ελληνική μουσική
    411 online   ·  210.886 μέλη

    Φωτογραφίες: Γιώργος Νταλάρας στο Κατράκειο

    pastella
    20.09.2006, 01:47
    "Δικιά μας" είναι? Του ΜΗ???
    jorge
    20.09.2006, 02:03
    Ναι

    (για όσους δεν το είδαν, στην προηγούμενη σελίδα του topic έχει φωτογραφίες από τη συναυλία και από το πρόσωπο-μυστήριο)
    megaloserwtikos
    20.09.2006, 02:11
    Αν και την έχω δει μόνο μια φορά, στη συνάντηση που είχα έρθει, υποθέτω ότι μπορεί να είναι η Δήμητρα... της μοιάζει πολύ.

    megaloserwtikos
    20.09.2006, 02:26
    Εντωμεταξύ βλέπω ότι σχεδίαζε να έρθει, (στίς απαντήσεις του θέματος), πλέον ψηφίζω με σιγουριά ΔΗΜΗΤΡΑ...
    prochatz
    20.09.2006, 02:59
    Ναι, ναι... Ποντάρω 20Ε στη Δήμητρα.

    Έχω και επιχειρήματα...
    1)Σιγά μην έχανε η Δήμητρα συναυλία που θα γινότανε στη Νίκαια.
    2)Σιγά μην έχανε η Δήμητρα ακυρωμένη συναυλία που θα γινότανε στη Νίκαια.
    3)Σιγά μην έχανε η Δήμητρα την ευκαιρία να φωτογραφηθεί με τον Τζουγαν-άκη. Ως γνωστόν, Δήμητρα και Κρήτη είναι αλληλένδετα.

    Κύριε Χόρχε, τι ποσοστό δίνετε στη Δήμητρα? Για να ξέρω πόσα θα κερδίσω!
    jorge
    20.09.2006, 09:47
    Έχουμε πει ποιά είναι τα δώρα του MusicHeaven: Τα φανταστικά μας T-Shirts, 12 ευρώ έκαστο
    uNick
    20.09.2006, 09:55
    Με μικρή καθυστέρηση, αλλά με 101% βεβαιότητα λέω Δήμητρα!



    Sometimes you have to go to hell to find your angel

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : uNick στις 20-09-2006 16:25 ]


    Emaki
    20.09.2006, 10:03
    Πώς γίνεται και τις περισσότερες φορές πίσω από κάθε φωτογραφία βρίσκεται το συγκεκριμένο πρόσωπο μυστήριο που μόνο πρόσωπο μυστήριο δεν είναι?

    Αφού ξέρουμε...όπου γάμος και χαρά....

    Πάντως αν κρίνω απ' την πόζα πρέπει να κρύβεται ενα υπέροχο χαμογελαστο και ευτυχισμένο πρόσωπο από πίσω απ' την ζέρμπερα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Άντε ας το πάρει το πάρει το ποτάμι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Πολύ ωραίες φωτογραφίες jorge μας!
    Thank you!




    Όλες οι μάχες στη ζωή, μας μαθαίνουν κάτι , ακόμη κι εκείνες που χάνουμε...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Emaki στις 20-09-2006 10:07 ]


    eleni
    20.09.2006, 13:10
    Ποιά Δήμητρα καλέ......εγώ μια ζέρμπερα βλέπω....
    Βρε Χορχίτο μου τέτοιο καρίτσι να το κρύβουμε.....


    assasinos
    20.09.2006, 13:18
    Θυμάμαι σαν και τώρα...
    Πρέπει να ήταν το '90...συναυλία Νταλάρας Πρωτοψάλτη στο Κατράκειο,κι εμείς σαν παιδάκια δεν είχαμε να πάρουμε εισιτήριο,οπότε κλασσικά γηπεδούχα την βγάλαμε σκαρφαλωμένοι!Και σε μια φάση...Κάνουν έτσι και ανοίγουν τις εισόδους αργά κατά τις 12,να μπουν όλοι λέει μέσα...ασχέτως εισιτηρίου!

    Ευτυχισμένες αναμνήσεις!
    dimitrapan
    20.09.2006, 16:00
    Καλέεεεεεεεεεεεεε!!!! Απαπαπα!!!

    Δεν ξέρω ποια είναι πίσω από τη ζέρμπερα αλλά η συναυλία ήταν πάααρα πολύ ωραία!!!

    Ο Νταλάρας μοναδικός, όπως πάντα!!!

    Κορυφαία στιγμή οι "κόντρες" του Τζουγανάκη με τον Καραντίνη (του Ανδρέα) ο ένας με το λαούτο του ο άλλος με το μπουζούκι του...

    Από τα παρασκήνια, έχω τις εξής πληροφορίες... Ενώ το κλίμα στην αρχή ήταν παγωμένο, όχι πολύς κόσμος και λίγο συγκρατημένοι όλοι, στην συνέχεια -κατά τον Χριστόφορο Κροκίδη- οι μουσικοί δήλωσαν ότι έχουν χρόνια να νιώσουν τέτοιον παλμό σε συναυλία!!! Πάντα τέτοια!!!