ελληνική μουσική
    593 online   ·  210.916 μέλη

    Καλωσόρισμα και γνωριμία νέων μελών!

    attila
    20.03.2005, 01:50
    Ta xairetismata mou se olous, neous kai palious...Eimai o Nikos, 21 xronwn kai eimai apo ta Giannina...alla eimai kai egw 'Ellhnas ths diasporas'...latreuw th mousikh (...san tous perissoterous an oxi olous apo esas), paizw kai ma8ainw ki8ara (...den teleiwnei auth h diadikasia pote....eututws!!!!). Ena megalo mpravo se olous tous suntelestes tou site gia th dhmiourgia tou site kai gia ta endiaferonta keimena. Sunexiste thn kalh douleia!!!!
    SteliosG
    20.03.2005, 02:04
    Πατριωτάκι

    Και αν είμαι αλάνης φουκαράς, δε φταίω, σας το λέγω...


    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: SteliosG on 20-03-2005 02:04 ]
    Zaphod_Beeblebrox
    20.03.2005, 03:34
    Geiaaaa.. eimai o Dimitris, 19 xronwn, apo Athina...
    Brhka tyxaia to site kai mou arese poly. Poly kala sxediasmeno site, poly endiaferouses plhrofories, kai kyriws polla atomakia me pa8os gia th mousikh (opws katafera na diapistwsw diabazontas ola ta posts se ayto to topic...!!!)...
    Loipon, egw eimai foithths, hlektrologos sto polytexneio, an kai oxi idietaira fanatikos, kai paizw flaouto. Den borw na fantastw th zwh mou xwris mousikh... paizw / akouw oso to dynaton perissotero. Akouw kyriws Jazz (swing - acid - jazz funk) kai rock, alla genika eimai anoixtos se ka8e neo akousma (h toulaxiston prospa8w) , a, kai exw kollhma me tis beeres!!!
    Aytaaa...
    Sofia
    20.03.2005, 12:34
    Iris, lamkar, attila, Zephord_Beeblebrox Καλώς μας ήρθατε!!! Καλά ταξίδια!

    Υ.Γ. Δημήτρη, αφού έχεις κόλλημα με τις μπύρες, νομίζω πως είσαι στο σωστό site..!
    Har--rY
    21.03.2005, 01:01
    Παιδιά καλημέρα,
    Πραγματικά το πάθος για τη μουσική οδηγεί σε τέτοιου είδους δημιουργήματα όπως αυτή η σελίδα. Τη σελίδα τη βρήκα τυχαία "αποθηκευμένη" σε ένα απο τους υπολογιστές του πανεπιστημίου και απο τότε είμαι φαν.
    koripaki
    21.03.2005, 14:03
    Είμαι μέλος εδώ και μια βδομάδα σχεδόν, όμως δεν έχω γράψει ακόμα στο καλωσόρισμα, γιατί προσπαθούσα να βρω κάτι ωραίο για να πω... Το μόνο όμως που μου' ρχεται αυτή τη στιγμή είναι πως χαίρομαι πραγματικά που μπαίνω σ'αυτην την τεράστια, όμορφη παρέα που αγαπά και εκτιμά τη μοναδική μαγεία της μουσικής. Καλό ταξίδι...
    KIT_KAT
    21.03.2005, 15:11
    "Καλό ταξίδι" λες koripaki, καλώς ήρθες λοιπόν στο ταξίδι μας, καλως ήρθες κι εσύ Harry...
    MariannaP
    21.03.2005, 15:33
    Quote:

    Το μέλος Sofia στις 20-03-2005 στις 12:34 έγραψε:

    Υ.Γ. Δημήτρη, αφού έχεις κόλλημα με τις μπύρες, νομίζω πως είσαι στο σωστό site..!





    Καλώς ήρθατε παιδιά!!!

    Sofiaaaa παραφέρεσαι!!!
    Τι είναι αυτά που λες στους "νέους";;;
    Είπαμε, μας αρέσουν οι μπύρες, αλλά δεν είναι και το Beer Heaven εδώ...
    Αν και με τόση διαφήμιση που έχει πέσει, δε θα ήταν άσχημο να κάνουμε μέγα χορηγό την Mac Farland
    gate
    21.03.2005, 21:10
    Καλωσορίσατε παιδιά
    και ευχαριστούμε για τα πολύ καλά σας λόγια...

    Το πλήρωμα αυξάνεται, οι άνεμοι φυσούν ευνοϊκά, το καράβι μας είναι γερό...Τι άλλο θέλουμε...;

    Ίσως μια ευχή:

    Καλή μας συνέχεια στο μουσικό μας ταξίδι...
    Booster
    30.03.2005, 02:29
    ΧΑΙΡΕΤΩ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ SITE. ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΥΧΑΙΑ ΤΗ ΒΡΗΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΟΥΣΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΛΙΓΟ ΕΓΙΝΑ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΛΟΣ. ΠΕΤΡΟ ΜΕ ΛΕΝΕ, ΕΙΜΑΙ 48 ΧΡΟΝΩΝ (48 YEARS YOUNG ΦΥΣΙΚΑ) ΚΑΙ ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ. ΠΑΙΖΩ ΛΙΓΟ ΚΙΘΑΡΑ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΑΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...
    ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΗΚΑΝ, ΥΛΟΠΟΙΗΣΑΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΗΡΟΥΝ ΤΟΣΟ ΠΟΙΟΤΙΚΗ ΑΥΤΗ ΤΗ SITE.
    ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝΕ ΠΟΛΥ ΟΙ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΣΧΕΣΕΩΝ, ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΚΑΙ ΑΠΛΗΣ ΟΜΟΡΦΙΑΣ ΣΤΗ ΖΩΗ. ΧΑΜΟΓΕΛΑΩ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ ΚΑΙ ΕΚΤΙΜΩ ΤΟ ΚΑΛΟ ΧΙΟΥΜΟΡ. ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΥΣ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΠΑΛΙΟΠΑΡΕΑ. ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΛΑ.
    MariannaP
    30.03.2005, 10:40
    Καλώς ήρθες Πέτρο

    Εχω μια απορία...
    Από που έβγαλες το συμπέρασμα ότι το MusicHeaven είναι θηλυκό;;;

    ΥΓ: Συμφωνώ με την υπογραφή σου, την οποία παρεπιπτόντως διάβασα για πρώτη φορά σε μια μπυραρία, οπότε
    tetraktis
    30.03.2005, 17:59
    Βρε παιδιά τι ωραία που μαζευόμαστε ολοένα και περισσότεροι.

    Καλώς ήλθατε όλοι!

    Υ.Γ. Πρέπει να κάνουμε μικροlive του καφέ ειδάλως δεν θα γνωριστούμε ποτέ όλοι.


    gate
    30.03.2005, 20:06
    Quote:

    Το μέλος Booster στις 30-03-2005 στις 02:29 έγραψε:

    ΧΑΙΡΕΤΩ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ SITE. ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΥΧΑΙΑ ΤΗ ΒΡΗΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΟΥΣΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΔΙΑΒΑΣΑ ΛΙΓΟ ΕΓΙΝΑ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΛΟΣ. ΠΕΤΡΟ ΜΕ ΛΕΝΕ, ΕΙΜΑΙ 48 ΧΡΟΝΩΝ (48 YEARS YOUNG ΦΥΣΙΚΑ) ΚΑΙ ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ. ΠΑΙΖΩ ΛΙΓΟ ΚΙΘΑΡΑ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΑΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ...
    ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΗΚΑΝ, ΥΛΟΠΟΙΗΣΑΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΗΡΟΥΝ ΤΟΣΟ ΠΟΙΟΤΙΚΗ ΑΥΤΗ ΤΗ SITE.
    ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝΕ ΠΟΛΥ ΟΙ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΣΧΕΣΕΩΝ, ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΚΑΙ ΑΠΛΗΣ ΟΜΟΡΦΙΑΣ ΣΤΗ ΖΩΗ. ΧΑΜΟΓΕΛΑΩ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ ΚΑΙ ΕΚΤΙΜΩ ΤΟ ΚΑΛΟ ΧΙΟΥΜΟΡ. ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΥΣ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΠΑΛΙΟΠΑΡΕΑ. ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΛΑ.






    Πέτρο καλωσήρθες στην παρέα...

    Κι από μένα μια ίτσα...παραπάνω, ειδικά γιατί μας βρήκες, ... ψάχνοντας τον αγαπημένο μου Leo Buscaglia...Τίποτα δεν είναι τυχαίο
    Sofia
    30.03.2005, 23:31
    Καλωσόρισες Πέτρο!!
    Booster
    31.03.2005, 22:11
    Quote:

    Το μέλος Aggelina στις 30-03-2005 στις 10:40 έγραψε:

    Καλώς ήρθες Πέτρο

    Εχω μια απορία...
    Από που έβγαλες το συμπέρασμα ότι το MusicHeaven είναι θηλυκό;;;

    ΥΓ: Συμφωνώ με την υπογραφή σου, την οποία παρεπιπτόντως διάβασα για πρώτη φορά σε μια μπυραρία, οπότε





    Αντζελίνα σ' ευχαριστώ για το καλωσώρισμα. Το Music Heaven ουδέτερο δεν είναι σίγουρα. Είναι τόσο όμορφο και ζεστό που του πάει για θηλυκό Και μην ξεχνάμε είμαστε στη χιλιετία του 2000 και αριθμολογικά το 2 είναι η προσωποποίηση της θηλυκής ενέργειας....

    Μια μπύρα παγωμένη από μένα σε ποτήρι από τη κατάψυξη
    tzoy
    10.04.2005, 19:39
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΙΖΩ ΟΛΟ ΤΟ ΟΜΟΡΦΟ ΤΕΑΜ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟΥ MUSICHEAVEN!!! ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΕΓΓΡΑΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΤΡΕΞΑ ΝΑ ΣΑΣ ΤΟ ΠΩ!!!
    ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΟΥΛΑ... ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ Η ΜΟΥΣΙΚΗ, ΝΑ ΕΚΦΡΑΖΟΜΑΙ ΜΕ ΣΤΙΧΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ, ΝΑ ΠΑΙΖΩ ΜΕ ΤΑ ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ ΜΟΥ, ΕΡΓΑΖΟΜΑΙ ΣΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΑΝ ΜΠΕΙΜΠΙΣΙΤΕΡ.
    ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΘΡΑΚΗΣ ΚΑΙ ΕΥΕΛΠΙΣΤΩ ΝΑ ΕΓΚΛΙΜΑΤΙΣΤΩ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΣΑΣ..
    ΜΑΚΙΑ!
    vouliakis
    10.04.2005, 20:24
    Καλωσόρισες στο Music Heaven, tzoy


    Sofia
    10.04.2005, 20:27
    Καλωσόρισες στη συντροφιά μας tzoy!!
    (μια θερμή παράκληση μόνο, αν μπορείς να αποφεύγεις τα κεφαλαία στα posts σου! )
    tzoy
    10.04.2005, 20:30
    Σας ευχαριστώ για το καλωσόρισμα... όσο για τα κεφαλαία... κακό συνήθειο.... το οποίο όπως βλέπετε και από τα γρφόμενά μου... μόλις το έκοψα!!!

    καλά να περάσουμε!!!!


    Sofia
    10.04.2005, 20:38
    Quote:

    Το μέλος tzoy στις 10-04-2005 στις 20:30 έγραψε:

    Σας ευχαριστώ για το καλωσόρισμα... όσο για τα κεφαλαία... κακό συνήθειο.... το οποίο όπως βλέπετε και από τα γρφόμενά μου... μόλις το έκοψα!!!

    καλά να περάσουμε!!!!







    Μια χαρά θα περάσουμε! Να είσαι σίγουρος/η γι' αυτό!