ελληνική μουσική
    777 online   ·  210.851 μέλη
    manblaz
    01.07.2006, 23:12
    σημερα ΔΕΝ θελω να πω αντιο στον Ζινεντιν Ζινταν.....
    alexia-vicky
    01.07.2006, 23:16
    και ΔΕΝ θα πεις απ'οτι φαίνεται....


    KAKOFONIKS
    02.07.2006, 12:14
    Όντως δεν το βλέπω να του λες για. . .






    επισυναπτόμενα: 39_14_11.gif 
    Desmar
    03.07.2006, 09:58
    Το μέλος Hastaroth στις 30-06-2006 στις 22:34 έγραψε...
    Παράθεση:

    Το μέλος Desmar στις 30-06-2006 στις 21:00 έγραψε...
    Παράθεση:


    Μα σήμερα θα πω αντίο σε ότι αγάπησα περισσότερο μέχρι τώρα στην ζωή μου ... αντίο μικρό μου ... να περνάς καλά και να είσαι ευτυχισμένο ...





    Γιατί αυτό μού φαίνεται σάν δυσάρεστο νέο;



    Το δυσάρεστο Αλβέρτο μου είναι να μένεις στάσιμος ... το αντίo για άλλους είναι ένα τέλος και για άλλους μια νέα αρχή ... εξαρτάται πως το αντιμετωπίζεις ... σαν το μισογεμάτο και το μισοάδειο ποτήρι ένα πράγμα ... think possitive ...



    Σε ό,τι δέχτηκα κι ύστερα χώρισα, σ' ό,τι αγάπησα κι ό,τι δεν μπόρεσα, σ' ό,τι απαρνήθηκα και σ' ό,τι, δώρισα ...παράξενη γιορτή

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Desmar στις 03-07-2006 10:02 ]


    Desmar
    03.07.2006, 10:06
    Το μέλος thank στις 01-07-2006 στις 11:39 έγραψε...
    Παράθεση:

    @ Νίκος - Χόρχε ...
    Παλι ξεφύγανε .. και γενικα .. (φτου φτου φτου .... ). Ειναι και πρωί... Και Σάββατο ... πω .. πω ... Φτου και παλι φτου ... Ασε που εισαστε και οφ τόπικ. Και κοιμάται και ο ... Ορφέας μπας και επέμβει ....

    @ Δεσποινα. Δεν ξέρω πως να αντιδράσω .. Σε μια δημόσια, γλυκειά έκφραση μιάς θλίψης, ενός πόνου. Σχόλιο. Ουδέν, εκτός από το να συνεχίσετε τις πορείες σας με ομορφιά.

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : thank στις 01-07-2006 11:41 ]





    Μπορείς να "αντιδράσεις" με ένα τραγούδι Θάνο μου ... λα λα λα λαλα λαλα life is wonderful ....


    mirrors
    03.07.2006, 11:00
    Πριν λίγους μήνες είπα αντίο σε μια μεγάλη (?) φιλία!
    Από σήμερα λέω αντίο στις διακοπές μου! Μάλλον ματαιώνονται λόγω εξεταστικής!!!!

    Δέσποινά μου, έχεις δίκιο... κάθε τέλος είναι μια καινούργια αρχή!
    Στην υγειά του νέου ξεκινήματος, λοιπόν!

    ΥΓ:Τα αντίο δεν είναι και τόσο άσχημα τελικά!
    Desmar
    03.07.2006, 11:50
    Το μέλος mirrors στις 03-07-2006 στις 11:00 έγραψε...
    Παράθεση:

    Πριν λίγους μήνες είπα αντίο σε μια μεγάλη (?) φιλία!
    Από σήμερα λέω αντίο στις διακοπές μου! Μάλλον ματαιώνονται λόγω εξεταστικής!!!!

    Δέσποινά μου, έχεις δίκιο... κάθε τέλος είναι μια καινούργια αρχή!
    Στην υγειά του νέου ξεκινήματος, λοιπόν!

    ΥΓ:Τα αντίο δεν είναι και τόσο άσχημα τελικά!



    Παναγιώτα μου εύχομαι να καταφέρεις να κάνεις τελικά έστω και λίίίίίίίίίίίίγες διακοπές ... μαζί με την εξεταστική ... εγώ όταν έδινα εξετάσεις κάποια καλοκαίρια ήμουν στην παραλία και διάβαζα ...δίπλα στο κύμα ... με την φραπεδιά μου ... την παρέα ... τα μπάνια μου ... και είχα περάσει την πλειοψηφία τωνμαθημάτων και μάλιστα με καλό βαθμό!!!!!

    Πάρτε τα βιβλία σας και βουρ στις παραλίες ...


    tolaruba
    03.07.2006, 12:38
    Αντιο στα ονειρα μου,αντιο στο παππου μου που δε γνωρισα ποτε παρα μονο μεσα απο σκεψεις και φωτογραφιες,αντιο στη μεγαλυτερη επυθυμια μου..
    sindy-windy
    03.07.2006, 12:41
    αντιο σε ενα απο τα μεγαλυτερα και πιο τολμηρα ονειρα μου!!!
    neerie
    03.07.2006, 14:14
    Δέσποινα μου σου εύχομαι ότι καλύτερο στο εξής... Και λένε πως ότι γίνεται γίνεται για καλό. Θαυμάζω το να μπορεί κανείς να πει αντίο...

    Εγώ θέλω πολύ να πω αντίο και δε μπορώ... Αντίο σε κάτι που ξέρω ότι δε θα μου βγει μάλλον σε καλό αλλά επιμένω, παραμένω... Δε μπορώ...

    Ένα ψαλίδι ρε παιδιά να κόψω το κόλλημα!


    Desmar
    03.07.2006, 14:30
    Το μέλος neerie στις 03-07-2006 στις 14:14 έγραψε...
    Παράθεση:

    Δέσποινα μου σου εύχομαι ότι καλύτερο στο εξής... Και λένε πως ότι γίνεται γίνεται για καλό. Θαυμάζω το να μπορεί κανείς να πει αντίο...

    Εγώ θέλω πολύ να πω αντίο και δε μπορώ... Αντίο σε κάτι που ξέρω ότι δε θα μου βγει μάλλον σε καλό αλλά επιμένω, παραμένω... Δε μπορώ...

    Ένα ψαλίδι ρε παιδιά να κόψω το κόλλημα!





    ορίστε ...

    Σε ό,τι δέχτηκα κι ύστερα χώρισα, σ' ό,τι αγάπησα κι ό,τι δεν μπόρεσα, σ' ό,τι απαρνήθηκα και σ' ό,τι, δώρισα ...παράξενη γιορτή


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Desmar στις 03-07-2006 14:34 ]





    επισυναπτόμενα: ψαλίδι.jpg 
    eleni_1982
    03.07.2006, 22:22
    Αντίο στο Ολγάκι,που μετακόμισε σε άλλη πόλη..
    Desmar
    04.07.2006, 12:36
    Σήμερα θα πω αντίο στην κακή διάθεση ...έτσι για να πάω κόντρα στον καιρό που μας ξεμαλλιάζει και πάει στράφι το κομμωτήριο ...



    Σε ό,τι δέχτηκα κι ύστερα χώρισα, σ' ό,τι αγάπησα κι ό,τι δεν μπόρεσα, σ' ό,τι απαρνήθηκα και σ' ό,τι, δώρισα ...παράξενη γιορτή

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Desmar στις 04-07-2006 12:36 ]


    Desmar
    04.07.2006, 14:07
    Το μέλος apostathero-poiisi στις 04-07-2006 στις 13:54 έγραψε...
    Παράθεση:

    Καλή σας μέρα και καλώς σας βρίσκω.Πρωτάρης ξεκινάω από δώ την επαφή μαζί σας και εύχομαι τα καλύτερα.
    Για το καλό λέω να πώ ένα αντίο σε ανθρώπους που ξέρω και που γύρισαν τη πλάτη με αναίδεια θράσος και πολύ χαμηλά συναισθήματα[μίσος-χολή-λάσπη]σε κάποιον που μας έδωσε και συνεχίζει να μας δίνει τόσα αισθήματα μέσα απο τις μουσικές τους στίχους αλλά και την ερμηνεία του[συναυλίες κλπ].
    Αντίο stipiothliptis.Antio Tsouxtra-is-back.Αντίο πρώην συνεργάτιδές μας,Αντίο.
    Κρίμα.Πάρα πολύ κρίμα.Ξεχάσατε πάρα πολύ γρήγορα αξίες,νοήματα,όνειρα[όλα αυτά που μας ένωναν όταν είμασταν πριν λίγα χρόνια οι άνθρωποι του Σταμάτη Μεσημέρη].Κρίμα.
    Αντίο και σε σένα parlats [parlats on fire] χάρισμά σου οι ρατσιστικές ιδέες μέθοδοι και συμπεριφορές[παράδειγμα Vasiloukos στα σχόλια της συνέντευξης του Σταμάτη].
    Αντίο και σε όποιον δέχτηκε να γίνει παπαγαλάκι-βαποράκι και αβανταδόρος σε μιά επιχείρηση διαπόμπευσης τραγουδιών πριν ακόμα ακουστούν στο ραδιόφωνο[topic για τη παρουσίαση Ανάποδες Στροφές στον Sky πριν τρείς βδομάδες].
    Αντίο και μακάρι να μη συναντηθούμε.Θα είναι καλό για όλους



    E?
    Desmar
    04.07.2006, 18:36
    Εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω ...


    atrixospi8ikos
    04.07.2006, 19:09
    Simera 8a pw antio sta megala oneira...
    Desmar
    04.07.2006, 19:13
    παιδιά τι συμβαίνει?

    * atrixospi8ikos
    * sindy-windy
    * tolaruba

    για ποιά μεγάλα όνειρα μιλάτε??? εμμμμμμ????


    atrixospi8ikos
    04.07.2006, 19:19
    Το μέλος Desmar στις 04-07-2006 στις 19:13 έγραψε...
    Παράθεση:

    παιδιά τι συμβαίνει?

    * atrixospi8ikos
    * sindy-windy
    * tolaruba

    για ποιά μεγάλα όνειρα μιλάτε??? εμμμμμμ????



    Despina egw prosopika anaferomai gia ta "megala oneira moy" pou aplos 8a den 8a pragmatopii8oun...(twra gia tous allous dn jerw)
    Desmar
    04.07.2006, 19:31
    Το μέλος atrixospi8ikos στις 04-07-2006 στις 19:19 έγραψε...
    Παράθεση:

    Το μέλος Desmar στις 04-07-2006 στις 19:13 έγραψε...
    Παράθεση:

    παιδιά τι συμβαίνει?

    * atrixospi8ikos
    * sindy-windy
    * tolaruba

    για ποιά μεγάλα όνειρα μιλάτε??? εμμμμμμ????



    Despina egw prosopika anaferomai gia ta "megala oneira moy" pou aplos 8a den 8a pragmatopii8oun...(twra gia tous allous dn jerw)



    Βρε Γιώργο... λίγο νωρίς δεν είναι για απογοητεύσεις???

    Πάρε τα πάνω σου ... δεν θέλω τέτοια απαισιόδοξα!!!


    atrixospi8ikos
    04.07.2006, 19:33
    Το μέλος Desmar στις 04-07-2006 στις 19:31 έγραψε...
    Παράθεση:

    Το μέλος atrixospi8ikos στις 04-07-2006 στις 19:19 έγραψε...
    Παράθεση:

    Το μέλος Desmar στις 04-07-2006 στις 19:13 έγραψε...
    Παράθεση:

    παιδιά τι συμβαίνει?

    * atrixospi8ikos
    * sindy-windy
    * tolaruba

    για ποιά μεγάλα όνειρα μιλάτε??? εμμμμμμ????



    Despina egw prosopika anaferomai gia ta "megala oneira moy" pou aplos 8a den 8a pragmatopii8oun...(twra gia tous allous dn jerw)



    Βρε Γιώργο... λίγο νωρίς δεν είναι για απογοητεύσεις???

    Πάρε τα πάνω σου ... δεν θέλω τέτοια απαισιόδοξα!!!



    8a prospa8isw bre Despina... euxaristw pantos....