ελληνική μουσική
    467 online   ·  210.874 μέλη

    o KIFA live στο ΜΕΛΙ

    kifa
    17.12.2005, 15:13
    Ευχαριστώ πάρα πολύ .... Είσασταν πολύ καλοί που ήρθατε :) .... Κάποια αλλη φορά θα ειμαστε περισσότεροι ... :)...


    Ψιψι μου... ειχες δικιο τελικά....Μπέρδεμα η κατασταση....( Πρόεδρε νομίζω ότι εσύ ξερεις πολλά... )... χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα



    Orfeus
    17.12.2005, 16:13
    Quote:

    Το μέλος kifa στις 17-12-2005 στις 15:13 έγραψε:

    Μπέρδεμα η κατασταση....( Πρόεδρε νομίζω ότι εσύ ξερεις πολλά... )... χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα







    Πληροφορώ και διαβεβαιώνω το αγαπημένο μου site ότι ΔΕΝ γνωρίζω τίποτα!!!!!!

    (Πληροφορία από έγκυρες δημοσιογραφικές πηγές)


    Desmar
    17.12.2005, 17:33
    Quote:

    Το μέλος DimitrisDimitriadis στις 16-12-2005 στις 22:49 έγραψε:


    Δέσποινα, δεν είχες άδικο γι' αυτά που μου 'λεγες χθες...
    Μπέρδεμα η κατάσταση...





    κρίμα βρε Δημήτρη ... αλλά οι μπερδεμένες καταστάσεις έτσι είναι ... ένα είναι το σύνθημα ... "πάμε για άλλα!!!" χεχεχεχεχε

    Quote:

    Το μέλος faltsoo στις 17-12-2005 στις 14:12 έγραψε:


    ακομα δεν καταλαβα τι παιζεται







    ... ήσουν απορροφημένος με το ερωτευμένο "ζευγαράκι" Γιώργο γι'αυτό και δεν κατάλαβες αχαχαχαχαχαχαχαχα ...

    Quote:

    Το μέλος kifa στις 17-12-2005 στις 15:13 έγραψε:


    ... ( Πρόεδρε νομίζω ότι εσύ ξερεις πολλά... )... χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα





    Ψιψίνε μου και εγώ έτσι νομίζω ... ο Μανενέ μας ρίχνει στάχτη στα μάτια ... λες να ήρθε καμουφλαρισμένος στο μαγαζί τελικά?????

    Να πούμε ότι χάσατε όσοι δεν ήρθατε τελικά εκτός από την μουσική ... την καταπληκτική κουζίνα ... και εξαιρετικά ΓΛΥΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!

    Ψιψί μου να πάμε καμμιά μέρα που δεν θα δουλεύεις να φάμε στο ΜΕΛΙ να δοκιμάσεις την κουζίνα του ... πολύ καλή πραγματικά!!!

    Παιδάκια ελπίζουμε να περάσατε τόσο καλά όσο και εμείς !!!!


    DimitrisDimitriadis
    18.12.2005, 16:59
    Quote:

    Το μέλος Desmar στις 17-12-2005 στις 17:33 έγραψε:

    [
    κρίμα βρε Δημήτρη ... αλλά οι μπερδεμένες καταστάσεις έτσι είναι ... ένα είναι το σύνθημα ... "πάμε για άλλα!!!" χεχεχεχεχε


    Ψιψί μου να πάμε καμμιά μέρα που δεν θα δουλεύεις να φάμε στο ΜΕΛΙ να δοκιμάσεις την κουζίνα του ... πολύ καλή πραγματικά!!!

    Παιδάκια ελπίζουμε να περάσατε τόσο καλά όσο και εμείς !!!!









    Είμαστε για να "Πάμε..." Δέσποινα.

    Μέχρι όμως να "πάμε...για άλλα!", όταν "Πάτε(!)", για να δοκιμάσει και ο Κωστής την κουζίνα, βάλτε μια φωνή, γιατί αυτό το ΣΟΥΦΛΕ ΣΟΚΟΛΑΤΑ κάτι μου 'κανε, βρε παιδί μου!