ελληνική μουσική
    776 online   ·  210.851 μέλη

    Τι γνώμη έχετε γία σημερινές γθναίκες????

    vasilis1510
    16.06.2007, 20:01
    pisteuo oti shmera oi gunaikes exoun trelathei telios!!!
    tora tha mou peite giati to leo auto eee?
    loipon!
    katarxhn lene oti emeis oi antres shmera den eimaste koinigoi kai pos na eimaste afou apo prosopikh empiria kathe fora pou blepo mia omorfh kopela ston dromo kai ths kano "kopliman" h tha me sthlei ston agiristo h tha mou ksinhsei thn mourh kai go meta loipon pos tha tis koinigiso ??????
    meta!
    oles koitane pos tha tis kerasoume kana poto , ana exoume kalo amaksi , kai pos tha tis plirosoume to noiki kai pola alla pou tha ta poume sthn sunexia
    punkster
    16.06.2007, 21:41
    Εχεις καπου δικο αλλα δεν ειναι απολυτο αυτο που λες...

    Δεν ενδιαφερονται ολες οι γυναικες μονο για αυτα που λες και αυτα που δεν ειπες ακομα αλλα θα μας πεις στην συνεχεια..
    Για καποιες υπαρχουν πολυ πιο σημαντικα πραγματα...

    Προφανως ομως δεν ειχες ακομα την τυχη να γνωρισεις μια τετοια γυναικα...




    vasilis1510
    17.06.2007, 03:27
    koita na deis xristinaki !!!!
    se ayto pou les den antilego kai simfono apolita h alithia einai oti den exo gnorisei kapoia tetoia akoma alla exo gnorisei poles pou kanoun auto pou eipa parapano.
    mia fora mia me elege anesthito gia ti den thn kernaga !!!!!!!!
    pos na thn keraso apo thn stigmh pou ksero oti hrthe mazi mou mono kai mono gia to kerasma????
    movflower
    17.06.2007, 14:19
    Παράθεση:

    Το μέλος vasilis1510 στις 17-06-2007 στις 03:27 έγραψε...

    koita na deis xristinaki !!!!
    se ayto pou les den antilego kai simfono apolita h alithia einai oti den exo gnorisei kapoia tetoia akoma alla exo gnorisei poles pou kanoun auto pou eipa parapano.
    mia fora mia me elege anesthito gia ti den thn kernaga !!!!!!!!
    pos na thn keraso apo thn stigmh pou ksero oti hrthe mazi mou mono kai mono gia to kerasma????



    Μπορεί να κυνηγάς τις λάθος γυναίκες... όπως όλοι όσοι μοιράζονται το ίδιο παράπονο με σένα....
    Και όπως λένε μερικές γυναίακες ότι δεν υπάρχουνε άντρες για σχέση αλλά μόνο για σεξ.... ε κι αυτές κάποιο λάθος κάνουν...
    punkster
    17.06.2007, 18:11
    Παράθεση:

    Το μέλος vasilis1510 στις 17-06-2007 στις 03:27 έγραψε...

    mia fora mia me elege anesthito gia ti den thn kernaga !!!!!!!!
    pos na thn keraso apo thn stigmh pou ksero oti hrthe mazi mou mono kai mono gia to kerasma????



    Xα χα χα!!!




    Ε, ενταξει...Παρατραβηγμενες καταστασεις!! Μπραβο στο κουραγιο σου!!

    Προσπαθησε να καταλαβεις γιατι σε ελκουν αρχικα τετοιες γυναικες...

    Αφου ειδες οτι δεν σου κανουν, δεν αξιζει να γυριζεις παντα στο ιδιο που σε απογοητευει και δε σε γεμιζει! Οταν αναγνωρισεις το στραβο σημαδι, τοτε θα μπορεις και να το αποφυγεις!

    Ψαξε την τυχη σου αλλου, σε κατι διαφορετικο, που δεν τολμησες μεχρι τωρα. Μπορει αυτη η γυναικα, να πλησιασει περισσοτερο αυτο που ψαχνεις.



    vasilis1510
    18.06.2007, 23:13
    basika to thema pou ebala den htan mono gia mena!!!
    aplos hthela na do ti gnomh exei o kosmos !
    ego exo dei oles tis pleures den mporo na po oti oles oi sxeseis mou mou htan me skartes gunaikes eixa sxesh kai me poli kales kopeles aplo0s edosa kapoia paradigmata
    back_in_black
    18.06.2007, 23:31
    Σκέφτηκες ποτέ ότι ίσως εσύ να μην είσαι ο κατάλληλος γι' αυτές; Και αν και δεν θα το έκανα ποτέ να πάω με κάποιον για το κέρασμα, δεν θα με γοήτευε ένας άντρας που θέλει να το παίξει κυνηγός και δεν προσφέρεται να κεράσει ένα ποτό...


    StavmanR
    20.07.2007, 22:28
    Καθένας μας τελικά βρίσκει αυτό που ψάχνει σε αυτή τη ζωή. Κι έπειτα αναρωτιέται, "τελικά αυτό ήθελα;". Η απάντηση έρχεται από το στόμα του Πρωθυπουργού: "πρόσεχε τί εύχεσαι γιατί ενίοτε βγαίνει αληθινό...".
    Ως προμεσήλιξ ανήρ, έχω μία αρκετά καλή άποψη για τις γυναίκες. Έχω παρατηρήσει ότι όπως και το άλλο φύλο ανταποκρίνεται στα ερεθίσματα του περιβάλλοντος. Ο καθείς χρησιμοποιεί ένα συγκεκριμένο πλαίσιο επικοινωνίας σε αυτή τη ζωή, στο οποίο θα ανταποκριθεί αντίστοιχος δέκτης. Αν θέλω πχ. να συνδιαλλαγώ με πνευματικό όν, δεν μπορώ να περιμένω να μοιάζει με την τάδε Στάρλετ καθώς στην ουσία δεν θα έπρεπε να με ενδιαφέρει. Αν θέλω να γεμίσω τις αισθήσεις μου θα απευθυνθώ σε αντίστοιχες γυναίκες. Κι εδώ μπαίνει το θέμα "τα θέλω όλα". Και ακολουθεί η απάντηση "Δεν ξέρεις τί θες...". Και ποιος είσαι εσύ;;Σάμπως τα έχεις όλα, για να περιμένεις να σου ανταποκριθεί κάποιος που επίσης τα έχει όλα;;;
    Όταν η μόνη μου έννοια είναι να φορέσω χρυσό σταυρό (με ανοιχτό πουκάμισο), να καβαλήσω το νοικιασμένο κάμπριο και να κυματίσω την νέα μου πιστωτική ωσάν τη γαλανόλευκη μπρος στα μάτια των θαμώνων της παραλιακής, έχω κάνει το πρώτο βήμα της επιλογής υποσυνείδητα (ή και συνειδητά). Και 3 μέρες αργότερα πέφτω στα πρόθυρα αλκοολισμού προσπαθώντας να πνίξω τα απομεινάρια του αποδεκατισμένου μου εγωισμού στις τελευταίες σταγόνες Ιωάννη του Περιπατητή, επειδή η εν λόγω εθεάθη με νεαρό με πιο φορτωμένη πιστωτική. Δράση και αντίδραση, αίτιο και αποτέλεσμα, θετικό και αρνητικό, παρουσία και απουσία, νόμοι του σύμπαντος...Δεν υπάρχει το ένα δίχως το άλλο. Έχουν την τάση να συγκρουστούν μέχρις εσχάτων. Και οι συγκρούσεις δημιουργούν ζωή, συναίσθημα, λογική...
    Για να καταλάβεις τί είναι σήμερα οι γυναίκες, δεν έχεις παρά να αναλύσεις το έτερον, το αντίθετο, τη δράση ώστε να καταλήξεις στην αντίδραση. Μέσα σου θα βρεις απαντήσεις...
    StavmanR
    21.07.2007, 13:22
    Την αντίστοιχη με εκείνη που έχω για τους σημερινούς άντρες...
    Υπάρχουν όλων των ειδών τα "φιντάνια". Είναι θέμα προσωπικών σου επιλογών να μπεις στον κατάλληλο κήπο και να διαλέξεις το κατάλληλο άνθος (ή και γαϊδουράγκαθο...).
    StavmanR
    21.07.2007, 13:26
    Παράθεση:

    Το μέλος back_in_black στις 18-06-2007 στις 23:31 έγραψε...

    Σκέφτηκες ποτέ ότι ίσως εσύ να μην είσαι ο κατάλληλος γι' αυτές; Και αν και δεν θα το έκανα ποτέ να πάω με κάποιον για το κέρασμα, δεν θα με γοήτευε ένας άντρας που θέλει να το παίξει κυνηγός και δεν προσφέρεται να κεράσει ένα ποτό...





    Υποσυνείδητα θέτεις τους όρους του κυνηγιού, δηλαδή τα όπλα. Άρα, έχεις κάνει ένα πρώτο ξεκαθάρισμα στο σε ποιους κυνηγούς απευθύνεσαι...