ελληνική μουσική
    470 online   ·  210.906 μέλη

    Πριν πάτε στον Τρίμη παρακαλώ τσεκάρετε εδω!!!

    mikefrag93
    19.02.2009, 21:08

    Πριν λιγες μέρες πήρα ένα πιατίνι(75ευρο) απο τον τριμη που αποδείχ8ηκε πως δεν μου άρεσε και έτσι το επέστρεψα και μου έδωσε μία βεβαίοση πώς μου χρωστάει 75 ευρο.όμως εγω  δεν εχω κάτι να παρω.

    οπότε αν καποιος θέλει να αγοράσει κάτι απο τον τριμη και μπορεί να μου κάνει αυτήν την εξυπιρέτηση,εστω και αν θέλει να πάρει κάτι πανω απο 75 ευρο,να μου πει για να παμε μαζι,να μου δώσει τα λεφτα στο χέρι και να του δώσω την βεβαίωση για να αγοράσει αυτο που θέλει(όλα αυτα βέβαια μπροστα στον μαγαζάτορα για να αποφευχθουν τυχον παρεξηγήσεις)


    djmetronomos
    19.02.2009, 21:39

    αν είναι να πάμε για ψώνια, γίνεται να με πας και στα Hondos? Και μετά θέλω σινεμά.


    mikefrag93
    20.02.2009, 15:23

    θα το ήθελα αλλα τα 75 ευρο είναι μόνο για τον τρίμη...και απ ό,τι ξέρω δεν έχει cinema.


    djmetronomos
    20.02.2009, 15:39

    ΟΚ, δεκτόν... Αλλά από περιέργεια: τι μάρκα ήταν το πιατίνι? Και τι δε σου άρεσε? Μιλάμε για Crash? Splash? Με 75 ευρώ δύσκολα θα βρεις πιατίνι της προκοπής. Στη θέση σου θα περίμενα να μαζέψω 150-200 και τότε θα ξαναπήγαινα. Έχε υπόψη ότι τα πιατίνια από μόνα τους δεν ακούγονται και τόσο όμορφα. Πρέπει να τα παίξεις μαζί με τα ντραμς. Ειδικά σε ένα κατάστημα όπου όταν το χτυπάς, συντονίζονται δεκάδες άλλα πιατίνια και μεταλλικά αντικέιμενα. Προσπάθησε να βρεις μαγαζί που να έχει δωμάτιο μονωμένο με ντραμς, να χωθείς μέσα και να το ακούσεις. Στην ανάγκη πάρε κι ένα φίλο μαζί σου, ντραμίστα με κάποια πείρα.


    mikefrag93
    20.02.2009, 18:17

    ενα ride 20αρι πηρα,της καταστροφης.απλος ειχα απιβδίσει λίγο γιατί ψάχνω καιρό και ειπα,"ελα μωρε,για το σπιτι το θέλω για να κάνω την δουλειά μου".αλλα μόλις το εφερα σπιτι και το εβαλα στο σετ κατάλαβα πως όντως δεν γίνεται να βρείς πιατίνι με 75 ευρο.γι αυτο μαζεύω τώρα για να βρω κάτι αλλο...