ελληνική μουσική
    674 online   ·  210.857 μέλη
    ageloudaki
    22.06.2006, 16:27
    Σ ευχαριστώ πολύ ageras. Μήπως τα έχει κανένας και σε mp3 για να μου τα στείλει;;;
    iezavel
    23.06.2006, 18:30
    έχει κάποιος να μου στείλει το nightmare???????????

    pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
    ageras
    23.06.2006, 18:50
    Here are the lyrics!!!

    "Nightmare" MSG

    Nightmare lying here in the dark
    Scared like my dreams made their mark
    I wonder
    Dreamer always alone
    Lost in a part of myself I can't find anymore
    I wonder if it's gonna end tonight

    I can't sleep alone anymore
    I need you here with me
    Even though I closed all the doors
    There's somethin' holdin' me

    Never Ending Nightmare
    Always there instead of you
    Never Ending Nightmare
    No escape this time from you

    Lately been around someone new
    Needed to fill in the space
    That once sheltered you
    Still I worry, if you're gonna be alright

    I can't sleep alone anymore
    Need someone here with me
    All I ever wanted and more
    My dreams are fighting for

    Never Ending Nightmare
    Always there instead of you
    Never Ending Nightmare
    Punishing me for the things I do
    Never ending Nightmare

    No escape this time from you


    litsaki90
    23.06.2006, 22:07
    ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΕΣΥ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΑΠΟ ΓΙΩΡΓΟ ΧΡΗΣΤΟΥ, ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΑΝΔΡΕΑ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ Κ ΤΟ ΠΟΥ Κ ΠΟΥ ΑΠΟ ΓΙΑΝΝΑ ΤΕΡΖΗ?
    nefos
    23.06.2006, 22:13
    Το μέλος ageloudaki στις 22-06-2006 στις 13:33 έγραψε...
    Παράθεση:

    εγώ ψάχνω το τραγούδι ''ο Ιούδας φιλούσε υπέροχα'' που τραγουδάει η Γλυκερία


    @ Πες το e-mail σου να το πω στον ταχυδρόμο.
    nefos
    23.06.2006, 22:19
    Το μέλος iezavel στις 23-06-2006 στις 18:30 έγραψε...
    Παράθεση:

    έχει κάποιος να μου στείλει το nightmare???????????



    @ To e-mail για τον ταχυδρόμο δώσε κι εσύ.
    SoLo
    08.07.2006, 17:16
    Νέο μέλος!.. Αυξάνεσθαι και πληθύνεσθαι!!!

    Παραβλέποντας τα συγχαρητήρια για την πολύ καλή και επιβοηθητική κουβέντα που έχετε θα πέσω κατευθείαν στα βαθιά...

    ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ το τραγούδι "Εσύ κι εγώ" από το saoundtrack της ταινίας "Ψυχή και Σάρκα" (Πρέκκας - Τσοπέη οι πρωταγωνιστές).

    Το έχω στις ακόλουθες 2 εκτελέσεις:
    α) Ρόμπερτ (Από το CD του Χατζηνάσιου "Μάθημα Σολφέζ"
    β) Γ. Σούνα

    ΑΝΑΖΗΤΩ την εκτέλεση που ακούγεται στην ανωτέρω ταινία (δηλ. σε ερμηνεία-ντουέτο Γ.Σούνα και Δ.Γαλάνη).

    Υπάρχει στο cd "ΤΑ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ" το οποίο έβγαλε η ΕΡΤ μια φορά κι έναν καιρό αλλά δεν ξανακυκλοφόρησε παρότι η ζήτηση είναι ζωηρή.

    ΥΓ: Αν υπάρχουν πληροφορίες που μπορώ να βρω και το saountrack της παραπάνω ταινίας ακόμα καλύτερα... Δυστυχώς όμως κυκλοφόρησε μόνο σε βινύλλιο από την ΜΙΝΟΣ το 1974 και είναι απίστευτα δυσεύρετο...


    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ....

    Bruce_Dicki13
    08.07.2006, 19:15
    Μηπως εχει κανενας το τραγουδι "Σβούρα" απο τους "Tsopana Rave" ????
    Και το "Θελω" απο τα "ΓΥΜΝΑ ΚΑΛΩΔΙΑ"??????

    ge01415
    08.07.2006, 20:12
    Το μέλος SoLo στις 08-07-2006 στις 17:16 έγραψε...
    Παράθεση:

    Νέο μέλος!.. Αυξάνεσθαι και πληθύνεσθαι!!!

    Παραβλέποντας τα συγχαρητήρια για την πολύ καλή και επιβοηθητική κουβέντα που έχετε θα πέσω κατευθείαν στα βαθιά...

    ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ το τραγούδι "Εσύ κι εγώ" από το saoundtrack της ταινίας "Ψυχή και Σάρκα" (Πρέκκας - Τσοπέη οι πρωταγωνιστές).

    Το έχω στις ακόλουθες 2 εκτελέσεις:
    α) Ρόμπερτ (Από το CD του Χατζηνάσιου "Μάθημα Σολφέζ"
    β) Γ. Σούνα

    ΑΝΑΖΗΤΩ την εκτέλεση που ακούγεται στην ανωτέρω ταινία (δηλ. σε ερμηνεία-ντουέτο Γ.Σούνα και Δ.Γαλάνη).

    Υπάρχει στο cd "ΤΑ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ" το οποίο έβγαλε η ΕΡΤ μια φορά κι έναν καιρό αλλά δεν ξανακυκλοφόρησε παρότι η ζήτηση είναι ζωηρή.

    ΥΓ: Αν υπάρχουν πληροφορίες που μπορώ να βρω και το saountrack της παραπάνω ταινίας ακόμα καλύτερα... Δυστυχώς όμως κυκλοφόρησε μόνο σε βινύλλιο από την ΜΙΝΟΣ το 1974 και είναι απίστευτα δυσεύρετο...


    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ....




    Αν πας κανα δυο σελίδες πίσω στο topic θα βρείς αυτή
    την εκτέλεση! Δεν ξέρω αν είναι αυτή που ψάχνεις!



    SoLo
    10.07.2006, 03:58
    Δεν ξέρω ποιά ακριβώς εκτέλεση ήταν αυτή γιατί το link με υποδέχτηκε με την ένδειξη "Sorry, the file you requested is not available."

    Αν τραγουδά ο Σούνας μόνος του θα είναι η εκτέλεση που έχω... Αν είναι ντουέτο με την Γαλάνη θα είναι αυτή που ψάχνω...

    Ευχαριστώ για την συνδρομή σου αλλά το αρχείο δεν ήταν διαθέσιμο... Θα ξαναπροσπαθήσω όμως...

    Bruce_Dicki13
    10.07.2006, 10:23
    Μηπως εχει κανενας το τραγουδι "Σβούρα" απο τους "Tsopana Rave" ????
    Και το "Θελω" απο τα "ΓΥΜΝΑ ΚΑΛΩΔΙΑ"??????

    poison_girl
    10.07.2006, 21:49
    ααααααααα~!!!κ γω θελω το "θελω"απο γυμνα καλωδια!!!!!!κ το ΘΕΛΩ ΠΟΛΥΥΥΥΥ


    αν το χει καποιοςςς αν εχει την καλοσυνη να μου το στειλει θα του ειμαι υποχρεη!!!!
    1000000000000000000000000 ευχαριστω

    poisonaki777@yahoo.gr
    dorios
    10.07.2006, 22:12
    Μήπως έχει κανένας το "σύννορα η αγάπη δεν γνωρίζει"
    st_cliff
    10.07.2006, 22:38
    γεια σας κι απο μενα...σημερα εγινα μελος...

    εχω το "θελω" απο γυμνα καλωδια,το βιντεο..οποιος θελει,μου λεει και του το στελνω(11,1mb).
    Feggarenia261
    11.07.2006, 21:41
    ψΑΧΝΩ ΤΟ SUCK MY KISS ΤΩΝ RHCP!!!!!!!!!!!!! οποιος μπορει να βοηθησει θα μουν ευγνόμων!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    fedonoly
    12.07.2006, 15:52
    Ψάχνω το τραγούδι που ακούγεται σε μια διαφήμιση με δημητριακά με τον Γιάννη Μπέζο. Είναι πασίγνωστο τραγούδι και στο ρεφρέμ νομίζω λέει Why I am.... Περιμένω απαντήσεις σύντομα.
    fedonoly
    12.07.2006, 16:04
    Ψάχνω το τραγούδι που ακούγεται σε μια διαφήμιση με δημητριακά με τον Γιάννη Μπέζο. Είναι πασίγνωστο τραγούδι και στο ρεφρέμ νομίζω λέει Why I am.... Περιμένω απαντήσεις σύντομα.
    fedonoly
    12.07.2006, 16:04
    Ψάχνω το τραγούδι που ακούγεται σε μια διαφήμιση με δημητριακά με τον Γιάννη Μπέζο. Είναι πασίγνωστο τραγούδι και στο ρεφρέμ νομίζω λέει Why I am.... Περιμένω απαντήσεις σύντομα.
    rompa
    16.07.2006, 13:37
    ψαχνω remix του Νινο . Please.........................
    Όποιο να 'ναι
    athenian77
    28.08.2006, 01:04
    Geiasou file mou .

    Eho to vynilio apo tin tainia , kykloforise ton Septemvrio tou '74 mono se 300 antytipa kai etyxe tote na agorasei ki ena o pateras mou !

    H minos to eixe kykloforisei to sygekrimeno soundtrack stis arxes tis dekaetias tou '90 , alla ap' oti fainetai to apesyre edw kai poly kairo opos ekane kai me pola alla .

    To tragoudi pou zitas de legetai "esi ki ego" alla "zesto to heri" me Souna-Galani .

    Ama thes boro na sou kano mia kopia apo to soundtrack se cd kai na sou to steilo .

    Geia xara .