ελληνική μουσική
    763 online   ·  210.850 μέλη

    Γιατί πολλοί από εμάς τραγουδάμε όταν κάνουμε...ντουζ;;;

    sven
    24.03.2012, 19:40

    Αλήθεια, έχετε σκεφθεί ποτέ γιατί αρέσει σε πολλούς ανθρώπους να τραγουδούν όταν κάνουν ...ντουζ;

    Αν όχι, κάντε το τώρα και καταθέστε, αν θέλετε, την άποψή σας:)))


    antwnispatra
    24.03.2012, 19:53


    -----------------
    Μην ξεχνάτε να παρακολουθείτε τηλεόραση.Εξαφανίζει τον κίνδυνο εμφάνισης υψηλού I.Q.

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : antwnispatra στις 24-03-2012 19:56 ]


    ORFEASMIRSINIS
    24.03.2012, 21:43

     Για δύο λόγους, Σουηδάρα! ( Αλήθεια, σου έχω πει οτι εχω ζήσει, Σουηδία?)Smile

      1ον) Μας χαλαρώνει και μας φτιάχνει την διάθεση βοηθώντας στην έκκριση ενδορφινών, με συνέπεια να θέλουμε να τραγουδήσουμε.

      2ον) Η ακουστική στο μπάνιο είναι τέτοια, που όλοι και όλες αισθανόμαστε Παβαρότη και Κάλλας.{#emotions_dlg.biggrin}


    EVAGGELIASAKELLARIOU
    25.03.2012, 18:56

    Δεν ξέρω τι συμβαίνει στο μπάνιο του καθενός και τραγουδάει, αλλά εμένα με μοιρολογάνε όταν είμαι στο δωμάτιο αυτό. Ε.Σ.


    metalkristi
    26.03.2012, 09:55
    1ον-καμια φορα φταινε οι αποτομες εναλαγες ζεστου κρυου νερου τι αλλο μπορεις να κανεις οταν εισαι τσιτσιδος στο μπανιο τιγκα στην σαπουναδα?αντι να ουρλιαξεις τραγουδας 2ον-εχεις την εντυπωση οτι μονο εσυ ακους τον εαυτο σου μεγα λαθος κοιτα λιγο τους γυρω σου οταν βγενεις εξω πως χαμογελανε και καιρος να απορησεις γιατι αναρωτιουνται αν περνει ηχομονωση στο μπανιο
    kamelia8
    27.03.2012, 00:37

    Παράθεση:

    Το μέλος ORFEASMIRSINIS στις 24-03-2012 στις 21:43 έγραψε...

      1ον) Μας χαλαρώνει και μας φτιάχνει την διάθεση βοηθώντας στην έκκριση ενδορφινών, με συνέπεια να θέλουμε να τραγουδήσουμε.

      2ον) Η ακουστική στο μπάνιο είναι τέτοια, που όλοι και όλες αισθανόμαστε Παβαρότη και Κάλλας.{#emotions_dlg.biggrin}



    Να και κάτι καινούριο που έμαθα σήμερα! {#emotions_dlg.happycrazy}



    Παράθεση:

    1ον-καμια φορα φταινε οι αποτομες εναλαγες ζεστου κρυου νερου τι αλλο μπορεις να κανεις οταν εισαι τσιτσιδος στο μπανιο τιγκα στην σαπουναδα?αντι να ουρλιαξεις τραγουδας 2ον-εχεις την εντυπωση οτι μονο εσυ ακους τον εαυτο σου μεγα λαθος κοιτα λιγο τους γυρω σου οταν βγενεις εξω πως χαμογελανε και καιρος να απορησεις γιατι αναρωτιουνται αν περνει ηχομονωση στο μπανιο


    Χαχαχαχαχχα!!! {#emotions_dlg.lol}