ελληνική μουσική
    813 online   ·  210.851 μέλη

    Θεσσαλονικείς κλικ!! Βρισκόμαστε;;; :)

    KIT_KAT
    01.02.2006, 22:46
    Καλησπέρα συμπολιτάκια! Συζητώντας εδώ με τους "τρελούς κι αδέσποτους" christine και kpanos αποφασίσαμε να εισηγηθούμε μία συναντησούλα (τούρτα -μιαμ μιαμ- στη σαλονίκη δεν κόψαμε!)... Προτεινόμενη ημερομηνία είναι το άλλο Σάββατο 11 Φεβρουαρίου το μεσημεράκι. Ελπίζουμε να μην υπάρχουν πολλοί που δυσκολεύονται λόγω εξεταστικής... please οι εν Θεσσαλονίκη ευρισκόμενοι (ή δυνάμενοι ευρισκόμενοι ) λάβετε θέση ώστε να αποφασίσουμε, οκ;

    fredy
    01.02.2006, 23:42
    heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeyyyyyyy!!!:) Αμάν βρε Κατερίνα, και πότε θα διαβάσουμε???????? Πιστεύω να μπορέσω,θα προσπαθήσωωωωω! Που λέτε να πάμεεεεεεε?(μην ξεχάσετε την τούρτα....) Τα λέμε απο κοντά ελπίζω.cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!
    KIT_KAT
    02.02.2006, 12:48
    Διάβασμα;; Κάτι από το πρόσφατο παρελθόν μου θυμίζει αυτή η λέξη αλλά και πάλι...
    pastella
    02.02.2006, 12:50
    Χαχα, κι εμεις που εχουμε τυπικα διαβασμα δεν ειμαστε σε θεση...

    Δεν πιστευω να νομιζει κανεις πως η αφεντια μου θα λειπει, ε?

    christos-reg
    02.02.2006, 15:17
    Θα προσπαθήσουμε να είμαστε εκεί, γιατί ψιλοχαθήκαμε!
    Orfeus
    02.02.2006, 20:03
    Τούρτα;;;

    Δηλαδή θα κάνετε και ........live;;;;


    pastella
    02.02.2006, 20:10
    Κατι θα κανουμε κι εμεις Ορφέα...

    Φυσικα και εισαι κι εσυ οπως και ολοι ευπροσδεκτοι!
    Brokenchord
    03.02.2006, 00:12
    Κρίμα ρε παιδιά πολύ κρίμα κανόνισα με κάτι φιλαράκια για Snowboard στα 3-5 πηγάδια και θα είμαι θεσ/νίκη κυριακή απόγευμα.
    Καλά να περάσετε παιδιά (Αν και δεν αμφιβάλω καθόλου για αυτό !!!)
    Α να βγάλετε και πολλές Photo να σας έχουμε να σας χαιρόμαστε θα βγάλω και εγώ στα χιόνια.




    επισυναπτόμενα: sfondo8.jpg 
    eua
    03.02.2006, 00:19
    Εμείς είμαστε live απο μόνοι μας!!!Έτσι θα κάνουμε μόνο τούρτα!!!

    Eua, mirrors, clouds θα ναι εκεί

    Να κάνω μια ερώτηση όμως? γινεται να πούμε στις 18/2?
    (όλο εμπόδια ειμαι ε??? )
    pastella
    03.02.2006, 11:31
    Εγω δεν εχω προβλημα ιδιαιτερο γενικα, αλλα θελουμε να προλαβουμε τον συναδελφο kpanos που φευγει φανταρος στις 13-14/2...
    KIT_KAT
    03.02.2006, 12:50
    Νομίζω 11 Φλεβάρη είναι καλά αλλά αν θέλει η πλειοψηφία 18 μπορούμε να το μεταθέσουμε.

    Λίστα

    Christine
    kit_kat
    Christos-reg
    kpanos
    fredy
    eua
    mirrors
    clouds
    Brokenchord (?) για 18

    Πού είστε οι υπόλοιποι;;;
    gazakas
    03.02.2006, 13:25
    Επιτέλους! Η 18η θα μου ήταν όντως προτιμότερη αλλά και στις 11 θα προσπαθήσω να έρθω από Δράμα, οπότε είμαι μέσα. Ανανεώνω και τη λίστα:

    Christine
    kit_kat
    Christos-reg
    kpanos
    fredy
    eua
    mirrors
    clouds
    Brokenchord (?) για 18
    gazakas
    thank
    03.02.2006, 13:40
    Quote:

    Το μέλος gazakas στις 03-02-2006 στις 13:25 έγραψε:

    Επιτέλους! Η 18η θα μου ήταν όντως προτιμότερη αλλά και στις 11 θα προσπαθήσω να έρθω από Δράμα, οπότε είμαι μέσα. Ανανεώνω και τη λίστα:
    .............
    ...............
    gazakas





    Αντώνη ετοιμαζόμουν να σε καταγγείλω σε άλλο τόπικ (που ειναι hot τις μερες αυτές) για απουσία απο τα λαιβ των Αθηνών. Τοπικισμοί ε ?..... καλάααααααααα
    KIT_KAT
    03.02.2006, 14:06
    Τι λες βρε Θάνο; Η Δράμα στη Σαλονίκη ή στην Αθήνα σου φαίνεται πως υπάγεται;;
    eua
    03.02.2006, 15:53
    Quote:

    Το μέλος thank στις 03-02-2006 στις 13:40 έγραψε:

    Quote:

    Το μέλος gazakas στις 03-02-2006 στις 13:25 έγραψε:
    [i]
    Επιτέλους! Η 18η θα μου ήταν όντως προτιμότερη αλλά και στις 11 θα προσπαθήσω να έρθω από Δράμα, οπότε είμαι μέσα. Ανανεώνω και τη λίστα:
    .............
    ...............
    gazakas





    Αντώνη ετοιμαζόμουν να σε καταγγείλω σε άλλο τόπικ (που ειναι hot τις μερες αυτές) για απουσία απο τα λαιβ των Αθηνών. Τοπικισμοί ε ?..... καλάααααααααα

    [/I]



    Έχεις δίκιο Θάνο ειμαστε φριχτά τοπικιστές που δεν κατεβήκαμε..
    Άλλα είμαστε μικροί ακόμα, τώρα μαθαίνουμε... εσείς ως μεγάλοι πρέπει να μας δώσετε το παράδειγμα.. Λοιπόόόόν θα έρθετεεεεεεεεε? ε? ε?ε? ε? ε?

    ελάτε έχει και μανιτάρια
    gazakas
    03.02.2006, 16:07
    Quote:

    Το μέλος thank στις 03-02-2006 στις 13:40 έγραψε:

    Quote:

    Το μέλος gazakas στις 03-02-2006 στις 13:25 έγραψε:
    [i]
    Επιτέλους! Η 18η θα μου ήταν όντως προτιμότερη αλλά και στις 11 θα προσπαθήσω να έρθω από Δράμα, οπότε είμαι μέσα. Ανανεώνω και τη λίστα:
    .............
    ...............
    gazakas





    Αντώνη ετοιμαζόμουν να σε καταγγείλω σε άλλο τόπικ (που ειναι hot τις μερες αυτές) για απουσία απο τα λαιβ των Αθηνών. Τοπικισμοί ε ?..... καλάααααααααα

    [/I]




    Θάνο, τοπικ-ισμός θα ήταν να με καταγγείλεις σε κάποιο άλλο τόπικ, όπως με απείλησες, χωρίς να λάβεις μάλιστα υπόψιν σου το γεγονός ότι αυτό που με κράτησε μακριά από την Αθήνα ήταν ότι δεν έχει πουθενά μπουγάτσα με μανιτάρια
    mirrors
    03.02.2006, 16:28
    Συγνώμη αλλά θα ήθελα να καταγγείλω την ευα γιατι με ενέπλεξε ερήμην μου στα σκοτεινά και ραδιούργα σχέδια των κιτ-κατ και σια.
    KIT_KAT
    03.02.2006, 16:33
    Οι καταγγελίες εδώ. Είναι αργά τώρα, ενεπλάκης...
    thank
    03.02.2006, 17:53
    Εεεε λοιπόν ...Δεν έχετε ορίσει ακόμα ημερομηνία, μέρος, ώρα, μενού, δώρα και τέτοια .. . Εχουμε και μανιτάρια (σκέτα και με ότι αλλο ..) και μπουγάτσες (κάτι σχετικό τέλος πάντων) με μανιτάρια, και εστιατόρια να τα φαμε (με τα τεράστια πιάτα, τη μικρή μερίδα στη μέση και μια στάλα σάλτσας στην άκρη). Μή "τσιμπάτε" πάντα στην ιστορία μεγάλοι - μικροί, (ε εντάξει ... με μέτρο) ασε που τα ταξίδια μας κουράζουν, Δεν θα σας καταγγείλουμε στο άλλο τόπικ (γιατί προς το παρόν δεν έχω όρεξη να γράψω κάτι), Σε άλλο (οχι το άλλο με τον Αντώνη, άλλο απο αυτό το άλλο) τόπικ λέτε για ζόμπι και μυαλά και σόδομα και γόμορα και φτου φτου χτύπα ξύλο (αρα τα μανιτάρια / μπουγάτσες ειναι παγίδα). Εμείς (οχι εγώ προσωπικά εννοείται) κάνουμε και surprise super mini live στη Λάρισα, εσείς αντε το πολύ μέχρι τη Σίνδο ... και αν .... Δεν θα βγάλω εγώ το φίδι απο την τρύπα για όλους τους Αθηναίους ε ?

    Ναστε καλά, ευχαριστούμε πολύ - πολύ για την πρόσκληση, να περάσετε τέλεια (βέβαιο ειναι .. ) εξ αλλου η Β Ελλάδα ειναι ΔΥΝΑΜΗ και θα κάνουμε ότι μπορούμε να σας δούμε



    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : thank στις 03-02-2006 19:01 ]
    mariaaa
    03.02.2006, 19:36
    Θα ηθελα και εγω πολυ να ερθω να σας γνωρισω αλλα
    στις 11 ειναι αδυνατον!
    Και ειμαι τοσο κοντα...
    Anyway, ισως τα καταφερω καποια αλλη φορα!
    Καλα να περασετε!
    Αν αλλαξει κατι παντως ενημερωστε!

    Oσο φευγω,γυριζω....


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : mariaaa στις 03-02-2006 21:59 ]


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : mariaaa στις 03-02-2006 22:00 ]