕΛΑΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΧΑΒΑΛΕ 

    Σας περιμενω ......


    PHILIPPOSSM
    02.10.2012, 21:02
    Ο Domaster λογο καθυστέρησης του αεροπλάνου δεν θα μπορέσει σήμερα να είναι συνεπής για την έκτακτη εκπομπή του, η οποία θα γίνει εν εύθετο χρόνο.
    EVAGGELIASAKELLARIOU
    02.10.2012, 21:33

    Καλησπέρα μετά εντόνου διαμαρτυρίας. Νεκτάριε η πορεία έχει τα εξής αιτήματα: 1ον) Είσαι Αθήνα και δεν επικοινώνησες. 2ον) Αφού το μενού περιλαμβανει: ΚΑΛΗ ΚΑΛΗ ΜΟΥΣΙΚΗ αλλα και ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ ΣΠΑΡΤΑΡΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΠΙΠΕΡΑΤΕΣ και η πρόσκληση λέει: ΕΛΑΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΧΑΒΑΛΕ, γιατί δεν το σερβίρεις μόνος σου; 3ον) Ο Φίλιππος γιατί ενημερώνει για σένα; Ξέρω ότι μιλήσατε και δεν το κάνει από μόνος του. Χαθήκαν τα Internet cafe; Με εκτίμηση, Ε.Σ.


    DOMASTER
    07.10.2012, 16:23

    ΕΞΕΛΕΙΠΟΝ οι λογοι που προσφατως με οδηγησαν εκτος νυμφωνος...

    με αλλα λογια ΔΕΝ εχω πλεον λογο να ειμαι εκτος ΜΗ οποτε......

    ΕΠΙΣΤΡΕΦΩΩΩΩΩΩΩΩΩ    και μαλιστα δρυμιτερος, και αποφασισμενος για απιθανες μουσικες και τρελη παρεα

    2-3 ΕΚΤΑΚΤΕΣ  εκμπομπουλες μεχρι να ξαναβρεθουμε και εν συνεχεια ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ 

    τα λεμε λοιπον συντομα... πολυ συντομα 


    EVAGGELIASAKELLARIOU
    07.10.2012, 16:59

    Χαίρε λοιπόν Νεκτάριε! Ave Domaster! Oι υπήκοοι των εκπομπών σου ζητοκραυγάζουν! Το θέμα είναι εάν νίκησες τους ανεμόμυλους ως άλλος Δον Κιχώτης. Πάντως εγώ ως Σάντσο Πάντσα είμαι παρούσα. Στις υπηρεσίες σας και Αφερίμ! Με εκτίμηση, Ε.Σ.


    DOMASTER
    08.10.2012, 10:33

    Βλέπω ενα κενό εκει στις 18,00 πριν απο τον Αιθερο.......

    Λεω να ειμαι παρών ...

    οπως λεει και το ασμα ..... Στα ιδια μερη θα ξαναβρεθουμε......

    και θα ξαναγνωριστουμε...... 

    Μουσική, χαβαλές,αφιερωσεις, και Αγιος ο Θεός......

    Σας ΠΕΡΙΜΕΝΩΩΩΩΩΩ   ΟΛΟΥΣΣΣΣ  ( χμμμ εεε οχι και ολους ... )

    ΜΟΝΟ τους καλους... διότι ως γνωστον ΟΛΟΙ οι καλοι χωρανε.. οι κακοι στην απεξω

    στις 18,00 απαντες παροντες


    matilena
    08.10.2012, 13:45

    και πανω που σκεφτομουν τι να κανω σημερα......

    {#emotions_dlg.clap}


    moonchild222
    08.10.2012, 16:35

    Τι ευχάριστη εκπληξη είναι αυτή??? Μπράβο Νεκτάριε, μου έφτιαξες την διάθεση..

    Φυσικά και θα παρακολουθήσω την εκπομπη σουSmile


    loukas76gr
    08.10.2012, 21:28

    Ρε συ, έλεος! Μας έχεις στο περίμενε... Ακόμα αναμένω να ακούσω τις 'σπαρταριστές και πιπεράτες αποκαλύψεις'... γράψε μας πότε θα κάνεις την εκπομπή για να ακούσω... μέχρι τότε δεν... :P


    DOMASTER
    10.10.2012, 14:24

    Η ωρα μου βλεπω ειναι ελευθερη ακομα....

    ΩΑΡΑΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!! 

    στις 6 το απογευμα οπως παλια θα ειμαι εδω....

    ΠΑΡΩΝΝΝΝ

    ελατε να μοιραστουμε μουζικες γιατι .....

    ποιοτερο απο τους ανθρωπους τα τραγουδια τους αγαπησα.......


    moonchild222
    10.10.2012, 15:15

    Θα είμαι φυσικά εκεί.... Εκτός απροόπου βέβαια


    DOMASTER
    12.10.2012, 08:58

    Κενο πριν τον αγαπητο κ.Ιωαννη DEOS απο οτι βλεπω με ιδιαιτερη χαρα

    Θα ειμαστε λοιπον μαζι απο τις 6 το απογευμα μεχρι τις 8  σημερα Παρασκευη

    ελατε να τα πουμε και να ακουσουμε μουσικουλα 


    DOMASTER
    29.10.2012, 08:43

    Λοιπον......

    βλεπω οτι η συνιθισμενη ωρα που συναντιομαστε 18,00 εως 20,00 ειναι ελευθερη

    λεω λοιπον να ενισχυσουμε λιγο ακομα τους δεσμους φιλιας και αγαπης  που υπαρχουν μεταξυ μας 

    ελατε να ακουσουμε μουσικη και να πουμε κουβεντουλες 

    Σας περιμενω....


    moonchild222
    29.10.2012, 13:43

    Μπράβο και θα εχω σημερα εκλεκτή παρέα... οπότε θα περάσουμε καλααααα!!!


    DOMASTER
    30.10.2012, 20:15

    Διαβαζω οτι η ερατω δεν θα κανει εκπομπη.....

    κενο λοιπον,,,,,  ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΟ ΒΑΓΓΟ

    αν αλλος παραγωγος δεν θελει θα επιτεθω εγω στον βαγγο απο τις 22.00 και μετα και οπου παει.......

    ελληνικα,,,, γλυκα,,,,,   ερωτιαρικα,,,,, καψουρικα,,,, οτι βγαλει η κληρωτιδα ......


    PHILIPPOSSM
    30.10.2012, 20:46
    Με τα Ελληνικα καλα πας. κανονισε να πεσουν και κανενα τσιφτετελακι και κανενα Ρεμπετακι αναμεσα στα καψουρια, γιατι σημερα ξυπνησα με ορεξη να ακουσω Τσαουσακη και να "καει το πελεκουδι"
    ixthis
    30.10.2012, 21:02

    Εχε χάρη που με πρόλαβε ο ντομ γιατί σήμερα θα σε έκανα μπλουζίστα φίλιππε με το ζορι,,,,,χαχαχαχαχα


    PHILIPPOSSM
    30.10.2012, 21:04
    Δοξα στον Θεο των ανθρώπων... χαχαχαχα σπιτι εισαι;
    ixthis
    30.10.2012, 21:08

    Ναι κοουτσάρα μου ρεπάρω.....