ελληνική μουσική
    1008 online   ·  210.857 μέλη

    Όποιος ξέρει... να σηκώσει το χέρι!

    Fler
    02.07.2007, 18:57
    Παράθεση:

    Το μέλος Steppenwolf στις 02-07-2007 στις 18:04 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος swkraths στις 03-02-2007 στις 06:19 έγραψε...

    Αν είναι πραγματικός έρωτας πιστεύω δε ξεθυμαίνει ποτέ.....



    Αχ δε μπορώ να τα ακούω αυτά...
    Εννοείται ότι εξ ορισμού ο έρωτας έχει ημερομηνία λήξης..
    Μη τα γράφετε αυτά έτσι, γιατί κάποιοι τα πιστεύουν και συνέχεια θα απογοητεύονται όταν θα διαπιστώνουν ότι κάτι τέτοιο δεν ισχύει!

    Όσο για το θέμα της παρανομίας που μας έλκει κτλ κτλ, εγώ έχω βρεθεί σε "παράνομη κατάσταση" και ειλικρινά, ακόμα κι αν θεωρήσουμε ότι στην αρχή η παρανομία σε εξιτάρει, προσωπικά τουλάχιστον πολύ γρήγορα τη βρήκα υπερβολικά περιοριστική. Όχι μόνο δεν έκανε το "πάθος" να φουντώσει περισσότερο, αλλά μάλλον το έστειλε για βρούβες...







    Τουλάχιστον για το πρώτο σκέλος. Ε, το δεύτερο επεξεργάζεται αλλά μάλλον θα συμφωνήσω. Βέβαια η πίεση λόγω του περιοριστικού της "παρανομίας" έρχεται λίγο αργότερα, οπότε στην αρχή είναι απόλυτα λογικό να μοιάζει ελκυστικό. Και το δοκιμάζεις. Μετά..? (ελπίζεις να "νομιμοποιηθεί"..??)
    StavmanR
    02.07.2007, 19:29
    Παράθεση:

    Το μέλος asxetos στις 02-07-2007 στις 16:47 έγραψε...

    Καλησπερα Σταυρο..
    Ο προβληματισμος σου μου εφερε και εμενα εναν αλλο προβληματισμο.
    Αυτο που λενε πως ο ερωτας περναει μεσα απο το στομαχι. Τοσα χρονια οσες φορες ημουν καμμενος, ερωτευμενος, δεν το ενιωσα ποτε αυτο. Διαπιστωσα μαλλον οτι εφταιγε που οι γυναικες της ζωης μου, δεν ηξεραν να μαγειρευουν ουτε τηγανιτο αυγο. Οποτε μηπως ειναι ενας μεγαλος μυθος; λεω τωρα εγω.



    Καλησπέρα φίλε μου asxetos. Λες να έχω τελευταία στομαχικές διαταραχές, νεύρωση και σημάδια έλκους γιατί πληγώθηκα ερωτικά ; Χμμμμ, θα το ψάξω. Ααααα, ζητείται γυναίκα να την ερωτευτώ γιατί τώρα τελευταία έχω και πρόβλημα πέψης...δοκίμασα σόδες και διάφορα όξινα και αντιόξινα αλλά τίποτα...
    Ωραία τα γουρουνάκια που έβαλες...Δεν πιστεύω να υποκρίπτει κάποιον υποβόσκουν χαρακτηρισμό της συμπεριφοράς του άντρα στις ερωτικές σχέσεις...
    Καλό απόγευμα σε όλους....
    asxetos
    02.07.2007, 20:53

    Γεια σου Σταυρο...
    Για τα γουρουνακια....οχι κανενας χαρακτηρισμος. Αντιθετως θα ελεγα.