ελληνική μουσική
    776 online   ·  210.851 μέλη

    Η επιστροφή της Μαρινέλλας...

    pokopik
    09.12.2006, 21:22
    νομιζω οτι η Μαρινελα δεν ειναι του βαθμου που περιγραφετε "αντιποιοτικη η' μη εντεχνη"..
    εχει πει και μεγαλα τραγουδια..Κι αλλες ερμηνευτριες που υπερεκτιμουνται γενικως,εχουν πει μεγαλες εντεχνες "πατατες' η' εμπορικα ευκολα σουξεδακια βλεπε Βιταλη ("χορεψτε γιατι χανομαστε.."),Αρβανιτακη (Ξεθαψε και επανεκτελεσε το μισο ρεπερτοριο της Βανου για να βρει επιτυχιες..) κτλ κτλ.
    Ας ειμαστε λοιπον πιο δικαιοι!
    eneni
    09.12.2006, 22:28
    εμενα δε μου πολυαρέσει η Μαρινέλλα. Κατι δε μου κολλάει, μου φαινεται οτι κανει παραφωνίες.
    Την είδα βέβαια πριν ενα χρόνο στη συναυλία για τη Μοσχολιού και ομολογώ πως επαθα πλάκα με το πόσο καλά διατηρείται η φωνή της και με τη δυναμη που εβγαζε στη σκηνή.
    nikos_music
    10.12.2006, 04:27
    Παράθεση:

    Το μέλος pokopik στις 09-12-2006 στις 21:22 έγραψε...

    νομιζω οτι η Μαρινελα δεν ειναι του βαθμου που περιγραφετε "αντιποιοτικη η' μη εντεχνη"..
    εχει πει και μεγαλα τραγουδια..Κι αλλες ερμηνευτριες που υπερεκτιμουνται γενικως,εχουν πει μεγαλες εντεχνες "πατατες' η' εμπορικα ευκολα σουξεδακια βλεπε Βιταλη ("χορεψτε γιατι χανομαστε.."),Αρβανιτακη (Ξεθαψε και επανεκτελεσε το μισο ρεπερτοριο της Βανου για να βρει επιτυχιες..) κτλ κτλ.
    Ας ειμαστε λοιπον πιο δικαιοι!



    Εγώ αυτό που γουστάρω στην Μαρινέλλα είναι που τα είπε όλα. Ακομπλεξαριστη και χωρίς ταμπέλες. Υποστηρίζει πάντα πως είναι λαική τραγουδίστρια παρόλο που οι δυνατότητες της είναι και για άλλα πράγματα και το απέδειξε.
    Αυτά περί συζητήσεων "ποιότητας" έχει πει και η ίδια πολύ ντόμπρα ότι είναι μαλ...

    nikos_music

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : nikos_music στις 10-12-2006 05:16 ]


    christos-reg
    12.12.2006, 12:41
    Φωτογραφίες μου από το πέρασμα μου από το Αθηνών Αρένα (10/12/2006).

    Μαρινέλλα-Ρέμος

    Φώτο 1
    Φώτο 2
    Φώτο 3
    Φώτο 4
    Φώτο 5
    Φώτο 6
    Φώτο 7
    Φώτο 8

    Μαρινέλλα-Ρέμος-Θεοφάνους

    Φώτο 1
    Φώτο 2

    Φωτογραφικό σετ

    Μαρινέλλα και τα παιδιά...

    Φώτο 1
    Φώτο 2
    Φώτο 3
    Φώτο 4

    Μαρινέλλα-Solo

    Φώτο 1
    Φώτο 2
    Φώτο 3
    Φώτο 4
    Φώτο 5
    Φώτο 6
    jorge
    12.12.2006, 12:46
    Αυτές είναι φωτογραφίες, συγχαρητήρια Χρήστο
    eleni
    12.12.2006, 18:21

    Jorge, λέμε οτι βγάλαμε και εμείς φωτογραφίες.....christos-reg μπράβο...