ελληνική μουσική
    633 online   ·  210.885 μέλη

    Forum moderators - Προτάσεις

    jorge
    09.06.2009, 15:04

    Τα χρόνια περνάνε, οι υποχρεώσεις κάποιων "παλιών" μεγαλώνουν, οι ανάγκες για συντονισμό/διαχείριση στο Forum αυξάνονται και να 'μαστε!

    Στο επόμενο διάστημα λοιπόν θα υπάρξει ανανέωση moderators στο Forum.

    Θα θέλαμε τις γνώμες σας για το ποιά μέλη πιστεύετε οτι θα μας βοηθούσαν στο συγκεκριμένο ρόλο. Μπορείτε να προτείνετε όσα μέλη νομίζετε.

    Ορισμένοι μπορείτε να αυτοπροταθείτε εφόσον θεωρείτε οτι έχετε να διαθέσετε 5 λεπτά τη μέρα, είστε σχεδόν καθημερινά στο MusicHeaven και θέλετε να προσφέρετε στους υπολοίπους. Στις Συχνές Ερωτήσεις > Forum υπάρχουν οι αρμοδιότητες των forum moderators.


    PHILIPPOSSM
    09.06.2009, 15:32

    Αφού διάβασα προσεκτικά ξανά τις συχνές ερωτήσεις σχετικά με τις υποχρεώσεις του συντονιστή forum, ένα άτομο μου ήρθε στο μυαλό, το μέλος alkyoni.

    Η εν λόγο κυρία εκτός ότι είναι αρκετές ώρες on line έχει  πολύ οργανωτικό χαρακτήρα και έχει πολύ καλή γνώση της Ελληνικής γλώσσας.

    Και φυσικά και εγώ θέτω εαυτόν στην διάθεση του site για όποια βοήθεια μπορώ να προσφέρω.

    Καλή επιτυχία.

     

     


    GALOIS
    16.06.2009, 18:35

    Από αυτά που είδα πιστεύω πως ο CHE ίσως θα μπορούσε να τα καταφέρει


    sitzoune81
    16.06.2009, 23:17

    πιστεύω πως πληρούν τις προϋποθέσεις οι κάτωθι:

    kwstasagas
    djmetronomos
    Moonchild92
    Spirtoulis
    SoulRock


    nowaveband
    16.06.2009, 23:48

    Νο 1)nergal...μιλάει άπταιστα τα Ελληνικά
    Νο 2)adreo.....ότι παρατήρηση έχει κάνει έχει πέσει μέσα...Και έχει πάντα δίκιο


    sitzoune81
    17.06.2009, 01:02

    Παράθεση:

    Το μέλος nowaveband στις 16-06-2009 στις 23:48 έγραψε...

    Νο 1)nergal...μιλάει άπταιστα τα Ελληνικά
    Νο 2)adreo.....ότι παρατήρηση έχει κάνει έχει πέσει μέσα...Και έχει πάντα δίκιο



    Νο1 : κι ώποιο τώπικ δαιν θα 'χη να κάνη με "μπέχε", διαγραφή!!! επιδεί έτσι!

    Νο2 : "Η ΜΕΙΟΨΗΦΙΑ ΜΕ ΕΚΑΝΕ ΜΟΝΤ. ΗΡΕΜΗΣΑΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ? ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΤΕΛΙΚΑ ΠΩΣ ΕΧΩ ΔΙΚΑΙΟ???"

    ΧχΑαχΑΧχΑαχΑΧχααχΑΧαχαχχαΧΑχαχαχαΧΑΑΧχα