ελληνική μουσική
    525 online   ·  210.908 μέλη

    Wendy on air : Μηνύματα

    wendy
    26.03.2009, 23:06

    Από αυτό το Σάββατο αρχίζει η καινούργια εκπομπή μου με τίτλο «Χαμογέλασέ μου». Συντονιστείτε όλοι μαζί μου 21:00 με 22:00 για να απολαύσουμε τα αγαπημένα μας τραγούδια και να κάνουμε τις αφιερώσεις μας. Σε αυτή την εκπομπή όπως και σε κάθε εκπομπή, θα έχουμε ενα θέμα να συζητάμε παρέα, να ανταλλάσουμε απόψεις, να ακούμε προβλήματα πανω σ’αυτό και να βρίσκουμε λύσεις. Το θέμα μας, λοιπόν, για την πρώτη μας εκπομπή θα είναι Η ΑΓΑΠΗ. Θέλω να μιλήσουμε για την αγάπη γενικότερα, για το πώς την δείχνουμε, αλλά και πώς την εισπράττουμε. Να μιλήσουμε ακόμη και για την αγάπη για τους φίλους μας, για το άλλο μας μισό, για τους συγγενείς μας κλπ...
    Σας περιμένω όλους το Σάββατο 21:00 με 22:00 να αφιερώσουμε τραγούδια στα αγαπημένα μας πρόσωπα και να μιλήσουμε για το πιο έντονο συναίσθημα.

    Μέχρι τότε περιμένω τα μηνύματά σας για τα αγαπημένα σας τραγούδια και όλες τις αφιερώσεις. Ελπίζω να μην απογοητεύσω κανέναν.{#emotions_dlg.biggrin}


    Tasos19programer
    26.03.2009, 23:40

    Μωρό μου ανυπομονώ να ακούσω την πρώτη σου εκπομπή!Είμαι σίγουρος ότι από την αρχή θα αποκτήσεις φανατικούς θαυμαστές!Θα μου βάλεις το no one like you;Στο αφιερώνω κοριτσάκι μου!!!Είσαι μοναδική!!!Σ' αγαπω!!!!!





    επισυναπτόμενα: ly0204.gif 
    wendy
    03.04.2009, 03:55

    Αγαπητά μου φιλαράκια!!!!

    Και αυτό το Σάββατο σας περιμένω να ακούσουμε μαζί, όπως πάντα, τα τραγούδια που μας αρέσουν και μας κάνουν να ταξιδεύουμε. Όλα αυτά στην εκπομπή "Χαμογέλασέ μου {#emotions_dlg.biggrin}"  με όμορφες μουσικές επιλογές και ωραία θέματα για συζήτηση. Σ'αυτή την εκπομπή , το θέμα μας θα είναι η ΣΥΓΓΝΩΜΗ (πόσο εύκολα λέτε συγγνώμη, πόσο σπάνια, σε ποιον θέλετε να την πείτε, για ποιους λόγους κλπ...).

    Περιμένω να μου στείλετε τα μηνύματά σας, εκφράζοντάς μου τις απόψεις σας πάνω στο θέμα...

    Ραντεβού, λοιπόν, το Σάββατο 21:00 με 22:00 για να χαμογελάσουμε μαζί...

    SmileSmileSmile


    wendy
    03.04.2009, 04:16

    Αγαπητοί μου ακροατές,

    όπως θα έχετε ενημερωθεί, ο φίλος μας ο Μάκης (orionnas) μάλλον δεν θα μπορέσει να είναι εδώ την Κυριακή για να κάνει την εκπομπή του, Heartbeat city, όπως συνηθίζει κάθε Κυριακή. Γι'αυτο το λόγο, λοιπόν, σκέφτομαι να σας κρατήσω εγώ συντροφιά για αυτό το 2ωρο. Μαζί θα ακούσουμε αγαπημένες μουσικές επιλογές και θα κάνουμε αφιερώσεις στα αγαπημένα μας πρόσωπα.

    Όπως έχω ξαναπεί, κάθε εκπομπή μου, θα αναφέρεται και σε ένα διαφορετικό θέμα που θα συζητάμε μαζι, και θα ανταλλάσουμε απόψεις πάνω σ'αυτό. Αυτή την Κυριακή το θέμα μας θα είναι η ΠΡΟΔΟΣΙΑ...(προδοσία απο φίλους, απο αγάπες κλπ....)

    Με πολλή χαρα περιμένω τα μηνύματα σας και τις αφιερώσεις σας μέχρι την Κυριακή 4/04/09, στην έκτακτη εκπομπή "Χαμογέλασε μου" 16:00 με 18:00.


    -----------------
    tomorrow is another day!!!!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : wendy στις 03-04-2009 04:17 ]


    titaka
    11.04.2009, 18:58
    επεξεργασία

    Το Σάββατο 11/04/09, η αγαπημένη μας παραγωγός wendy δεν θα μπορέσει να μεταδώσει την εκπομπή "Χαμογέλασε μου" λόγω κενά αέρως...

    Η Τιτάκα εισβάλλει για ένα απόλυτο trance αφιέρωμα...Σάββατο βράδυ είναι, δυνατά ίχοι και beat και ταξιδιάρικες μελωδίες επιβάλλονται.

    Σας περιμένω λοιπόν, απόψε 21:00 με 22:00 για να απολαυσουμε κάλη μουσική....