ελληνική μουσική
    707 online   ·  210.832 μέλη

    Γνωριστε την Angela 77 (moderator του radio MH)

    PHILIPPOSSM
    04.02.2008, 11:39
    Η Angela 77 (moderator του radio MH) τα λεει ολα...εξω απο τα δοντια.
    Πολλοι απο εμας δεν την ξερουμε, δεν εμφανιζεται συχνα αναμεσα μας,αλλα οταν το κανει ζουμε μεγαλες στιγμες. Μαζι με την Sahkti και τον Orfeus (για foto) θα την συναντησουμε στις 17/2 για μια κουβεντουλα.
    Ρωτηστε την οτι θελεται να μαθεται για την λειτουργια του MH radio,και οτι αλλο......
    alena
    04.02.2008, 11:57
    Επιτέλους και μια γυναίκα!
    Αναμένουμε...
    Aiolos_m
    04.02.2008, 12:06
    Θα ήθελα να ρωτήσω την αφέντρα του ραδιοφωνικού μας σταθμού γιατί είναι τόσο ελαστική μαζί μας...
    alexia-vicky
    04.02.2008, 12:10
    Εγώ θέλω να την ρωτήσω (αφού τις δώσετε και ένα ΜΕΓΑΛΟ φίλι) πώς και με τί κριτήρια τα βγάζει πέρα με τις αιτήσεις για το σταθμό, το πρόγραμμα κλπ.

    Και πότε θα ξαναρχίσει εκπομπές με τον audioslave
    Tropaiatissa
    04.02.2008, 12:20
    Πώς έγινε moderator του radio και όχι σε κάποια άλλη κατηγορία;

    xristos_rock
    04.02.2008, 12:24
    Άν έχει μετανιώσει για κάποιο μέλος στο οποίο έδωσε εκπομπή. (Με ένα ναι ή όχι, χωρίς ονόματα βέβαια!!)
    Εγώ εξαιρούμαι από την απάντηση!
    Τα σέβη μου, αφεντικό!
    marylin
    04.02.2008, 12:41
    Εγώ δεν έχω να ρωτήσω κάτι, έχω όμως να πω ότι είναι ένα γλυκύτατο, ευγενέστατο και όμορφο πλάσμα!

    Σε κερδίζει από την πρώτη στιγμή που σου χαμογελάει και σε κοιτάζει!

    Να της δώσετε πολλά φιλιά και την αγάπη μου!
    heartbreak-kid
    04.02.2008, 18:32
    ερώτησις: τελικά θα βάλουμε διαφήμισι της κοκα κόλα(ς) και του εργοστασίου αλουμινίων που λέγαμε στην πρώτη(και μοναδική) συνάντησι παραγωγών?
    Termite
    05.02.2008, 14:49
    Εχω συνθέσει ενα σήμα που μπορεί να χρησιμοποιηθεί απο τους παραγωγούς για το ράδιο. Θα υιοθετηθεί;

    Αν οι αιτήσεις για το ράδιο ήταν απο πολλά μέλη τόσο που με ένα δίωρο την εβδομάδα να καλύπτονταν όλοι, δε θα ήταν άδικο για κάποιους να έχουνε παραπάνω απο δύο ώρες εκπομπή την εβδομάδα;

    Κάθε πόσο βλέπει αν αυτός που έχει δεσμέυσει ενα δίωρο, ειναι συνεπής στο ραντεβού του και στις πόσες "ασυνέπειες" κόβεται;

    Και πέρα απο τις ερωτήσεις...να ξέρετε οτι δεν σας έχω ανάγκη Φίλιππε να της μεταφέρετε τίποτα!!! Της τα λέω εγώ μόνος μου! Αντζελα, thanks για όλα!





    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Termite στις 05-02-2008 14:51 ]


    PashalinaMakia
    05.02.2008, 16:12
    Ποιά είναι η αγαπημένη σου εκπομπή απο όλες αυτές που κατά καιρούς έχεις ακούσει??
    χιχιχιχι η κακούργα βρήκα ερώτηση δίκοπο μαχαίρι...χαχα
    MPara
    05.02.2008, 17:14
    Καλησπέρα κι από μένα και καλές εκπομπές.
    Πειράζει να ρωτήσω κάτι προσωπικό?

    Όταν πρωτογνωρίζει έναν άνθρωπο (άντρα ή γυναίκα,δεν έχει σημασία),τί είναι αυτό που της τραβάει την προσοχή και της κάνει καλή ή ακόμα και κακή εντύπωση?
    Με δυο λόγια,τί προσέχει σε ένα άτομο?

    Αυτά και τα φιλιά μου!

    --Elena--
    05.02.2008, 17:40
    1)Πώς νιώθεις όταν μερικές φορές σου επιτίθονται μέλη που δεν τους έκανες δεκτή κάποια αίτηση?
    2)Πώς κι έχεςι δώσει σε πολλά παιδιά(και βάζω κι εμένα μέσα)εκπομπή,ενώ είναι μικρά σε ηλικία(πχ.15-18)??
    3)Υπάρχει το ενδεχόμενο ο σταθμός του musicHeaven να μεταδίδεται και στα FM??Το συζητάγαμε πέρσυ με το gorge και είχε πει ότι από φέτος θα το δούμε....

    Αυτά!!!!Να της δώσε τε ένα τεράστιο φιλιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Φιλάκια!!!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : --Elena-- στις 05-02-2008 19:31 ]


    pastella
    05.02.2008, 18:14
    Θα συμφωνήσω με την απορία την Αλεξίας. Πότε επιτέλους θα σε ξανακούσουμε;;; Οι Κυριακές δεν είναι πια το ίδιο!!!

    Και 2 ερώτησεις:

    - Τι θα σε έκανε να αφαιρέσεις τις ώρες από κάποιον παραγωγό (εκτός από την μή τήρηση των κανονισμών) ή γενικά να καταργήσεις μια από τις εκπομπές;

    - Ο σταθμός έχει περιορισμένο ακροατήριο, αλλά αρκετοί από τους παραγωγούς ξεχωρίζουν προσφέροντας πρωτότυπες εκπομπές, ωραία μουσική και αξίζει να τους ακούς. Έχεις κάποιες ιδέες που θα μπορούσαν να εκμεταλλευτούν αυτό το στοιχείο και να δώσουν μεγαλύτερη ώθηση στο σταθμό;

    Τσάκωσε και μια μιας και σε πάω και το ξέρεις
    blackdragon
    06.02.2008, 13:50
    Χμμμμμ.......εγώ περιμένω να δω τις απαντήσεις στις ερωτήσεις των άλλων....................
    vero
    06.02.2008, 19:01
    θα βγω λιγο εκτος του μιουζικ χεβεν
    τι κανεις τις ελευθερες ωρες σου?
    που πας για καφε?
    τι δουλεια κανεις?




    fantasma
    06.02.2008, 19:30
    ...αν κάτι σε "χαλαγε"... στην "εσπαγε" στο ΜΗ θα εβγαινες να το πεις δημοσια? ή θα κρυβόσουν στη σιωπή σου.....

    πως θα σου φαινοταν η ιδεα αν σε λιγο καιρο (που το βλεπω να πλησιαζει πολυ αυτό...) αρχιζαν οι διαφημισεις στο ΜΗραδιο...?


    ilio
    07.02.2008, 10:20
    1.Γιατί επέλεξες να είσαι mod στο ραδιόφωνο
    του musicheaven και όχι mod στο φόρουμ απλά;
    Γιατί σου αρέσει;Μήπως έχεις κάποια ιστοριούλα
    σχετικά με το ράδιο;

    2.Τι είναι αυτό που σε ελκύει σε μια εκπομπή;
    Ποια τα συστατικά μιας καλής,κατά την γνώμη σου,
    εκπομπής;

    3.Τι θεωρείς πως λείπει αυτή τη στιγμή από το
    ραδιόφωνο του musicheaven;


    Αυτά τα ολίγα αρχηγέ του ραδιοφώνου μας ....
    ariadni0909
    07.02.2008, 11:15
    Τον πατσα τον τρως?
    Termite
    07.02.2008, 18:55
    Παράθεση:

    Το μέλος ariadni0909 στις 07-02-2008 στις 11:15 έγραψε...

    Τον πατσα τον τρως?



    Απίστευτο!!!
    despinakontogianni
    08.02.2008, 00:34
    Παράθεση:

    Το μέλος alena στις 04-02-2008 στις 11:57 έγραψε...

    Επιτέλους και μια γυναίκα!
    Αναμένουμε...



    Πεσ' τα!