ελληνική μουσική
    644 online   ·  210.886 μέλη

    Όσοι ΔΕΝ πήγατε στο Κάμπινγκ

    Orfeus
    19.06.2006, 15:18
    Το μέλος ageras στις 19-06-2006 στις 09:48 έγραψε...
    Παράθεση:

    Δεν ξέρω αν θα ζηλεψετε.....αλλά είπαμε να μην μπούμε σε λεπτομέρειες.....



    Όχι, όχι να μη μπούμε σε λεπτομέρειες.....

    Μόνο να σε ρωτήσω θέλω....
    Στο Σούνιο (που πήγαμε μετά) με τράβηξες video την ώρα που έπαιζα στο Ναό του Ποσειδώνα και έβλεπα όλο το Αιγαίο;;;

    (Το μάτι μου έφτανε μέχρι την ......Αγ. Άννα!!!!!)


    ageras
    19.06.2006, 15:27
    Δεν σε τράβούσα εγώ αλλά ο Γλου.Σαν αρχαίος θεος ήσουνα.....
    Αφού οι Ιρλανδοί είχαν μείνει άφωνοι....

    uNick
    19.06.2006, 16:46
    Το μέλος Orfeus στις 19-06-2006 στις 15:18 έγραψε...
    Παράθεση:

    Στο Σούνιο (που πήγαμε μετά) με τράβηξες video την ώρα που έπαιζα στο Ναό του Ποσειδώνα και έβλεπα όλο το Αιγαίο;;;

    (Το μάτι μου έφτανε μέχρι την ......Αγ. Άννα!!!!!)




    Ε, καλά, δεν ήταν και δύσκολο... Η φωτιά που ανάψαμε στην παραλία πρέπει να φαινόταν μέχρι την Κρήτη...! Απ' το Σούνιο δεν θα μας έβλεπες???

    Only the best is good enough...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : uNick στις 19-06-2006 18:28 ]


    Orfeus
    19.06.2006, 17:14
    Σωστό!!!!

    Μην ξεχνάς άλλωστε ότι με αυτό τον τρόπο (φρυκτωρίες) μεταδόθηκε στην Ελλάδα ότι έπεσε η Τροία!!!

    Υ.Γ. Για διόρθωσε όμως το Post σου (Quotes) γιατί μου φαίνεται ότι σε ζάλισε ο καπνός από τη .....φωτιά!!!!



    Everybody must give something back, for something they get.....

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Orfeus στις 19-06-2006 17:15 ]


    thank
    19.06.2006, 18:01
    Καλά οκ ... λίγο σας στρίμωξε ο Νίκος και αρχίσατε να κελαηδάτε .. Δεν τον έχετε μάθει τόσο καιρό ? Είχαμε πει να μην πούμε. Τέλος πάντων ... Εγώ για βίντεο και φωτογραφίες .. δεν πήρα είδηση τίποτα. Γλού κανόνισε μην γίνουμε ρόμπα. Και ειχαμε πει οχι στο σαιτ .. μονο πριβε !!! Αλλά ως γνωστόν Νίκο μου,

    - και στο Σούνιο ανάβουν φωτιές με την παρέα που μπορεί να βρεθεί εκεί, αφου έχει βρεθεί προηγουμένως άλλη παρέα εκεί ήταν η αρχική παρέα ...

    - και στο Σούνιο γίνονται νυχτερινά μπάνια - όπως μπορεί ο καθένας –

    - και στο Σούνιο μπορεί κάποιος σαν τον Ορφέα προσπαθεί – εν μέσω γλυκών ποτών από την Αμοργό – να πείσει έναν σαξοφωνίστα Ιρλανδό, πως όλοι οι Εγγλέζοι δεν είναι f … επειδή η Αγγλία είναι ο ναός της ρόκ ..

    - και καμιά 30 άτομα (ίσως και παραπάνω …) μέχρι τα ξημερώματα να απολαμβάνουν ήχους και χρώματα, να λικνίζονται κλπ κλπ.

    Τώρα αν μετά το Σάββατο προέκυψαν νέα μέλη, κάθε εθνικότητας … που και πως .. Χόρχε μου δεν ξέρω .. Εγώ δεν κράτησα επαφές, για τους άλλους δεν ξέρω… Πάντως 2 moderators είχαμε … τι στο καλό …

    Και προσέχτε τον τον unick .. θα μας κάνει να τα πούμε ολα !!!

    ΥΓ. Δυστυχώς δεν μπορέσαμε να μπουμε στον Ναό. Αλλα η αλάνα πιο κάτω και η παραλία ακόμα πιο κάτω μια χαρα ειναι.

    Orfeus
    19.06.2006, 18:29
    Θάνο η Ιρλανδέζα χορεύει μέσα στις φλόγες...




    uNick
    19.06.2006, 18:33
    Το μέλος Orfeus στις 19-06-2006 στις 17:14 έγραψε...
    Παράθεση:

    Υ.Γ. Για διόρθωσε όμως το Post σου (Quotes) γιατί μου φαίνεται ότι σε ζάλισε ο καπνός από τη .....φωτιά!!!!

    Ok boss, μη φωνάζεις... Ορίστε, το διόρθωσα...

    Όντως, κάποιες στιγμές που γύριζε ο αέρας, ο καπνός ερχόταν πάνω μου! Και να σου πω και την αμαρτία μου... προς στιγμήν μου πέρασε απ' το μυαλό ότι αυτό οφειλόταν σε δάκτυλο των ακαμπινγκοτροβαδούρων!!!
    uNick
    19.06.2006, 18:38
    Το μέλος Orfeus στις 19-06-2006 στις 18:29 έγραψε...
    Παράθεση:

    Θάνο η Ιρλανδέζα χορεύει μέσα στις φλόγες...






    Εμείς είχαμε πιο ωραίες γυναίκες ανάμεσά μας
    Orfeus
    19.06.2006, 18:39
    Είπα στους Ιρλανδούς να προσέχουν....




    αλλά ο Μάνος ......φυσούσε!!!!


    thank
    19.06.2006, 18:52


    φοβερό Νίκο

    κι εγω στη θέση σου τέτοια εικόνα θα ήθελα να έχω για τις ιρλανδέζες (2 ήταν). Οσο για τον Ορφέα ... καλα ... οκ ... δωστου εδαφος να ρίχνει υλικο !!! Τελος πάντων ... Αντε .. την επόμενη φορά ... θα εισαι (είσαστε) κι εσύ μαζί μας.
    uNick
    19.06.2006, 19:05
    Το μέλος thank στις 19-06-2006 στις 18:52 έγραψε...
    Παράθεση:

    Αντε .. την επόμενη φορά ... θα εισαι (είσαστε) κι εσύ μαζί μας.


    Δηλαδή αν κανονίσουμε στο ίδιο camping το επόμενο weekend να σε υπολογίζω... Ok then!
    Other_side
    19.06.2006, 19:14
    Θεά Ιρλανδέζα ΟΥΑΟΥ!!!!!

    Δεν ζηλέυω Δεν ζηλέυω Δεν ζηλέυω!
    Hastaroth
    19.06.2006, 23:47
    Καλά βρέ παιδιά,πότε έγιναν όλα αυτά μέ τίς φωτιές;

    Εγώ όταν σάς άφησα νόμιζα οτι πηγαίναμε όλοι γιά ύπνο...
    GL
    20.06.2006, 00:15
    Το μέλος Hastaroth στις 19-06-2006 στις 23:47 έγραψε...
    Παράθεση:

    Καλά βρέ παιδιά,πότε έγιναν όλα αυτά μέ τίς φωτιές;

    Εγώ όταν σάς άφησα νόμιζα οτι πηγαίναμε όλοι γιά ύπνο...


    Nαι Αλβερτο για υπνο πηγαιναμε αλλα μας "χαλασαν" τα σχεδια οι Ιρλανδοι,θελοντας να μαθουν που πεφτει το............Σουνιο!

    Βλεπεις ειχαν ακουσει για Σουνιο,αλλα δεν ηξεραν που επεφτε!!
    Τωρα εμαθαν.............

    Θανο και Ορφεα???Μονο αν μου δωσετε την αδεια,θα βγαλω τα πειστηρια στον αερα......και οπως καλα θυμαστε ειναι πολλα...

    Αλλα ακομα δεν καταλαβα που βρηκε ο Αγερας το πετρελαιο για να αναψουν τους πυρσους οι Ιρλανδεζες!!!ΟΕΟ????

    Υ.Γ 1:Ναι συμφωνω και εγω,δεν θα μπουμε σε λεπτομερειες.....

    Υ.Γ 2: Παντως αυτη η συννενοηση παντομιμας της Ποπης μας με τις δυο Ιρλανδεζες για να τους μαθει Ελληνικα ηταν ολα τα λεφτα!

    Υ.Γ 3:Τα Ιρλανδεζικα μελη θα τα δειτε συντομα on line.....το υποσχεθηκαν αλλωστε μπροστα στον Ορφεα,τραγουδωντας μαζι μας!!
    Orfeus
    20.06.2006, 04:56
    Το μέλος Hastaroth στις 19-06-2006 στις 23:47 έγραψε...
    Παράθεση:

    Καλά βρέ παιδιά,πότε έγιναν όλα αυτά μέ τίς φωτιές;

    Εγώ όταν σάς άφησα νόμιζα οτι πηγαίναμε όλοι γιά ύπνο...



    Ε κάποια στιγμή σε πήρε ο ύπνος οπότε δεν θέλαμε να σε ξυπνήσουμε και την κάναμε!!!!


    Orfeus
    20.06.2006, 05:06
    Το μέλος GL στις 20-06-2006 στις 00:15 έγραψε...
    Παράθεση:

    Θανο και Ορφεα???Μονο αν μου δωσετε την αδεια,θα βγαλω τα πειστηρια στον αερα......και οπως καλα θυμαστε ειναι πολλα...


    Εγώ άδειες ΔΕΝ δίνω!!!

    Το μέλος GL στις 20-06-2006 στις 00:15 έγραψε...
    Παράθεση:

    Αλλα ακομα δεν καταλαβα που βρηκε ο Αγερας το πετρελαιο για να αναψουν τους πυρσους οι Ιρλανδεζες!!!ΟΕΟ????


    Ε φύσα από δω, φύσα από κεί, χτύπησε “φλέβα”.

    Το μέλος GL στις 20-06-2006 στις 00:15 έγραψε...
    Παράθεση:

    Υ.Γ 1:Ναι συμφωνω και εγω, δεν θα μπουμε σε λεπτομερειες.....


    Έλα μωρέ δεν πειράζει….
    Πες…πες…

    Το μέλος GL στις 20-06-2006 στις 00:15 έγραψε...
    Παράθεση:

    Υ.Γ 2: Παντως αυτη η συννενοηση παντομιμας της Ποπης μας με τις δυο Ιρλανδεζες για να τους μαθει Ελληνικα ηταν ολα τα λεφτα!


    Ναι είδες;;;;
    Είχε κι αυτό το ελαφρύ πρήξιμο και της έδινε προφορά στην …..κίνηση!!!!

    Το μέλος GL στις 20-06-2006 στις 00:15 έγραψε...
    Παράθεση:

    Υ.Γ 3:Τα Ιρλανδεζικα μελη θα τα δειτε συντομα on line.....το υποσχεθηκαν αλλωστε μπροστα στον Ορφεα, τραγουδωντας μαζι μας!!



    Υπεύθυνη γι αυτό, είναι η Τζεραλντίν (Κέλτικο όνομα βλέπεις).


    Soulessome
    20.06.2006, 10:21
    Mετά απο 2 ληγμένα χάπια που ειχα πιει....ένα ελαφρύ πρήξιμο στο μαγουλο...ένα μόνιμο στραβο χαμογελο που ειχα από τα ανεκδοτα σας και ενα σπασμενο κοκκινο γοβακι που φορουσα και κούτσαινα....καλά τα πήγα με τους Ιρλανδους τους έμαθα κουτσα - στραβα ελληνικα!!!


    ageras
    20.06.2006, 10:28
    Το μέλος Soulessome στις 20-06-2006 στις 10:21 έγραψε...
    Παράθεση:

    Mετά απο 2 ληγμένα χάπια που ειχα πιει....ένα ελαφρύ πρήξιμο στο μαγουλο...ένα μόνιμο στραβο χαμογελο που ειχα από τα ανεκδοτα σας και ενα σπασμενο κοκκινο γοβακι που φορουσα και κούτσαινα....καλά τα πήγα με τους Ιρλανδους τους έμαθα κουτσα - στραβα ελληνικα!!!