ελληνική μουσική
    408 online   ·  210.857 μέλη

    Θα ήθελα να δει κάποιος μουσικοσυνθέτης τα τραγούδια μου..!

    dionisios2
    07.10.2013, 16:00

    Θα ήθελα κάποιος μουσικοσυνθέτης να δει τα τραγούδια μου και να μού πει μια γνώμη και αν μπορεί να μου πει πως θα μπορέσω να τα προωθήσω..!!!{#emotions_dlg.helpsmilie}


    freddieKrueger
    07.10.2013, 20:13

    Εγώ πάλι θα ήθελα να πάω ένα μακρινό ταξίδι σε κάποιο εξωτικό μέρος...και να αφησω στην πρωτεύουσα το μουσικοσυνθέτη πόυ είδε αλλά δεν άκουσε τα τραγούδια μου...{#emotions_dlg.tt2}

    Φίλε μου με όλο το θάρρος δε γίνεται να έχεις αυτό το αίτημα χωρίς να παρουσιάσεις κάποιο δείγμα της δουλειάς σου...

    [ τροποποιήθηκε από τον/την freddieKrueger, 07-10-2013 20:15 ]


    dionisios2
    07.10.2013, 21:49
    Δηλαδή ρε φίλε τι εννοείς..; Εγώ σε όποιον θέλει και μου απαντήσει και μου πει ότι θέλει να τα διαβάσει θα του τα στείλω...
    freddieKrueger
    07.10.2013, 22:00
    Πρέπει να του δώσεις ένα λόγο να θέλει φίλε μου...κι αυτός ειναι να εκθέσεις μέρος της δουλειάς σου...Πως αλλοιώς θα θέλει?Δε νομίζεις πως το πρωτο βημα πρέπει να ναι δικό σου???
    dionisios2
    07.10.2013, 22:16
    Το είδε ένας άνθρωπος και μου έστειλε μήνυμα.... Έτσι γίνονται οι δουλειές...
    Post αρνητικής αξιολόγησης
    Post αρνητικής αξιολόγησης
    Post αρνητικής αξιολόγησης
    dionisios2
    07.10.2013, 22:51
    Ήρεμα ρε "φίλε" καινούριος είμαι... Δεν ξέρω από αυτά...
    Post αρνητικής αξιολόγησης
    Post αρνητικής αξιολόγησης
    Post αρνητικής αξιολόγησης
    Post αρνητικής αξιολόγησης
    dionisios2
    07.10.2013, 23:16
    Ευχαριστώ πολύ φίλε μου και συγνώμη για πριν είμαι λίγο αγχωμένος... :/
    Post αρνητικής αξιολόγησης
    Post αρνητικής αξιολόγησης
    Post αρνητικής αξιολόγησης
    mary_omikron
    07.10.2013, 23:35

    Καλό θα ήταν στα διάφορασ θέματα που ανοίγονται για κάποια βοήθεια ή απορία να απαντάμε με σοβαρότητα και ΜΟΝΟ αν έχουμε κάτι ουσιαστικό να πούμε...

    Ολη η ανταλλαγή μηνυμάτων σ΄αυτό το θέμα  -μέχρι στιγμής- είναι για Junk...{#emotions_dlg.thumbdown}


    Post αρνητικής αξιολόγησης
    Post αρνητικής αξιολόγησης