ελληνική μουσική
118 online   ·  208.897 μέλη

Σχετικά με την εγγραφή στο musicheaven, προς τους συντονιστές.

vouliakis
Βετεράνος
Chat
04.02.2008, 12:52
Liza32, ο κωδικός στέλνεται με αυτόματο τρόπο στη διεύθυνση email που έχεις δηλώσει όταν έκανες εγγραφή. Κανείς άλλος δεν τον γνωρίζει (ούτε ο admin).

Υπάρχει περίπτωση, το πρόγραμμα ηλεκτρονικής αλληλογραφίας που χρησιμοποιείς να "περάσει" αυτό το "αυτόματο" μήνυμα για spam mail και να το μετακινήσει στον αντίστοιχο φάκελλο. Δεν έχεις παρά να ψάξεις εκεί...

CROSS
MusicHeaven Guru
Chat
04.02.2008, 17:05
Μόνο αν έχεις ξεχάσει και τον κωδικό του μέηλ σου δεν θα μπορέσεις να ξαναέχεις τον λογαριασμό σου.Το είχα πάθει αυτό αλλά ευτυχώς τον θυμήθηκα.Αν δεν τον θυμάσαι ούτε εσύ σπάσε το κεφάλι σου και που θα πάει..θα το βρείς!
CROSS
MusicHeaven Guru
Chat
04.02.2008, 17:07
Παράθεση:

Το μέλος CROSS στις 04-02-2008 στις 17:05 έγραψε...

Μόνο αν έχεις ξεχάσει και τον κωδικό του μέηλ σου δεν θα μπορέσεις να ξαναέχεις τον λογαριασμό σου.Το είχα πάθει αυτό αλλά ευτυχώς τον θυμήθηκα.Αν δεν τον θυμάσαι ούτε εσύ σπάσε το κεφάλι σου και που θα πάει..θα το βρείς!

Δεν πρόσεξα ότι απευθυνόσουν στους συντονιστές.Sorry για την απάντηση
jorge
Musantiquus , Administrator
Chat
04.02.2008, 19:44
Παράθεση:

Το μέλος Julia1974 στις 04-02-2008 στις 10:51 έγραψε...

Αγαπητοί συντονιστές του forum, έχω ενα παράπονο. Λέτε ότι δεν πρέπει κάποιος να έχει δυο λογαριασμούς εδω μέσα, αλλά εγώ αναγκάστηκα να φτιάξω καινούριο, διότι, δεν θυμόμουν τον κωδικό μου, και ενω επανηλλημένα σας είχα ζητήσει να τον επαναφέρετε, δεν το κάνατε τελικά. Είμαι η Liza32, και χτες έκανα format στον υπολογιστή μου, με αποτέλεσμα να χαθούν σχεδόν τα πάντα. Όταν προσπάθησα να μπώ εδω, επειδή είχα σώσει τον κωδικό ώστε να μην τον γράφω συνεχώς όταν έμπαινα, δεν τον θυμόμουν καθόλου επειδή δεν τον είχα σημειώσει κάπου. Συγχωρέστε με για τον δεύτερο λογαριασμό, αλλά εδω θα μου στέλνετε μηνύματα απο δω και στο εξής. Θέλω να πιστεύω, ότι δεν θα επιτρέψετε να μπει κανείς στον παλιό μου λογαριασμό για οποιονδήποτε λόγο. Πάντως, θα ήθελα να έχω και τον κωδικό του παλιού λογαριασμού μου αν δεν σας είναι κόπος.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Liza32 δεν υπάρχει λόγος να έχεις δεύτερο λογαριασμό. Μπορούμε να σου στείλουμε ένα νέο κωδικό στο email που έχεις δηλώσει στο προφίλ του μέλους Liza32. Δεν μας ενημέρωσες οτι είχες πρόβλημα με τον κωδικό, αλλά μάλλον ακολούθησες την αυτόματη διαδικασία.

Συμπερασματικά:
- καταργείται ο νέος λογαριασμός που δημιουργησες
- στέλνουμε το νέο κωδικό σου στο email του λογαριασμού Liza32

Αυτά τα διάβασες;