ελληνική μουσική
    377 online   ·  210.857 μέλη

    Στο Παρα Πέντε: Σχόλια & εντυπώσεις !

    Katerina22
    21.06.2007, 23:56
    Πραγματικά αξίζουν πολλά μπράβο στο Γιώργο!!Ήταν ένα εξαιρετικό επεισόδιο...από πολλές πλευρές!!Πέρασε αρκετά μηνύματα..μερικά τα καταλάβαμε..και άλλα όχι...Μίλησε για τη λευχαιμία,για το AIDS,για τη μοναξιά,τη φιλία....και για τόσα άλλα πολλά....
    kamelia8
    02.02.2008, 18:31
    Το Παρά Πέντε έχει τελειώσει βέβαια, αλλά πιστεύω ότι είναι η καλύτερη ελληνική σειρά ως τώρα.

    Δεν μπορώ να πω ότι βλέπω πολλή τηλεόραση, αλλά μέχρι πρότινος είχα μια γενική εικόνα για τις περισσότερες σειρές.

    Θεωρώ το Παρά Πέντε την καλύτερη.

    Μου άρεσαν πολύ το στόρι, οι χαρακτήρες και κυρίως το χιούμορ. Το θεωρώ κατόρθωμα το να μπορεί κανείς να βγάλει γέλιο χωρίς προστυχολογίες και χυδαιότητες. Γι' αυτό είναι και μια σειρά που στο σύνολό της μπορεί να παρακολουθηθεί από κάθε ηλικία.
    Stroumfita456
    05.02.2008, 15:21
    ωραίο σιριαλ...μπορει και το καλυτερο που προβλήθηκε περυσι....!είχε έξυπνους διαλόγους,ωραίους χαρακτηρες(πρωταγωνιστες)!!!!και είχε και γέλιο!
    PashalinaMakia
    05.02.2008, 16:41
    Διαφωνώ οριζοντίως και καθέτως.Μου την σπανε οι σειρές οι οποίες βασίζονται σε ουτοπικές καταστάσεις.Επίσης,υπήρχαν πάρα πολλές φορές που άγγιζε τα όρια του κιτς.
    hartigan
    05.02.2008, 17:38
    Βλακεία.Πέρυσι μόνο το 50-50 άξιζε.
    marakiasteraki
    24.01.2009, 16:55

    Όσο προβάλλονταν δεν είχα χάσει επεισόδιο, για επεισόδιο...Έβλεπα ως και τις επαναλήψεις!!!! Κι αυτό γιατί το θέμα του σεναρίου ήταν κάτι τόσο κοντά μας, αλλά παράλληλα και τόσο μακριά μας, ευνόητοι οι λόγοι...


    konvoulis
    02.03.2009, 15:50

    Εγω ολα τα επεισοδια εβλεπα και δεν τα εχανα ποτε!!!Σε καποια ομως σημεια ειχαν γελιο!!!