ελληνική μουσική
    571 online   ·  210.874 μέλη

    Γιαννης Κότσιρας στο Μετρο

    poison_girl
    07.12.2006, 22:05
    Παράθεση:

    Το μέλος sentoni στις 07-12-2006 στις 22:03 έγραψε...







    ?????????????????????????σεντονιιιιιιιιιιιι γουατ??????
    poison_girl
    07.12.2006, 22:15
    soy leipei o Giannhs??????afou k opou pas mazi ton kouvalaaaaaas!!!!

    ela!k kopse me sta duooooooooooooooooooooooo!!!!!!!
    sentoni
    07.12.2006, 22:17
    Παράθεση:

    Το μέλος mousikofilh στις 03-12-2006 στις 22:14 έγραψε...

    Εγώ γιατί νομίζω ότι θα κάνει αυτές τις εμφανίσεις ενδιάμεσα στα προγράμματα του?(Αθήνα-Θεσσαλονίκη).
    Yperopti ξέρεις τίποτα παραπάνω???Η όποιος άλλος ξέρει,ας μας ενημερώσει...





    . . . άστα mousikofilh μου . . . θα φύγει νωρίς, όποιος πρόλαβε το Θεό είδε . . . βέβαια υπάρχει ελπίδα . . . όπως τραγούδησε ο Γιάννης με το Στάθη : έφαγα τη γη να σ' αναζητάω . . . να το κάνεις και συ . . . ! όπου με πας θα'ρθω χνάρια ψυχής θ'ακολουθώ
    sentoni
    07.12.2006, 22:18
    Παράθεση:

    Το μέλος poison_girl στις 07-12-2006 στις 22:15 έγραψε...

    soy leipei o Giannhs??????afou k opou pas mazi ton kouvalaaaaaas!!!!

    ela!k kopse me sta duooooooooooooooooooooooo!!!!!!!



    αυτό ξαναπες το . . . girl . . . όπου πάω μαζί τον κουβαλάω
    mousikofilh
    07.12.2006, 22:21
    Παράθεση:

    Το μέλος sentoni στις 07-12-2006 στις 22:17 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος mousikofilh στις 03-12-2006 στις 22:14 έγραψε...

    Εγώ γιατί νομίζω ότι θα κάνει αυτές τις εμφανίσεις ενδιάμεσα στα προγράμματα του?(Αθήνα-Θεσσαλονίκη).
    Yperopti ξέρεις τίποτα παραπάνω???Η όποιος άλλος ξέρει,ας μας ενημερώσει...





    . . . άστα mousikofilh μου . . . θα φύγει νωρίς, όποιος πρόλαβε το Θεό είδε . . . βέβαια υπάρχει ελπίδα . . . όπως τραγούδησε ο Γιάννης με το Στάθη : έφαγα τη γη να σ' αναζητάω . . . να το κάνεις και συ . . . ! όπου με πας θα'ρθω χνάρια ψυχής θ'ακολουθώ



    Μάντης εισαι???Ααα όλο καινούρια πράγματα μου λες...
    Yperoptis
    08.12.2006, 10:49
    Εδώ είμαι κι εγώ. Μήπως είσαστε λίγο υπερβολικές; Μέχρι τις 6/1 είπαμε. Δεν τελείωσε ακόμα. Έχετε σχεδόν 1 μήνα μπροστά σας.
    karelia
    08.12.2006, 12:07
    @ jorge ,
    με συγχωρεις που παιρνω το θάρρος,
    αλλά σαν χρήστης που μπαινω να διαβάσω για το Γιάννη Κότσιρα (εμφανίσεις του κλπ)
    διόλου με ενδιαφέρει αν θα βγει για ποτό ο τάδε με τη τάδε,κάτι που μπορει να συζητηθεί και με pm.
    jorge
    08.12.2006, 12:18
    Karelia με πρόλαβες. Στις προηγούμενες σελίδες είχα κάνει παρατήρηση, έσβησα μερικά posts, ζητήθηκε μάλιστα και συγνώμη από κάποιους.

    Το επόμενο βήμα σε τέτοια σχόλια θα είναι η διαγραφή των συγκεκριμένων μελών που υποκριτικά ζητούν συγνώμη, συνεχίζουν όμως να μη σέβονται την κοινότητα καταστρέφοντας ενημερωτικά topics και αγνοώντας επιδεικτικά τις παρατηρήσεις. (Yperopti ασφαλώς και δεν αναφέρομαι σ' εσένα)
    sentoni
    08.12.2006, 13:11
    . . . όταν ζήτησα συγνώμη το εννοούσα, δεν ήταν υποκριτικό . . . !
    Μήπως είναι λίγο υπερβολικό . . . ότι κατέστρεψα το ενημερωτικό topic ? Διαγράψτε με λοιπόν . . .

    mousikofilh
    08.12.2006, 13:23
    Νομίζω είναι υπερβολικά όλα αυτά.Πολυ υπερβολικά θα έλεγα.Με 1-2 μηνύματα δεν καταστρέφεις κανένα topic..!Να κοιτάμε και λίγο το περιεχόμενο των
    μηνυμάτων.Τα υβριστικά σχόλια δήλωση δεν μας ενοχλούν?Εδώ υπάρχουν topics που έχουν ''καταστραφεί'' από άτομα που βρίζουν,επιτίθενται,ειρωνεύονται κλπ..αλλά δεν βλέπω κανείς να κάνει τίποτα γι’αυτο!!!
    Αυτά είναι τα σοβαρα.Ούτε διαγραφές βλέπω ούτε συστάσεις όμως.
    Αν και δεν με αφορά άμεσα,αυτή είναι η γνώμη μου.

    jorge
    08.12.2006, 14:16
    Mousikofili δε θα μας πεις εσύ αν διαχειριζόμαστε σωστά το site από τη στιγμή που δεν διαβάζεις τα ΠΜ των συντονιστών για να ξέρεις αν κάνουμε συστάσεις ή διαγραφές. Γίνονται άπειρες συστάσεις και γίνονται και διαγραφές.

    Κουμάντο λοιπόν στα δικά σου τα χωράφια. Εδώ έτσι λειτουργούμε. Αν δε σ' αρέσει πάρε δρόμο οκ;
    sentoni
    08.12.2006, 14:24
    . . . jorge . . . '' πάρε δρόμο '' ωραία έκφραση ! καλά εγώ σου φταίω γιατί την πληρώνει άλλος ; Την γνώμη της είπε δεν μπήκε στα χωράφια σου ούτε κουμάντο έκανε . . . ! ( άσε που δεν έχει και πολύ άδικο . . . παντού χαμός γίνεται και μόνο εμένα κατσαδιάζεις )
    jorge
    08.12.2006, 14:33
    Το αν γίνεται κάπου χαμός, άσε να το τακτοποιήσουμε οι συντονιστές, είναι δικό μας θέμα. Και το αν κατσαδιάζω ή όχι, άσε να το ξέρω εγώ που είμαι και αυτός που στέλνει τα ΠΜ.

    Και αν δε γουστάρετε το όλο κλίμα, πάρτε δρόμο. Απλά και ωραία οκ; Αν μας γράφετε στα παλιά σας τα παπούτσια αγνοώντας τις παρατηρήσεις μας, θα πράξουμε αναλόγως. Δεν κάνουμε διάλογο για θέματα διαχείρισης.
    xristos
    08.12.2006, 17:56
    Καλέ έχουν εξαγριωθεί τα ήθη... Μονιάστε χριστιανοί!

    mousikofilh
    08.12.2006, 19:21
    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 08-12-2006 στις 14:16 έγραψε...

    Mousikofili δε θα μας πεις εσύ αν διαχειριζόμαστε σωστά το site από τη στιγμή που δεν διαβάζεις τα ΠΜ των συντονιστών για να ξέρεις αν κάνουμε συστάσεις ή διαγραφές. Γίνονται άπειρες συστάσεις και γίνονται και διαγραφές.

    Κουμάντο λοιπόν στα δικά σου τα χωράφια. Εδώ έτσι λειτουργούμε. Αν δε σ' αρέσει πάρε δρόμο οκ;



    Αν δεν θέλεις να ακούς και την άλλη αποψη,να το λες εξαρχής.
    Όταν λες κάτι δημόσια,να δέχεσαι και την άλλη αποψη.
    Ο τρόπος σου δείχνει και το επίπεδο σου.Λαθος μου να πω την γνώμη μου.
    Χαλάω φαιά ουσία σε κάτι ανούσιο.
    Λάθος μου...

    jorge
    08.12.2006, 20:05
    Παράθεση:

    Το μέλος mousikofilh στις 08-12-2006 στις 13:23 έγραψε...

    Εδώ υπάρχουν topics που έχουν ''καταστραφεί'' από άτομα που βρίζουν,επιτίθενται,ειρωνεύονται κλπ..αλλά δεν βλέπω κανείς να κάνει τίποτα γι’αυτο!!!
    Αυτά είναι τα σοβαρα.Ούτε διαγραφές βλέπω ούτε συστάσεις όμως.


    Τα παραπάνω που έγραψες δεν είναι καλοπροαίρετη κριτική ή άποψη. Αν ήταν, θα την δεχόμουν.

    Αυτό όμως που κάνεις είναι να κατηγορείς αυτούς που δουλεύουν για σένα για μεροληψία. Αυτό δεν ανέχομαι.

    Κάθε μήνα κάνω άπειρες φορές τον "κακό" με ΠΜ, ακόμα και σε συντονιστές. Και επεμβαίνω σε πολλά τόπικς που παύουν να παρέχουν ουσιαστική πληροφορία στον επισκέπτη. Αυτός είναι ο ρόλος μου. Τώρα μπαίνει κάποιος να διαβάσει αν αξίζει να πάει στο Μετρό και πρέπει να πάει σελίιιιιιδες πίσω για να διαβάσει ένα ουσιαστικό σχόλιο. Το site λοιπόν χάνει το ρόλο του.

    Και κάτι τελευταίο: Τρεις άνθρωποι μου έχουν στείλει ΠΜ για το συγκεκριμένο topic οτι το έχετε μετατρέψει σε παιδική χαρά. Από τη μεριά μου, πιο πολύ με νοιάζει να ικανοποιήσω αυτούς τους ανθρώπους, παρά το πως θα χαρακτηρίσεις το επίπεδό μου. Δε με πειράζει καθόλου, είναι φυσιολογικό να κατηγορείται όποιος προσπαθεί να βάλει στα πράγματα μια τάξη. Σε καταλαβαίνω λοιπόν. Προσπάθησε να κάνεις κι εσύ το ίδιο όμως.
    mousikofilh
    08.12.2006, 23:34
    Επειδή εγώ έχω μάθει να συζητώ και όχι να βρίζω και να προσβάλω όταν κάτι
    δεν μου αρέσει (βλέπε παραπάνω)δεν ξανα ασχολούμαι με το θέμα...

    tolaruba
    08.12.2006, 23:42
    Για να ξαναμπουμε στο 8εμα(οσο γινεται βεβαια)να πω οτι κατα πασα πιθανοτητα θα παω να τον θαυμασω και εγω τον κοτσιρα.Πηγε η ξαδελφη μου και μου εδωσε 2-3 ηχογραφησεις.Αν και δεν ακουγοταν πολυ καλα μπορω να πω οτι ηταν ευχαριστος.
    Αν τελικα ειναι μεχρι τις 16 και ειναι πραγματικα τοσο καλος θα παω κι αλλες φορες. Πραγματικα με ενθουσιασε μονο απο 3 κομματια(εχω εκστασιαστει!!!).Να πατε,να πατε.
    poison_girl
    08.12.2006, 23:56
    ontws aksizei!!!!exw kati video.....ntokoumenta!!!ax htan teleia
    Yperoptis
    09.12.2006, 14:01
    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 08-12-2006 στις 20:05 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος mousikofilh στις 08-12-2006 στις 13:23 έγραψε...

    Εδώ υπάρχουν topics που έχουν ''καταστραφεί'' από άτομα που βρίζουν,επιτίθενται,ειρωνεύονται κλπ..αλλά δεν βλέπω κανείς να κάνει τίποτα γι’αυτο!!!
    Αυτά είναι τα σοβαρα.Ούτε διαγραφές βλέπω ούτε συστάσεις όμως.


    Τα παραπάνω που έγραψες δεν είναι καλοπροαίρετη κριτική ή άποψη. Αν ήταν, θα την δεχόμουν.

    Αυτό όμως που κάνεις είναι να κατηγορείς αυτούς που δουλεύουν για σένα για μεροληψία. Αυτό δεν ανέχομαι.

    Κάθε μήνα κάνω άπειρες φορές τον "κακό" με ΠΜ, ακόμα και σε συντονιστές. Και επεμβαίνω σε πολλά τόπικς που παύουν να παρέχουν ουσιαστική πληροφορία στον επισκέπτη. Αυτός είναι ο ρόλος μου. Τώρα μπαίνει κάποιος να διαβάσει αν αξίζει να πάει στο Μετρό και πρέπει να πάει σελίιιιιιδες πίσω για να διαβάσει ένα ουσιαστικό σχόλιο. Το site λοιπόν χάνει το ρόλο του.

    Και κάτι τελευταίο: Τρεις άνθρωποι μου έχουν στείλει ΠΜ για το συγκεκριμένο topic οτι το έχετε μετατρέψει σε παιδική χαρά. Από τη μεριά μου, πιο πολύ με νοιάζει να ικανοποιήσω αυτούς τους ανθρώπους, παρά το πως θα χαρακτηρίσεις το επίπεδό μου. Δε με πειράζει καθόλου, είναι φυσιολογικό να κατηγορείται όποιος προσπαθεί να βάλει στα πράγματα μια τάξη. Σε καταλαβαίνω λοιπόν. Προσπάθησε να κάνεις κι εσύ το ίδιο όμως.

    Αγαπητέ jorge νομίζω πως τα πήρες υπερβολικά στο κρανίο. Συμφωνώ πως κάποιες φορές γράφονται μηνύματα που θα έπρεπε να στέλνονται με ΠΜ και νομίζω πως εγώ τουλάχιστον σου έχω αποδείξει το πόσο σέβομαι το ρόλο σου ως διαχειριστή και τις υποδείξεις σου. Για αυτό άλλωστε και σου ζήτησα συγνώμη αλλά και δεν συνέχισα τη δημοσίευση μηνυμάτων τύπου ΠΜ. Νομίζω όμως πως είσαι αρκετά απότομος στην αντίδρασή σου. Συγνώμη που σου κάνω υποδείξεις αλλά αυτές συνοψίζονται μόνο στον τρόπο που εκφράζεις τις αντιρήσεις σου και όχι στο πως θα κάνεις τη δουλειά σου. Πάντα καλοπροαίρετα...

    Και τώρα στο θέμα μας. Χθες πήγα και πάλι στο Μετρό. Τεράστια έκπληξη για άλλη μια φορά. Ο Κότσιρας είπε κάποια διαφορετικά τραγούδια από την τελευταία φορά που τον είδα. "Αν δε μ' αγαπάς", "Δραπετσώνα" "Το αμάρτημα" και η μεγάλη έκπληξη ήρθε όταν είπε το "Oh!Darling" των Beatles!!! Το αφιέρωσε σε μία φίλη του από την Κύπρο. Απίστευτος!!!