ελληνική μουσική
    625 online   ·  210.885 μέλη
    jorge
    17.09.2004, 13:07
    Επειδή είδαμε κι αποείδαμε με τα free chats, είπα να αγοράσουμε ένα. Περιμένω εντυπώσεις, προβλήματα, παρατηρήσεις κλπ.

    Το link είναι ΕΔΩ.

    Στο Chat θυμίζω πως μπαίνουμε είτε από το μενού επάνω (Κοινότητα > Chat), είτε από την πρώτη σελίδα, κάτω από τους online χρήστες.
    jorge
    17.09.2004, 13:13
    Για ιστορικούς λόγους, ποδαρικό έκανε η Haroulinda ενώ ακολούθησε η Linda7
    Haroulinda
    17.09.2004, 13:46
    τι να πώ? κι άλλα? πολύ καλό!

    ... και έτσι είμαι η πρώτη γυναίκα στον κόσμο που πάτησε στο καινούργιο (αγορασμένο) ΜΗ τσιάτ ρούμ!

    Ευχαριστούμε!
    falimento
    17.09.2004, 13:49
    Γιώργο εγώ είχα προβλήματα.. Ήταν πολύ πολύ αργό..
    falimento
    17.09.2004, 13:54
    Quote:

    Το μέλος Haroulinda στις 17-09-2004 στις 13:46 έγραψε:

    ... και έτσι είμαι η πρώτη γυναίκα στον κόσμο που πάτησε στο καινούργιο (αγορασμένο) ΜΗ τσιάτ ρούμ!

    Ευχαριστούμε!

    [/I]




    ΤΣΙΑΤ ΡΟΥΜ??????

    Δεν μετέχουν γάτες Χαρουλίντα αλλά άνθρωποι!!!
    Μπορεί όμως στο μέλλον ο Jorge να σκεφτεί την υλοποίηση ενός τέτοιου chat!! U never Know!!

    "Δεν έχεις δηλώσει ακόμα συμμετοχή για το Live του Μusicheaven???
    Mπες γρήγορα στο Forum και δήλωσε συμμετοχή προτού χάσεις τη μεγάλη γιορτή!"




    [ Το μήνυμα επεξεργάστηκε από: falimento on 17-09-2004 13:56 ]
    jorge
    17.09.2004, 14:01
    Quote:

    Το μέλος falimento στις 17-09-2004 στις 13:49 έγραψε:

    Γιώργο εγώ είχα προβλήματα.. Ήταν πολύ πολύ αργό..





    Αργό μέχρι να ξεκινήσει; Για δώσε λεπτομέρειες...
    MariannaP
    17.09.2004, 14:03
    Kι εμένα μου άρεσε πολύ, αν και δε μου επιτρέπουν οι συνθήκες να τσατάρω...
    Δηλαδή εγώ ήμουν η τρίτη που μπήκε στο νέο chat?
    Haroulinda
    17.09.2004, 14:20
    Falimente...

    Είπα τσιάτ ρούμ που θα πεί Chat Room δεν είπα Νιάου ρουμ ή meow room! και στο κάτω κάτω αν τα καταφέρει ο Jorge να σκεφτεί την υλοποίηση ενός τέτοιου chat, μπορεί να τα καταφέρεις και εσύ να μιλάς καλήτερα...


    falimento
    17.09.2004, 14:56
    Quote:

    Το μέλος jorge στις 17-09-2004 στις 14:01 έγραψε:

    Αργό μέχρι να ξεκινήσει; Για δώσε λεπτομέρειες...

    [/I]



    Ήταν αργό και στο ξεκίνημα αλλά και μετά.. Δηλαδή άρχιζα να πληκτρολογώ και περίμενα αρκετά μέχρι να εμφανιστούν τα αντίστοιχα γράμματα στην οθόνη.
    Άσε θα δοκιμάσω και πιο μετά να ξαναμπώ και θα σου πω αν ξαναέχω τα ίδια
    falimento
    17.09.2004, 15:04
    Quote:

    Το μέλος Haroulinda στις 17-09-2004 στις 14:20 έγραψε:

    Falimente...

    Είπα τσιάτ ρούμ που θα πεί Chat Room δεν είπα Νιάου ρουμ ή meow room! και στο κάτω κάτω αν τα καταφέρει ο Jorge να σκεφτεί την υλοποίηση ενός τέτοιου chat, μπορεί να τα καταφέρεις και εσύ να μιλάς καλήτερα...








    Μην ανησυχείς καθόλου μιλάω αρκετές ξένες γλώσσες οπότε δεν νομίζω να δυσκολευτώ στην εκμάθηση!

    Είδες δεν είναι δύσκολο να πατάς alt+shift για να αλλάξει από ελληνικά σε αγγλικά και τούμπαλιν! Έπρεπε να σε εξαναγκάσω με το ΤΣΙΑΤ ΡΟΥΜ για να το γράψεις chat!

    αλλά το Τσιατ Ρουμ δεν μπορούσα να το αφήσω ασχολίαστο...
    Haroulinda
    17.09.2004, 15:11
    ... ααα τώρα κατάλαβα! Επειδή ξέρεις ξένες γλώσσες παιδί μου γι αυτό σε ενόχλησε το Τσιατ Ρούμ??? Εεεε δεν με νοιάζει... άμα γράφω μήν τα διαβάζεις!

    Τί σου είναι όμως εεεε? δεν είναι καθόλου δύσκολο να πατάς alt+shift για να αλλάξει από ελληνικά σε αγγλικά και τούμπαλιν... δεν χορταίνω να το πατώ!
    jorge
    17.09.2004, 15:12
    Quote:

    Το μέλος falimento στις 17-09-2004 στις 14:56 έγραψε:

    Ήταν αργό και στο ξεκίνημα αλλά και μετά.. Δηλαδή άρχιζα να πληκτρολογώ και περίμενα αρκετά μέχρι να εμφανιστούν τα αντίστοιχα γράμματα στην οθόνη.




    Έχει σχέση με τον υπολογιστή σου. Αν είναι σχετικά παλιός δικαιολογείται η αργοπορία του. Αν είναι καινούριος κατέβασε το καινούριο Flash από το http://www.macromedia.com/go/getflashplayer
    falimento
    17.09.2004, 15:15
    Eυχαριστώ Γιώργο..
    yiannisyiannis
    20.09.2004, 15:04
    Πάρα πολύ καλό το νέο chat. Καμιά σχέση με τα προηγούμενα, όλα τ’ άλλα ήταν απλές οδοντόκρεμες. Αφού εξοικειωθεί κανείς με τις νέες ρυθμίσεις για να το φέρει στα μέτρα του, διαπιστώνει ότι έχει πολλές δυνατότητες. Private συζητήσεις σε ξεχωριστά παράθυρα, επιτέλους Ελληνικά, smilies, ήχοι, χρώματα, φρου-φρου κι αρώματα. Γι’ αυτό λοιπόν όσοι φίλοι έχουν χρόνο για κουβεντούλα, ας κοπιάσουν για να το απολαύσουν το συντομότερο.
    butterfly_
    22.09.2004, 13:12
    καλα ολα τα λευτα το νεο μας chat!!!!δεν περιμενα να ειναι τοσο (μα τοσο)
    ΚΑΛΟ!!!




    αντε καλη μας διασκεδαση!!!
    δεν εχω λογια να το περιγραψω!!!