ελληνική μουσική
    784 online   ·  210.857 μέλη

    Ποδηλατόδρομοι: εμπρός στον δρόμο που άνοιξαν οι ολλανδοί!Και όχι μόνο

    KRISTHESS
    28.12.2013, 22:57

    αν στη θέση του κάδου.. ήταν ένα Χριστουγεννιάτικο Δέντρο.. τι όμορφα που θα ήταν .. κιχ δε θα έβγαζες!!το βρήκαμε τώρα..μας ενοχλούν και οι κάδοι ανακύκλωσης σε έναν ποδηλατοδρομο(ο Θεός να τον κάνει).. είναι πάρα πολύ σωστά τοποθετημένος εκεί.. Γιατί σου λέει.. πας βόλτα με το ποδήλατο..όλο και κάποιο σκουπιδάκι θα έχεις στις τσέπες. Σου υπενθυμίζει ότι πρέπει να είσαι καθαρός ακόμα κι όταν βολτάρεις. Γεμίσαμε πια .. βρωμιάρηδες ..ποδηλάτες {#emotions_dlg.blink}

    [ τροποποιήθηκε από τον/την KRISTHESS, 28-12-2013 23:01 ]


    optiras
    05.01.2014, 20:10

    Πριν βγει κανείς στους "ποδηλατόδρομους της Θεσσαλονίκης, μπορεί να διαβάσει τις εμπειρίες κάποιων που το έκαναν πριν από αυτόν, για να ξέρει τι τον περιμένει::

    -Crash Τest στους ποδηλατόδσρομους της πόλης μας (περιοδικό Παράλλαξη)


    atreu73
    07.01.2014, 13:27

    Το μόνο κατάλληλο μέρος για ποδηλασία είναι η διαδρομή από Λευκό πύργο μέχρι μέγαρο μουσικής. Όλα τα υπόλοιπα είναι ποδηλατοδρόμοι κατ’ ευφημισμό.

    Και για τους δρομείς όμως είναι ιδανικό το τρέξιμο στην παραλία. Μπορούν να το συνδυάσουν και με τέτοιο τρόπο ώστε να απολαύσουν μετά και ένα κολύμπι στο Ποσειδώνιο. Κοστίζει νομίζω 2 ευρώ η είσοδος και είναι ανοιχτό από τις 14.00 μέχρι τις 16.00 για το κοινό.


    KRISTHESS
    07.01.2014, 20:17
    Δεν το συζητώ!ξεκινάς ..τρέχεις στην παραλία μέχρι το μέγαρο, μετά μπαίνεις στο ποσειδώνιο , κάνεις αμέσως μπλούμ και αφού τελειώσεις την άσκηση βγαίνεις και παίρνεις 3 βαθιές εισπνοές στον καθαρό αέρα της Θεσσαλονίκης να γεμίσουν τα πνευμόνια σου ..οξυγόνο!!!
    atreu73
    08.01.2014, 08:28
    Τα παραλές. Δεν είναι έτσι τα πράγματα. Εγώ τρέχω συχνά στην παραλία και ποτέ δεν έχω αντιμετωπίσει αναπνευστικά προβλήματα λόγω αιθαλομίχλης.
    KRISTHESS
    08.01.2014, 12:21
    σε πειράζω βρε! μην τα παίρνεις τόσο σοβαρά!χλευάζω το θέμα με την αιθαλομίχλη που μας προέκυψε!!Δεν είπα ότι αντιμετωπίζεις αναπνευστικά προβλήματα!!!!
    atreu73
    08.01.2014, 14:51
    Είσαι πολύ κακό κορίτσι.