ελληνική μουσική
    784 online   ·  210.971 μέλη

    Σεμινάρια Υποκριτικής από 40 euro!!!

    Solfezos
    18.06.2010, 20:37

    Επειδή ίσως υπάρχουν και άλλα άτομα εδώ μέσα που μπορεί να ενδιαφέρονται για μαθήματα και σεμινάρια υποκριτικής, όπως εγώ,  και αφού διανύουμε μέρες οικονομικής κρίσης, θεώρησα καλό να αναφέρω/ενημερώσω γι αυτά τα πολύ οικονομικά σεμινάρια που βρήκα!

     

    Τα σεμινάρια θα γίνουν στο θεατρικό εργαστήρι "Teatro Piccolo" (Ιούνιο, Ιούλιο, Αύγουστο) και είναι τα εξής:

    * Βασικές Τεχνικές του ηθοποιού στο φακό

    * Το θέατρο ως μέσο αυτοέκφρασης και απελευθέρωσης

    * Βασικές αρχές υποκριτικής

    * Προετοιμασία για τις εισαγωγικές εξετάσεις του Υπουργείου Πολιτισμού

     

    Το site της σχολής για περισσότερες πληροφορίες ειναι http://www.teatropiccolo.gr

    Η σχολή βρίσκεται στο Μετς, Μάρκου Μουσούρου 3 τηλ. 210 92 35 575

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Solfezos στις 18-06-2010 20:42 ]


    StavmanR
    18.06.2010, 22:53

    Μεταξύ μας, σεμινάρια υποκριτικής λαμβάνουμε καθημερινά μέσα από τις τηλεοράσεις με πολύ λιγότερα (νομίζω περί των 10ευρώ μηνιαίως ενσωματωμένα στο λογαριασμό της ΔΕΗ). Πολιτικοί, έντεχνοι, ιερείς, παράγοντες αθλητισμού κλπ.

    Ρίξε λίγο το κασε γιατί το δημόσιο είναι εκτός ανταγωνισμού... {#emotions_dlg.biggrin}


    musichell
    18.06.2010, 23:02

    Νομίζω πως τα 40 ευρώ είναι μια καλή τιμή μιας και περιλαμβάνει προετοιμασία για τις εξετάσεις του Υπουργείου της τεως υπουργού Κας Γκερέκου.....σε αντίθεση με τα (χρυσοπληρωμένα στην ουσία) καθημερινά σεμινάρια υποκριτικής όλων των παραπάνω τα οποία είναι επιπέδου θιάσου 3ης κατηγορίας  πιστεύοντας πως μας πείθουν υποτιμώντας την νοημοσύνη μας..

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : cat66 στις 18-06-2010 23:03 ]


    Solfezos
    19.06.2010, 17:31

    Με το τραμ στάση Ζάππειο.