ελληνική μουσική
    467 online   ·  210.826 μέλη

    Αλλαγές στην κεντρική σελίδα

    jorge
    05.09.2009, 20:44

    Περιμένουμε τα σχόλιά σας για τις αλλαγές στη κεντρική σελίδα... Υπάρχουν και μερικά καινούρια modules, όπως το "Επί του πιεστηρίου", που μελλοντικά θα περιλαμβάνει όλες τις ενέργειες που γίνονται στο MusicHeaven (με δυνατότητα φιλτραρίσματος).

    Enjoy :)


    PHILIPPOSSM
    05.09.2009, 20:53

    Πολύ καλή......θα την συνηθίσουμε.....

    Δεν θα φαίνεται ποιος έχει το τελευταίο σχόλιο;

    και κάτι άλλο υπάρχει περίπτωση να βλέπουμε στο κομμάτι του ραδιοφώνου  κάτι σαν "τώρα παίζει ( τίτλο τραγουδιού)" ή κάτι τέτοιο;

     

     

     

     

     

     


    -----------------
    "Επειδή όλοι υποτιμάμε τον αριθμό των ηλιθίων ανάμεσά μας και κάθε τόσο μας αιφνιδιάζουν πρόσωπα "υπεράνω υποψίας" μάλλον πρέπει να ξανάσυστηθούμε..."

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : PHILIPPOSSM στις 05-09-2009 20:59 ]


    jorge
    05.09.2009, 21:23

    Στο ...Πιεστήριο θα μπουν διάφορα, αλλά όχι το τελευταίο σχόλιο. Αυτό το βλέπουμε παρακάτω, στο Forum.

    Αυτό για το τελευταιο τραγούδι δε γίνεται, γιατί πολλοί δε στέλνουν αυτή την πληροφορία στον server και θα υπάρχει πρόβλημα...


    MikeGnR
    05.09.2009, 21:41

    Καλό μου φαίνεται... Λίγο "σουλούπωμα" το ήθελε η κεντρική σελίδα!!


    GALOIS
    05.09.2009, 22:20

    Όντως αν και λίγο ασυνήθιστο φαίνεται αρκετά καλό


    emmanuella
    05.09.2009, 22:58

    Στην αρχική.. το άσπρο πλαίσιο το "ΕΠί του πειστηρίου" .. όχι ότι είναι άσχημο.. απλώς η ιδέα να λέει το κάθε καινούργιο θέμα.. δεν είναι και η καλύτερη..  Wink

    Σαν εικόνα.. είναί αρκετά καλή!

     


    marylin
    06.09.2009, 01:28

    Η γνώμη μου είναι οτι το χαλάει....{#emotions_dlg.sad}


    Orfeus
    06.09.2009, 12:47

    Η ιδέα δεν είναι άσχημη. Ίσως το χαλάει το άσπρο φόντο που είναι ψυχρό. Αν δοκιμάζαμε αυτό το ζεστό κίτρινο της μπάρας του site? (Αυτό που είναι ίδιο με τα on line μέλη δεξιά)

     


    jorge
    06.09.2009, 12:52

    Το "έσπασα" λίγο προς ανοιχτό κίτρινο... Τι λέει τώρα;


    Orfeus
    06.09.2009, 14:50

    Είναι καλύτερο. Ακόμα ασπρίζει βέβαια, αλλά δε θέλω να σε τρελάνω τώρα με τα χρώματα.

    {#emotions_dlg.beer}


    MariannaLappa
    06.09.2009, 14:53

    Εμένα γενικά σαν ιδέα το "Επί πιεστηρίου" δε μου πολυαρέσει...
    Οι υπόλοιπες αλλαγές όμως πιστεύω πως είναι μια χαρά!


    jorge
    06.09.2009, 15:02

    Μαριάννα, ίσως τώρα δεν είναι ιδιαίτερα χρήσιμο, αλλά σκέψου οτι μελλοντικά εκεί θα βλέπεις μια σύνοψη όλων των δραστηριοτήτων του site (blogs, αγγελίες, παρτιτούρες, φωτογραφίες, videos κ.α.) χωρίς να αναγκάζεσαι να ψάχνεις παντού για νέες καταχωρήσεις. Και ίσως θα βάλουμε και κάποια "εξυπνάδα" ώστε να εμφανίζει πράγματα που σε ενδιαφέρουν βάσει προφίλ ή ρυθμίσεων που θα κάνεις.

    Οποιεσδήποτε ιδέες για το Πιεστήριο, καλοδεχούμενες :)


    jorge
    06.09.2009, 15:03

    Παράθεση:

    Το μέλος Orfeus στις 06-09-2009 στις 14:50 έγραψε...

    Είναι καλύτερο. Ακόμα ασπρίζει βέβαια, αλλά δε θέλω να σε τρελάνω τώρα με τα χρώματα.

    {#emotions_dlg.beer}



    Ευχαριστώ Ορφεΐτο :)


    MariannaLappa
    06.09.2009, 15:20

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 06-09-2009 στις 15:02 έγραψε...

    Μαριάννα, ίσως τώρα δεν είναι ιδιαίτερα χρήσιμο, αλλά σκέψου οτι μελλοντικά εκεί θα βλέπεις μια σύνοψη όλων των δραστηριοτήτων του site (blogs, αγγελίες, παρτιτούρες, φωτογραφίες, videos κ.α.) χωρίς να αναγκάζεσαι να ψάχνεις παντού για νέες καταχωρήσεις. Και ίσως θα βάλουμε και κάποια "εξυπνάδα" ώστε να εμφανίζει πράγματα που σε ενδιαφέρουν βάσει προφίλ ή ρυθμίσεων που θα κάνεις.

    Οποιεσδήποτε ιδέες για το Πιεστήριο, καλοδεχούμενες :)



    Όπως το περιγράφεις τώρα, η αλήθεια είναι ότι ακούγεται καλύτερο...
    Πάντως, όπως και να 'χει, νομίζω ότι το αποτέλεσμα θα είναι τελικά πολύ ωραίο, γιατί απ' ό, τι βλέπω, γούστο γενικώς υπάρχει! Wink


    marylin
    06.09.2009, 22:04

    Εγώ γιατί το βλέπω άσπρο ακόμα? {#emotions_dlg.rolleyes}


    dimitris1965
    09.09.2009, 23:13

    Εμενα η πρωτη εικονα μου  αρεσε αρκετα.{#emotions_dlg.clap}


    ilio
    10.09.2009, 10:33

    Και εγώ το βλέπω άσπρο ακόμη το τμήμα "επί του πιεστηρίου" {#emotions_dlg.rolleyes}

    Την χρησιμότητα του δεν την είχα καταλάβει ομολογώ γιατί μου φάνηκε κάπως σαν να στριμώχνεται πολύ η αρχική σελίδα και το άσπρο χάλαγε κάπου την όλη εικόνα αλλά τώρα που το εξήγησες

    είναι πολύ καλή ιδέα!!!!{#emotions_dlg.beer}

    Γενικότερα όμως μου άρεσαν οι αλλαγές όπως για παράδειγμα η μπάρα με τις εικόνες

    που προστέθηκε πάνω -πάνωSmile