ελληνική μουσική
    637 online   ·  210.870 μέλη

    Πρόβες για το 4ο Live: Φωτογραφίες, νέα, απρόοπτα

    KIT_KAT
    23.01.2007, 12:36
    Παράθεση:

    Το μέλος Giorgos στις 23-01-2007 στις 12:00 έγραψε...

    @Kit_Kat

    Και ναι, μπορεί να κατήντησε Λαμπίρη και να μη μας τιμά αυτό το βίντεο, όμως μετά από ό,τι έγινε, εγώ νιώθω θιγμένος. Και δυστυχώς έπρεπε να φτάσουμε σε τέτοιο σημείο αποκαλύψεων....Δε με απασχολεί όμως...Αν θέλει ο Jorge ας διαγράψει το βίντεο. Αν θέλει, ας διαγράψει και μένα. Ή ακόμα καλύτερα ας διαγράψει τον ageras (βασικά, τώρα που το ξανασκέφτομαι, αυτό μού φαίνεται καλύτερο). Όμως το είπα και πριν: δεν έχω να φοβηθώ τίποτα.



    Εγώ νομίζω πως το βίντεο είναι απλά ξεκατίνιασμα και δε συμβάλλει στο να καταλάβει κανείς ποιος έχει δίκιο και ποιος όχι. Μόνο την περιέργεια του λαμπιροτραφούς κοινού ικανοποιεί. Δεν ακούγεται καν τι λέτε.
    Για μένα από τη στιγμή που υψώνετε τη φωνή έχετε χάσει και οι δύο κάθε δίκιο. Μεγάλα παιδιά είστε, έλεος.
    uNick
    23.01.2007, 12:52
    Παράθεση:
    Το μέλος kifa στις 23-01-2007 στις 12:34 έγραψε...

    Παράθεση:
    Το μέλος stuff στις 23-01-2007 στις 12:32 έγραψε...

    A......Γιωργο μου χανεις σκηνες απείρου κάλλους....

    Κριμα ρε παιδια να τσακωνεστε.....παρτε μια και χαλαρωστε λιγο....


    Μιλάς κι εσύ ... ????
    που σε ρωτάω : " τελικά πόσα μέτρα κανουμε εισαγωγή " ..
    και η απάντηση ......





    Tziamourani
    23.01.2007, 13:04
    πως τα καταφέρατε έτσι βρε παιδιά????? Μήπως να κάνετε πρόβες το πρωί?


    ΠΡΩΥΝΥ ΤΥΠΥ με σήμα τον Υλιο !!!!

    Τελος πάντων για σοβαρευτείτε όλοι


    Astron
    23.01.2007, 13:04
    Βρε βραδυνύ τύπυ μήπως μας δουλεύετε;
    Επειδή ξέρω και τον Γιώργο και τον Μάνο μπορώ να επιβεβαιώσω ότι είναι και οι δύο άριστοι μουσικοί. Και μεταξύ μας ρε παιδιά θέλετε να πιστέψουμε ότι δεν βρίσκετε τα ακκόρντα του παλτού;; Ακόμα και τα λάθη μου φαίνονται εντελώς επιτηδευμένα.
    Λοιπόν, αυτοί ή μας δουλεύουν, ή ...μας δουλεύουν! Άλλο ενδεχόμενο δεν μπορώ να φανταστώ.

    Tziamourani
    23.01.2007, 13:09
    Παράθεση:

    Το μέλος Astron στις 23-01-2007 στις 13:04 έγραψε...

    Βρε βραδυνύ τύπυ μήπως μας δουλεύετε;
    Επειδή ξέρω και τον Γιώργο και τον Μάνο μπορώ να επιβεβαιώσω ότι είναι και οι δύο άριστοι μουσικοί. Και μεταξύ μας ρε παιδιά θέλετε να πιστέψουμε ότι δεν βρίσκετε τα ακκόρντα του παλτού;; Ακόμα και τα λάθη μου φαίνονται εντελώς επιτηδευμένα.
    Λοιπόν, αυτοί ή μας δουλεύουν, ή ...μας δουλεύουν! Άλλο ενδεχόμενο δεν μπορώ να φανταστώ.





    Μακάρι να μας δούλευαν Παύλο....Μόλις πήρα τηλ τον agera και μου είπε πως ψάχνει ήδη άλλον πιανίστα......σχεδόν μου το έκλεισε και δεν θέλει να το συζητάει.....
    rapsodos
    23.01.2007, 13:28
    Επιτέλους , ας διαγράψει κάποιος αυτά τα άτομα απο το site. Δε μπορεί ο κάθε ageras και giorgos να δημιουργούν εντάσεις πριν απο ένα τέτοιο γεγονός. Έλεος πια !!!!!!!!!!!
    XeniaRodo
    23.01.2007, 13:52
    Παράθεση:

    Το μέλος Tziamourani στις 23-01-2007 στις 13:09 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Astron στις 23-01-2007 στις 13:04 έγραψε...

    Βρε βραδυνύ τύπυ μήπως μας δουλεύετε;
    Επειδή ξέρω και τον Γιώργο και τον Μάνο μπορώ να επιβεβαιώσω ότι είναι και οι δύο άριστοι μουσικοί. Και μεταξύ μας ρε παιδιά θέλετε να πιστέψουμε ότι δεν βρίσκετε τα ακκόρντα του παλτού;; Ακόμα και τα λάθη μου φαίνονται εντελώς επιτηδευμένα.
    Λοιπόν, αυτοί ή μας δουλεύουν, ή ...μας δουλεύουν! Άλλο ενδεχόμενο δεν μπορώ να φανταστώ.





    Μακάρι να μας δούλευαν Παύλο....Μόλις πήρα τηλ τον agera και μου είπε πως ψάχνει ήδη άλλον πιανίστα......σχεδόν μου το έκλεισε και δεν θέλει να το συζητάει.....



    σοβαρά?
    -ρε παιδιά ακούτε τι λένε στο βίντεο ή όχι?-
    uNick
    23.01.2007, 13:59
    Πάντως αυτή η ιστορία εμάς μας βολεύει... Θα έχει περισσότερο χρόνο ο Giorgos να αφοσιωθεί στις πρόβες του δικού μας - ανώνυμου - group και να μαγέψουμε τα πλήθη στο live!!!!!!
    Giorgos
    23.01.2007, 14:00
    Παράθεση:

    Το μέλος Tziamourani στις 23-01-2007 στις 13:09 έγραψε...

    Μακάρι να μας δούλευαν Παύλο....Μόλις πήρα τηλ τον agera και μου είπε πως ψάχνει ήδη άλλον πιανίστα......σχεδόν μου το έκλεισε και δεν θέλει να το συζητάει.....


    Α ναι;;; Μώρε μπράβο...Ακόμα δεν τον θάψαμε τον μακαρίτη... Βλέπω δεν έχασε ώρα ο..."φίλος" μας.

    Λυπάμαι, λυπάμαι ειλικρινά...
    XeniaRodo
    23.01.2007, 14:03
    Kάτσε να πάρω το Σταύρο ένα τηλεφωνάκι....

    εδώ που τα λέμε Γιώργο, δε συγκρίνονται τα μαλλιά του Λάντσια με τα δικά σου....
    jorge
    23.01.2007, 14:30
    Παιδιά είναι απαράδεκτα τέτοια φαινόμενα σε γκρουπ που θα παίξουν στο Live.

    Επομένως, με λύπη σας ανακοινώνω πως το συγκεκριμένο σχήμα μόλις βγήκε από το πρόγραμμα.
    Aiolos_m
    23.01.2007, 14:35
    Παράθεση:

    Το μέλος rapsodos στις 23-01-2007 στις 13:28 έγραψε...

    Επιτέλους , ας διαγράψει κάποιος αυτά τα άτομα απο το site. Δε μπορεί ο κάθε ageras και giorgos να δημιουργούν εντάσεις πριν απο ένα τέτοιο γεγονός. Έλεος πια !!!!!!!!!!!



    τώρα εσύ πας γυρεύοντας μου φαίνεται...


    XeniaRodo
    23.01.2007, 14:39
    καλά ντε....

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : XeniaRodo στις 23-01-2007 14:54 ]


    jorge
    23.01.2007, 14:40
    Σςςςςςςςς !
    Aiolos_m
    23.01.2007, 14:44

    Και καλά τώρα πάτε να τα καλύψετε ε;;; Ποιός σας τα έχει μάθει αυτά τα κόλπα; Εγώ έχω ήδη στείλει το ρεπορτάζ στη Λαμπίρη και αναμένω απάντηση για το αν θα είναι πρώτο θέμα ή δεύτερο! Και έχω και ντοκουμέντα (δε σας λέω από ποιόν) με ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ του τσακωμού...


    Giorgos
    23.01.2007, 14:50
    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 23-01-2007 στις 14:30 έγραψε...

    Παιδιά είναι απαράδεκτα τέτοια φαινόμενα σε γκρουπ που θα παίξουν στο Live.

    Επομένως, με λύπη σας ανακοινώνω πως το συγκεκριμένο σχήμα μόλις βγήκε από το πρόγραμμα.


    Jorge για ό,τι έγινε...Μάλλον όμως αυτή είναι η καλύτερη λύση, έτσι όπως έγιναν τα πράγματα...

    Έτσι κι αλλιώς, εγώ αποχώρησα οικιοθελώς (υπάρχει και μια αξιοπρέπεια εξάλλου). Οι πιθανότητες να λάβω ικανοποίηση είναι μάλλον μηδαμινές, οπότε λίγο με αγγίζει. Κάποιους άλλους να δω πόσο θα τους πονέσει, που ακόμα δεν ξημέρωσε η επόμενη μέρα καλά καλά και ξεκίνησαν τα τηλεφωνήματα για...αντικαταστάτες!

    Υ.Γ.: Jorge, ειλικρινά λυπάμαι για ό,τι έγινε. Αναλογιζόμενος όμως και τις πρόβες που έχουμε κάνει αλλά και το ότι υπάρχουν και άτομα που δεν φταίνε στην όλη υπόθεση, ρωτάω το εξής: υπάρχει έστω και μια πιθανότητα να παίξει τελικά το σχήμα μας στο live και να διώξεις μόνο τον agera; Ξέρω ότι τώρα που είσαι δουλειά δεν μπορείς να δεις το βίντεο. Όταν όμως το δεις, είμαι σίγουρος πως θα πειστείς για το ποιος φταίει τελικά...Και φυσικά έχεις την εξουσία να το κάνεις. Δε θέλω να σε επηρεάσω περαιτέρω βέβαια, κάνε ό,τι καταλαβαίνεις.
    antreas_dr
    23.01.2007, 14:50
    Jorge θέλεις να χάσεις τέτοιο σχήμα απο το live?
    Δες αυτό πρώτα και θα αλλάξεις γνώμη!



    Giorgos_arazei
    23.01.2007, 14:57
    Μα...θα μας πει επιτελους κανεις τι γινεται? Πλακα κανετε ή όντως ετσι εχουν τα πραγματα?Μπερδευτηκα λεμεεεεε..
    lvicky
    23.01.2007, 15:00
    Παιδιά ΚΟΡΥΦΑΙΟ!!!! μπορείτε να μου το στείλετε???
    ΑΝΔΡΕΑ????

    Νομιζω τρέμει η θέση του καλλιτέχνη στο Fever!!!!
    uNick
    23.01.2007, 15:06
    Πείτε μας τώρα ότι στο live θα ερμηνεύσετε και Μακρόπουλο!!!!!!!!!!!
    Αγκαλιά με τις........ λουλουδούδες θα είμαι!!!!!!
    (και για όσους έχουν απορίες, εγώ θα τις φέρω τις λουλουδούδες... από το Romeo!!! )